D

Teğmen
05 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
8 yıl
Nokia Software Updater For Retail 4.2.1
Cyan güncellemelerine sayılı gün yada haftalar kala el altında durması gereken en güncel sürümleriyle programlarımızı verelimki sağda solda aramayın.Saygılar.

http://nds2.fds-fire.nokia.com/fds_fire/1405/1213/7361995544/NokiaSoftwareUpdaterForRetail_4.2.1.exe

< Resime gitmek için tıklayın >
D
8 yıl
Nokia Software Recovery Tool 1.4.3
Cyan güncellemelerine sayılı gün yada haftalar kala el altında durması gereken en güncel sürümleriyle programlarımızı verelimki sağda solda aramayın.Saygılar.

Nokia Software Recovery Tool 1.4.3 İndir

< Resime gitmek için tıklayın >

Telefonunuzda yazılımla veya yazılım güncellemeyle ilgili sorun varsa Nokia Software Recovery Tool ile telefonunuzun yazılımını evden sıfırlayabilir ve kurtarabilirsiniz. Windows Phone 8 yüklü modellerde telefonunuz yanıt vermediğinde, takıldığında veya açılmadığında da Nokia Software Recovery Tool kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınız için ön gereksinimler:

Microsoft Windows 7 ya da sonrası.
Telefonunuzu bilgisayara bağlamak için USB kablosu.
Minimum 4 GB boş depolama alanı.
Desteklenen Nokia telefonlar:

Lumia telefonlar
USB arayüzü olan Asha ve 40 Serisi telefonlar
USB arayüzü olan 30+ Serisi telefonlar
Nokia X2 platformu telefonlar:
Symbian telefonlar

1. Adım. Nokia Yazılım Kurtarma Aracını bilgisayarınıza indirin ve yükleyin. Mümkünse telefonunuzun şarjının tamamen dolu olmasını sağlayın.

2. Adım. Nokia Software Recovery Tool'u başlatın ve telefonunuzu uyumlu bir USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın. Sorulması durumunda telefonunuzda doğru USB modunu seçin: Nokia Suite veya Modem.

Not! Nokia Software Recovery Tool kullandığınızda telefonunuzdaki tüm kişisel veriler silinir. Mümkünse kuruluma başlamadan önce telefon içeriğini yedekleyin.
3. Adım Araçta verilen yönergeleri izleyin. Telefon yazılımınızın en son sürümü yüklenir ve telefonunuz fabrika ayarlarına geri döner. Bu işlem internet bağlantınıza bağlı olarak biraz zaman alabilir ve kurulum sırasında telefonunuzu kullanamazsınız.

Telefonunuz açılmıyorsa veya takıldıysa, telefonunuzu "Telefonum açılmıyor veya yanıt vermiyor seçeneği" ile de kurtarabilirsiniz (yalnızca Windows Phone 8 yüklü modellerde kullanılabilir).
D
8 yıl
Nokia Software Updater For Retail 3.0.8 Türkçe
Tam güncellemeler zamanında işe yarayacağını düşündüm.Arkadaşlar eski sürümleri yükleyip tekrar güncellemek için 100 küsür mb daha indirmek zorunda kalıyor.İş gücü ve zaman kaybı olarak düşündüğüm için paylaşmak istedim...Saygılar.

Nokia_Software_Updater_For_Retail_3.0.8


< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.