V

Onbaşı
24 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
8 yıl
Herkes Hikayesinin Dönüm Noktasını Anlatsın
Öncelikle nereden başlamalıyım bilmiyorum..

1.85 Boyunda 95 Kilo tosun gibi bir adamım.Hikayemiz 3 sene öncesinde başlıyor.

(Erotik hikaye başlangıcı oldu evet.)

Liseye yeni başlamıştım.Kimseyi tanımıyorum.Oturduğum semtin dışarısında bir okul.Ben de küçüklüğümden beri pek fazla sokak sokak dolaşmayan bi tip olduğum için bilmiyorum fazla oraları.Bundan mütevellit de arkadaşım yok o civarlarda.

Elbette ilkokulda fazlasıyla aşık olduğumu sandığım olmuştu.Ama şimdi onların sadece hoşlanmaktan ibaret olduğunu anlayabiliyorum.Bir kız bana bunu hiç konuşmadan anlatmıştı.Hala anlatıyordu.

Lise'nin ilk günü.Okulda ilkokulda aynı sınıfta olduğum 1-2 kişiyi gördüm.Onlarla birlikte geçireceğim çok belliydi ilk günümü.Herkesin sınıfları açıklandı.Ben lise sınıfımdan kimseyle tanışamamıştım daha.Neyse sınıflarımızı öğrendik ve ilk okul gününün bu kadar olduğunu öğrenmiştik.Okul daha ilk günden ne kadar da çok şey anlatıyor dimi..

Otobüse binip artık evime gidip alacağım dönerle kendimce bir ziyafet yapabilirdim.Tek zevk aldığım şey döner, ve tek zararlı alışkanlığım.
Arka kapı tarafına doğru ilerledim her zamanki gibi. Çok fazla utangaç biriyim bu yüzden sürekli yere , camdan dışarıya bakıyordum.Kafamı sola çevirdim ilk defa, otobüsün önüne doğru.Orta yaşlı bir kadın ve yanında uzunca bir kız.(Normal kızlara göre uzun benim omzuma geliyor.(Sanki 2 metre artistlik yapıyor hıaaa dediniz evet))

Dışarıya bakmaya devam ettim.Sonra Antalya'nın en büyük kavşaklarından olan Çallı kavşağında otobüs küçük ama etkili bi fren yaptı.Ben de noluyor yağğğ dercesine doğru soluma döndüm tekrar. Göz göze geldik ama ne gözler.. Bir baktı ki tüm bakış açımı allak bullak etti zalimin kızı. Onun etkisinden kurtulmam bir gece sürdü.Neyse hikayemize devam edelim.

Bir gece geçti.Onunla ilk gece, uzun oldu Age Of Empires'ın dibine vuruyordum o gece.Çünkü en çok RTS'lerde arkaplanda beynim çalışma şansı buluyor.Benim makine de böyle işte.Bi yanda çay gözlerini düşünüyorum.Arkamı döndüm ve güneş tüm ateşiyle ışıklarını üstüme doğru vurdu.Giyindim okul otobüsüne bindim.İçimde garip bir heyecan vardı. Tabii ki de okul yüzünden değil , o gözlerdi kalbimin saatte 180 kilometreyle atmasını sağlayan. Sınıfa girdim. Herkes garipti. En arkaya gittim oturdum. Sanki herkes bana bakıyormuş gibiydi ama kimse benimle ilgilenmiyordu bile aslında.

------Hikayenin giriş kısmı için bu kadar yeter istek olursa bu bölümü uzatırım.------

3 Sene geçti. Kanka gibi olduk C ile ama kankadan fazlasıydık. Benim hakkımda ağzından bi defa bile kanka tarzı bir şey duymamıştım. Sınıf içerisinde şakadan karı koca gibi takılıyorduk. Ama herkes biliyordu espri olduğunu. Yeri geldi piknik dönüşü arabada omzuma yattı yeri geldi durduk yere bana sarıldı. Ama hiç bir zaman ona açılma cesaretini bulamadım. 4. yılın başı ve ben hala ne yapacağımı bilmiyorum. Siz "aşk" duygusu beklediğiniz insana ortada hiç bir şey yokken "iyi geceler kocacım" yazar mısınız? Eğer açılmazsam onsuz geçen zamanlar olacak, açılır da onun duyguları da benim ki gibi değilse onsuz kalırım diye geceler boyu düşündünüz mü? Onu her şeyden koruma cesaretini bulurken hiç kendinizden koruyamayıp onu kırdığınız oldu mu?

Hani diyor ya şair;

Peki siz hiç bir okyanusu dudaklarından öptünüz mü?

Lütfen bana yardım edin. Sizin hikayeniz varsa siz de anlatın. Yardım bulalım. Lütfen yoksa deliricem.
V
8 yıl
İleride Siyasetçi-Politikacı Olmak İstiyorum
Bu konu üzerine veya tarih üzerine okumam gereken kitapları yazarsanız çok mutlu olurum.Her türlü tarihi-siyasi kitap yazabilirsiniz.
V
8 yıl
İleride Siyasetçi-Politikacı Olmak İstiyorum
Bu konu üzerine veya tarih üzerine okumam gereken kitapları yazarsanız çok mutlu olurum.Her türlü tarihi-siyasi kitap yazabilirsiniz.
V
9 yıl
İçinde Vikinglerin Bulunduğu Strateji Oyunu
Bildiğiniz oyunlar varsa yazarsanız sevinirim. Age Of Empires 2 oynuyorum ama yanına daha kapsamlı oyunlar arıyorum.Sıra tabanlı da olur.
V
9 yıl
Ailemle Kafa Yapılarımız Uyuşmuyor Yardım
Bu konuyu bu yaz farkettim.Hikayesini de hemen anlatayım.Yazın 1 ay kadar boş oturdum.Sonra çalışayım hem zaman boşuna gitmesin hem de sıkılmamış olurum diye düşündüm.Öyle paraya ihtiyacımız da yok.Gayet maddi durumumuz yerinde.Çalışacağım yer bir yazıcı teknik servis ve satıcısıydı.İlk gün gittim öğlene kadar çalıştım hiç bir sıkıntı yok ordakiler beni sevdi ben de onları.Neyse 1-2 konuşmaya kulak misafiri oldum.Büyük okul için vs. olan yazıcıları 10 milyar olan normal fiyatı yerine 19-20 milyar gibi fiyata satan bir adamın oranın sahibi olduğunu öğrendim.Ayrıca dandik marka makinalara bilindik markaların etiketlerini koyup öyle satıyorlardı.Bu benim kafama yatmadı.Aileme çalışmak istemediğimi söyledim.Gerçekleri söylemedim çünkü aile dostumuzdu oranın sahibi , aralarının açılmasını istemedim.Kimse de neden çalışmıyorsun demedi sonra ben gerçekleri bilmeleri gerektiğini düşünerek aileme anlattım.Onların verdiği yanıtsa:

"Sanane milletin nasıl para kazandığından" gibi bir cevap aldım.Onlara göre ilerde veya şimdi para kazanayım ama nasıl kazanırsam kazanayım gibi bir kafa yapıları var.Ben böyle olmak istemiyorum.Yani insanları dolandırarak , çarparak para kazanmaktansa ileride aç kalırım daha iyi.Ama bunu çevremdekilere anlatamıyorum ne yapmam gerek yardım edin lütfen.Yaşım 17.
V
9 yıl
Gece Veya Sabaha Karşı Yayın Yapan Radyo
Beyler malum yaz geldi, sabahlamalar başladı.Şöyle sohbet tadında geçen programların olduğu radyo arıyorum.(Radyo kanallarıyla aram pek iyi değil) Sabaha karşı yayın olur gece olur farketmez yazarsanız sevinirim.
V
9 yıl
Anakart Ve Ram Uyumu
Arkadaşlar bugün bi arkadaşımdan linkdeki rami aldım.

http://www.amazon.de/Kingston-KVR1333D3N9-2G-Arbeitspeicher-DDR3-SDRAM/dp/B0019MI1CW

Resimlerde görüldüğü gibi bilgisayarımın özellikleri.3-4 defa mavi ekran verdi bilgisayarım.Nedeni nedir?

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
V
10 yıl
Yenilemeye Hangisinden Başlayayım?
Arkadaşlar bilgisayarım eskidi.Ama elime toplu olarak para geçmiyor.Bende sırayla değiştirmeye başlayayım dedim.İlk olarak bana değiştirmem gerekenleri sırasıyla yazarsanız sevinirim.Bir de değiştireceğim parçaların şuanda ortalama olanlarından örneklerinden gönderirseniz sevinirim.(Ortalama dediğim fiyat olarak.)


Ekran Kartı:AMD Radeon 4650 1 GB
İşlemci :Pentium(R) Dual-Core CPU E6700 @ 3.20GHz, 3203 Mhz
RAM : 2GB
Anakart : Foxconn G41MXE(-K)
V
10 yıl
Minecraft CD Key
Minecraft CD keyi olan var mı? Satın almayı düşünüyorum.Ödemeyi paypal üzerinden yapacağım.
V
10 yıl
Fetihten Önce İstanbul
Beyler Tarihten bir performans ödevi aldım.İstanbul'un fethinden önceki durumunu araştırmam gerekiyor.Bizanslılar fetih için ne düşünüyorlar bunları bulmam gerekli 2 saattir araştırıyorum bir şey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim acil lazım bu arada.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.