E

Yüzbaşı
14 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
89 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
E
geçen ay
Ankara çankaya Yök’e yakın oturan var mı?
Arkadaşlar merhaba,
Ankara’da yaşamadığım için Yök’te bulunan evrağımı alamıyorum ve tarafıma kargo ile de göndermiyorlar.
Senin yerine tanıdığın bir kişiye elden teslim edebiliriz dediler. Aramızda Çankaya yök’e yakın oturan ve bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?
Evrağa acil ulaşmam lazım, zor durumdayım.
E
4 ay
Özel Üniversiteyi şikayet etmek
Arkadaşlar merhaba,

Müfredat durumunda açılması gereken dersi okulumun açmaması yüzünden okulum 1 dönem uzadı.
Uzayan dönemin ücreti 13 bin tl olduğu için konu ile alakalı ücret muafiyeti için rektöre dilekçe yazdım fakat olumsuz cevap verdiler.

Konu ile alakalı detaylı bir şekilde cimer üzerinden yöke başvuruda bulundum. Fakat konu içerisinde maddiyat olduğu için yök bu konuda karar verebilir mi? Bu konuyu nereye şikayet etmek mantıklı olur?

iyi forumlar
E
2 yıl
Mobilya satışı hakkında yardım ihtiyacım var
Merhaba, 25 yılı aşkındır mobilya sektöründe yemek odası, yatak odası, koltuk takımı, tv ünitesi, portmanto, mutfak ve banyo dolapları yapan firmayız. Artık çağın değişmesi ve olayın yavaş yavaş internete kayması yüzünden işlerimiz zayıfladı. Biz bu güne kadar internete adım atamadık ve şuan nereden başlayacağımızı bilmiyoruz.
N11, trendyol gibi sitelerde koltuk takımı, yemek odası takımı gibi ürünler gitmediği için o siteleri eledik fakat müşteriye nereden ulaşacağımızı bir türlü bulamadık.
Konu hakkında fikir verebilecek arkadaşlar varsa yazabilir mi?

< Resime gitmek için tıklayın >
E
2 yıl
.
.
E
2 yıl
Acil hematoloji randevusu, yardıma ihtiyacım var
Merhabalar, annem PLT (Trombosit) hastasıydı fakat kontrol altında tutarak ilerliyorduk. 10 gün önce gözünde görme kaybı meydana geldi göz doktoru dahiliyeye, dahiliye göz doktoruna yönlendirmesi sonucu fazlasıyla zaman kaybettik ve şuan tanısı konuldu görme kaybı PLT (Trombosit) den kaynaklanıyormuş ve bizim şuan acilen hematolojiye gitmemiz gerekiyor fakat randevu alamıyoruz 20 gün ileriye randevu veriliyor. Aramızda istanbul da randevu konusunda yardımcı olabilecek birileri var mı?
E
3 yıl
Format sonrası bilgisayar çok ağır çalışıyor
Merhabalar yaklaşık 3 yıldır windows 10 kullanıyorum son zamanlarda çok ağır çalışmaya başlamasından dolayı format atma kararı aldım. İlk önce windows 8 yükledim. Driverleri yükledikten sonra yeniden başlattım fakat bilgisayar açılış ekranından sonra siyah ekran gelmesi yüzünden tekrar windows 8 formatladım sorun yine çözülmedi.
Windows 10 yükledim sorun yine aynı.
Açılıştan sonra diyah ekranda bıraktım 30 dk sonra bilgisayar kendiliğinden açılmış. Chormede gezerken inanılmaz derecede donuyor görev yöneticisini açıyorum yanıt vermiyor. Ne açsam yanıt vermiyor. Artık sorunun donanımdan kaynakladığını düşünüyorum Hatalı donanımı nasıl tespit edebilirim ?
E
4 yıl
Btctürkten bittrexe ethereum göndermek
Btctürkten bittrexe 0,12eth gönderdim fakat bittrex hesabıma 0.106eth geçti. etherchainden sorguladığımda eksik kısım gözüküyor bu neden hesabıma gelmedi?
< Resime gitmek için tıklayın >
E
6 yıl
Çarşı grubu üyeleri 30 ay hapis cezası aldı ...
çarşı grubu üyesi olan Erol Özdil ve İbrahim Halilullah 30 ay hapis cezası aldı

kampanyaya destek verelim lütfen

change kampanya
E
6 yıl
Asus laptop format attım wıreless çalışmıyor
asus x550ln xo007d windows7 format attım. Normalde windows 7 desteklemiyor ama bu laptopu kullananlar windowns 7 kurmuş ve sorunsuz kullandıklarını yazmışlar. Fakat ben format attıktan sonra wireless driverlerini kurdum 1.si hata verdi 2.si kuruldu wifi calışmıyor ne yapmam lazım yardım
E
6 yıl
MODEMLERİNİZE RESET ATIN... !
Beyler baya bi kişi akkyi geçtigi halde hızı düşmemiş modemlerinize reset atıp hız testi yapın 3mbpsden 24 mbps alıyorum şuann
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.