V

Binbaşı
29 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
185 (Bu ay: 14)
Gönderiler Hakkında
V
4 yıl
Kütüphaneler Kıraathane Oluyor
Bir kaç yerde gözüme çarptı; kütüphane tabelaları kıraathane olarak değiştiriliyor.
Bilenler bilir istanbul'da (zeytinburnunda) Merkezefendi Millet Kütüphanesi vardı, yeni adı Merkezefendi Millet Kıraathanesi
V
4 yıl
Bu Fotoğraf Kaç Kişinin İçine Siniyor?
Meşhur rüşvetçi aklama oylaması...< Resime gitmek için tıklayın >
V
4 yıl
Beşiktaş FETÖ Mağduru Oldu
Maliye Bakanlığı, kapatılan Zaman Gazetesi'nin Beşiktaş'a loca kirası için ödediği yaklaşık 500 bin doları faiziyle birlikte geri istedi.

Bakanlık, Feza Gazetecilik A.Ş.’nin (Zaman Gazetesi) OHAL kapsamında kapatılmış olması sebebiyle, loca bedeli olarak ödenen 499 bin 765 doların geriye alınması için talepte bulundu. İstanbul 14. Asliye Hukuk’ta görülen dava için siyah-beyazlılar gerekli cevabı mahkemeye gönderdi.


Bir yandan sportif zeminde yarışan, diğer yandan da halka açık bir şirket olmasından dolayı sorumlulukları bulunan Beşiktaş, 6 aylık finansal raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) sundu.


Milliyet'te yer alan habere göre; Siyah-beyazlıların ayrıntılı raporunda ilginç bilgiler ortaya çıkarken, Beşiktaş’ın da dolaylı yoldan terör örgütü FETÖ’nün mağdurları arasında olduğu görüldü.


İşte siyah-beyazlıların raporu ve içindeki bazı davalar şöyle:

1) Maliye Bakanlığı tarafından İstanbul 14 Asliye Hukuk Mahkemesi’ne yapılan başvuruda, Feza Gazetecilik A.Ş.’nin (Zaman Gazetesi) OHAL kapsamında kapatılmış olması sebebiyle şirkete ödenmiş olan 499 bin 765 ABD Doları tutarındaki loca bedelinin 24 Ağustos 2016 tarihinden itibaren işleyecek faizi ile birlikte tahsili istendi. Siyah-beyazlılar, dava dilekçesine karşı cevaplarını mahkemeye sundu.

Bilindiği gibi siyah-beyazlılarda localar üç yıllık kiralanıyor ve bunların bedeli 35 bin dolar ile 300 bin dolar arasında değişiyor.

2) Vincent Aboubakar, 252 bin 137 Avro tutarındaki alacağın tahsili talebiyle icra takibi başlattı ve takip kesinleşti.

3) Ryan Babel’in menajeri Semih Usta tarafından Beşiktaş aleyhine TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu (UÇK) nezdinde dava açıldı. Kurul, 14 Kasım 2017’de Usta’ya 100 bin euronun faiziyle birlikte ödenmesini, ayrıca yargılama giderinin de karşılanmasını istedi.

Kira için de icra takibi

4) Vodafone Stadı’nın yapıldığı dönemde Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayan Beşiktaş’a sahayı kiralayan İstanbul Olimpiyat Oyunları Hazırlık ve Düzenleme Kurulu, siyah-beyazlılar aleyhine 354 bin TL tutarındaki asıl alacağın tahsili talebiyle icra takibi başlattı.

Takip konusu asıl alacağın 30 bin liralık kısmına itiraz eden Beşiktaş Kulübü, 70 bin TL’lik kısmi ödeme yaptı.
V
6 yıl
Ayıp Bize
Stad bomboş, ziraat kupası maçları bile daha dolu olurdu geçen sene.

Kızgınlıklar olabilir ama bu stadı boş bırakmaya hakkımız yok.


< Resime gitmek için tıklayın >
V
6 yıl
Şenol Güneş'ten Sürpriz Karar
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş başta Jose Sosa olmak üzere gündemdeki konulara dair açıklamaları ve yönetimi eleştirmesinin ardından yarın (18 Ağustos) bir basın toplantısı daha düzenleyeceğini açıkladı.

http://www.cnnturk.com/spor/futbol/senol-gunesten-surpriz-karar?utm_content=buffere8d52&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer&page=1
V
6 yıl
BoraJet Açıklandı
Kulübümüz, Borajet Havayolları ile 2016-2017 futbol sezonu için hem futbol takımımızın Avrupa’da oynayacağı maçlarda forma göğüs sponsorluğu karşılığında, hem de kulübümüzün tüm branşları için “Resmi Havayolu Taşıyıcısı” olarak anlaşmaya varmıştır.

Karşılıklı yapılan anlaşma neticesinde, futbol takımımızın Avrupa’da oynayacağı karşılaşmalarda forma göğüs sponsoru Borajet Havayolları olacak ve kulübümüzün tüm branşlarında Borajet Havayolları, kulübümüzün resmi havayolu taşıyıcısı olacak.

Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diler, kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
V
6 yıl
Volkan Şen'in Cezası Düşürülmüş
UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu müsabakaları kapsamında 17 Mart 2016 tarihinde deplasmanda oynadığımız Braga karşılaşması sonrası UEFA Kontrol, Etik ve Disiplin Kurulu futbolcumuz Volkan Şen’e, 31 Aralık 2016’ya dek oynanacak olan UEFA karşılaşmalarında yer almama cezası vermiştir.

Kulübümüz tarafından UEFA Tahkim Kurulu’na yapılan başvuru neticesinde, futbolcumuz Volkan Şen’e verilen ceza 30 Eylül 2016 tarihine çekilmiştir.

UEFA Tahkim Kurulu, kulübümüzün aldığı diğer cezaları ise onamıştır.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur.
V
6 yıl
ZTK | Fenerbahçe - Torku Konyaspor | Yarı Final Maçı | 05/05/2016 | 19:15
Fenerbahçe - Torku Konyaspor
05.05.2016
19:15
Ülker Stdayumu
V
6 yıl
Kamuoyuna Duyuru
18 Nisan 2016 Pazartesi günü, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde bulunan 1907 Tribünü’nde bir basın toplantısı düzenleyecektir.

Basın toplantısı, saat 13:00’te başlayacaktır.

Basın mensuplarının ve kamuoyunun bilgisine duyurulur.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
V
6 yıl
Huawei Parayı Ödemiyormuş
Sarı-kırmızılı ekip Huawei ile yaptığı forma reklamı anlaşmasından 4 milyon 130 bin dolar alacaktı. Fakat iki taraf arasında yapılan anlaşma gereği Galatasaray, Huawei'nin ödediği rakamın üzerinde başka bir teklif bulamazsa Çinliler sözleşmeyi tek taraflı olarak uzatabilecekti.

Fakat Galatasaray yönetimi Huawei ile yapılan anlaşma önünde olmasına ve Çinlilerin üzerine basarak defalarca "daha iyi teklif bulamazsınız" demelerine rağmen 9 milyon TL (yaklaşık 1 milyon dolar azına) karşılığında forma reklamı için Dumankaya ile anlaştılar.

http://spor.internethaber.com/galatasaraya-sok-cinliler-parayi-vermiyor-1573977h.htm
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.