T

Yüzbaşı
09 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
127 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
3 yıl
Gitara Başlamak İstiyorum 300-400 TL Bandında Gitar Arıyorum
Arkadaşlar gitara başlama hevesim var ama sönebilir o yüzden çok pahalı işlere girişmeden çok giriş seviyesi bir şey arıyorum.
https://www.hepsiburada.com/barcelona-lc-3900-klasik-gitar-seti-3-renk-gitar-kilif-kapo-gitar-metodu-akort-cihazi-pena-p-HBV000008QCLV?magaza=M%C3%9CZ%C4%B0KHANE

Aklımda bu seti almak var.

Önerilere açığım.
T
4 yıl
KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN ÖĞRENCİ YURDU
Var mı bu yurda yerleştirilen? Toplanalım İTÜ Maçka kampüsüne gitmem gerekecek buradan.
T
4 yıl
Yurt Başvurularını Nasıl Yapacağız
Arkadaşlar hem KYK hem de diğer yurtlara başvuracağım. Bu sıkıntı yaratır mı?
Bir de başvururken neler gerekli olacak?
T
4 yıl
TYT-AYT Satılık Kitaplar
Arkadaşlar yerleşeceğim için kullanmadığım kitaplarımı satıyorum, ikinci el forumunda bulunabilecek bir konu değil çünkü:https://forum.donanimhaber.com/tyt-ayt-kitap-arsivi--134365505
T
5 yıl
MF 92K, Önümde Ne Kadar Mf Vardır?
Arkadaşlar sorum basit. Ne kadar mf vardır önümde acaba?
T
5 yıl
ZOTAC 1050 ti OC vs ASUS Cerberus 1050 ti
İki ekran kartı arasında 100-150 lira gibi bir fark peki fark eder mi? Çok kararsız kaldım ZOTAC'ın soğutması yeterli olur mu?
T
5 yıl
Bu sistem nasıl?
T
6 yıl
Iphone 5C Kapanıyor
Telefonumun ekranı 1 ay önce bozulmuştu yeni yaptırdım. Şimdi tel bazen kapanıyor açarken şarja takmam gerekiyor. Batarya uzun süredir şarj olmadığından mı böyle oluyor?
T
6 yıl
5C Yere Düştü Görüntü Yok ama Çalışıyor
Az önce tel yere düştü görüntü yok ama tel çalışıyor iTunes'tan görüyor. 10 saniyede bir de şarj sesi geliyor Home+Kilit tuşlarını denedim yinede görüntü yok.
T
7 yıl
Oyunlarda Tam Ekranda Sorun Var
Video izlerken oyun oynarken pencere modunda hiç bir sorun olmuyor . Fakat tam ekran yaptığımda bug'a giriyor . Mesela CS:Go'da smoke içinden geçersem her şey kayboluyor 1-2 saniyeliğine fakat pencere modunda hiç bir sıkıntı olmadan oynuyorum . Mesela çoğu oyunda şöyle oluyor :

http://hizliresim.com/XJNqP0 aynı bu şekilde siyahlıklar oluyor özellikle açılış ekranlarında birşey yapamıyorum böyle ekranda git gel yapıyor siyahlıklar , oyundan oyuna değişiyor . Bilgisiayara format atıldı bende son driver'ı kurdum ondan kaynaklanabileceğini düşünüyorum . Ekran kartı : Geforce GT630m 2GB
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.