M

Yüzbaşı
21 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
478 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
2 ay
En iyi Oyuncu Klavyesi Wooting Two HE Klavye Kutu Açılışı, Tuş Sesi
https://www.youtube.com/watch?v=ohwAeUzWeeM&t=29s
Analog, ve rapid trigger özellikleri var. Özellikle CS, Valorant ve Apex gibi oyunlarda hile denebilecek kadar iyi. Almayı düşünen olan arkadaşlar varsa, sipariş üzerine hazırlanıyor 2 ay civarı sürede elime ulaştı gümrükte de herhangi bir problem yaşamadım.

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
M
3 yıl
Mesut Çevik ve Aydın Ağaoğlu'na güvendim olmadı
https://www.donanimhaber.com/Taahutlu-sozlesmeden-cayma-ve-ceza-Tuketici-Hakli--106110

Size güvendim 2 yıllık taahhüdüm bitmeden sözleşmeden caydım, THH'ye başvurdum ve Türk Telekom savunma bile yazmamasına rağmen haksız bulundum.

52. madde 4. fırka: Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir.

Bu maddeyi itirazıma yazmama hatta inceleme ve gerekçe bölümünde kendileri bu maddeden bahsetmelerine rağmen haksız bulunmam beni çok şaşırttı. Acaba hata bende mi anlayamıyorum, konuyu öne çıkarırsanız sevinirim herkese iyi forumlar.

< Resime gitmek için tıklayın >
M
3 yıl
Custom Soğutma Radyatör Dizilimi Yardım
Arkadaşlar yeni custom soğutmam için Phanteks Enthoo 719 kasa aldım ve neredeyse tüm boşlukları dolduracak kadar kalın kalın radyatörler. Kasanın alt ve ön tarafına 360 mm x 60 mm, üst tarafa 240 mm x 39 mm, yan tarafa da 480 mm x 29 mm boyutlarında radyatörler satın aldım. Yan taraf hariç pull-push yapmayı planlıyorum.

Sorularım şunlar arkadaşlar:
1- Kasadaki tüm büyük boşluklarını radyatör ile doldurmak kasanın havalanmasında sıkıntı yaratır mı ya da illa ki sıcak hava kasa içerisine üflenmiş olacak bu sıkıntı yaratır mı?
2- Kasa hava akımı yönü sizce nasıl olmalıdır, hangi fanlar içeri hangileri dışarı doğru olmalıdır?

Resim temsili arkadaşlar düşünmeye yardımcı olsun diye benim üstte 240'lık ve önde 360'lık radyatörler olacak. Öndeki radyatör 60 mm kalınlığında olduğu için yan taraftaki radyatörün önüne gelecek mantıklı mı bilemedim.

< Resime gitmek için tıklayın >
M
4 yıl
Monitör Üzerindeki USB Portlarım Çalışmıyor
Arkadaşlar 8 ay önce almış olduğum monitörün arkasındaki USB girişlerini bu akşam kullanmak istedim fakat çalışmıyor. 2 adet USB 2.0, 2 adet USB Type-c bağlantısı mevcut hiçbiri çalışmıyor. Monitör ekran kartıma DP ile bağlı, acaba portların çalışması için ayrı bir bağlantı daha mı gerekli bilen var mıdır?
M
4 yıl
Kablosuz Oyuncu Fare Önerisi (G703, MAMBA, RİVAL 650)
Arkadaşlar uzun uzadıya araştırdım fakat karar veremiyorum, fikri olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim. İncelemelere baktım, arasında kaldığım fareler Logitech G703, Razer Mamba, Steelseries Rival 650.
M
5 yıl
Freesync Monitörlerde Gsync
Herkesinde bildiği üzere Nvidia bazı Freesync teknolojisine sahip monitörlerde son güncellemeyle (417.71 WHQL) Gsync için destek vermeye başladı. Özellik resmi olarak açıklanan monitörler haricinde de kullanılabilecek, sadece her monitör Nvidia tarafından test edilip sertifikalandırılmadı. Linkini vermiş olduğum site monitör incelemelerini takip ettiğim sitedir 20 adet monitör daha test edip kendi sonuçlarını yazmışlar.
Buradaki monitörlere sahip arkadaşlar veya hoşuna gidip Gsync'ten vazgeçen arkadaşlar ve hatta sırf Gsync için daha fazla para vermeyi düşünen arkadaşlar için belki biraz yararlı olur.

https://www.rtings.com/monitor/tests/motion/g-sync-compatible
M
7 yıl
Yeni Bilgisayar Topladım Problemli Yardım
Bilgisayar parçalarını yeni aldım bilgisayarı kurdum GTX980ti kartım, ve 6700K işlemcim. 1 saat sorunsuz çalışan bilgisayar diğer 3-4 saat boyunca oyunlarda benchlerde 3-5 fps veriyor yani direk kafasına göre sanki driver yüklü olmayan ekran kartı gibi çalışıyor hep olsa sorun göndericem ekran kartını ama bi kaç saat sorunsuz olduğuda oluyor lütfen yardım.
M
8 yıl
Uplay Oyunları Çalışmıyor
Arkadaşlar sistemim 120gb'lık SSD üzerine yüklü ve oyunlarımı 2tb olan hardiskime yüklüyorum, Origin ve Steam oyunlarım sorunsuz bir şekilde hardiskim üzerinden çalışırken Uplay oyunlarımı Harddiske yükleyince çalışmıyor fakat saçma bir şekilde SSD üzerine yükleyince çalışıyor. Harddisk üzerine oyunu yükleyip play dediğimde sadece arka planda açık görünüyor oyun ama hiç bir türlü oyun ekrana gelmiyor. Çözebilcek baba yiğit varsa sevinirim.
M
9 yıl
Sebepsiz Lag Problemi
Arkadaşlar aynı internete 5 farklı bilgisayarda denedim sadece benim bilgisayarımda sorun internette değil yani, online oyunlarında sebepsiz bir lag var internet sayfası açmada ya da download hızımda bir problem olmamasına rağmen LOL,BF,Titanfall oynuyorum ve lag oluyor belki basit bişeydir de ben bulamıyorumdur sorunu diye düşündüm, eğer fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.
M
9 yıl
FİFA 15 PC versiyonu konsoldaki oyunuyla tamamen aynı mı ?
Arkadaşlar daha önceki Fifa'lar bildiğim kadarıyla tamamen aynı değildi konsol versiyonlarıyla. Bu seferki Fifa 15 PC versiyonu, konsol oyunuyla tamamen aynı mı merak ediyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.