O

Yüzbaşı
10 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
214 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
O
9 yıl
pm sorunu
bazı üyelere pm atamıyorum, bazılarına gidiyor, ilginç bir problem var.
galiba pm alımında da sıkıntı var.

düzeltilirse sevinirim.
O
11 yıl
CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye
Ana konuyu yeni takip eden arkadaşlar için, biz eski Cruze sahipleri olarak bugüne kadar yaptırdığımız makyaj-modifiye-değişiklik fotoğraflarını burada toplayalım dedik. Mümkünse atılan mesajlarda takılan aksesuarın fotoğrafları yanında nereden aldığınızı da belirtirseniz, merak eden, satın almak isteyen arkadaşlara yardımcı oluruz. Ve konu başlığı gereği, fabrika çıkışı mevcut olan parçalar değil, sadece sonradan takılan/yapılanları paylaşmaya özen gösterelim.

Oğuz İç Dizayn
< Resime gitmek için tıklayın >

Cruze modeline özel parça satan ebaydeki kayıtlı satıcılarım:

X-Auto 100 ürün
AutomativeApro 70 ürün
Jayongmall 48 ürün
X3 Speed Auto 14 adet kromaj
Korea Auto 7 ürün
Happyyongab 9 ürün

Hepsinden alışveriş yaptım. Düşük bedelli ürünler olduğu için gümrük problemi olmadı.

Ayrıca direk satış sitesi olmayan en güzel Cruze modifiye sitesi SUPERICHMOTORS
Bu da yan aynaları aldığım şirketin sitesi HI MOTORS

18" SSW Stanford jantlar 5x105

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

Gümüş Görünümlü kapı eşikleri
< Resime gitmek için tıklayın >


12 PARÇA CAM ÇITASI (PLUS paket sahiplerine sadece üstteki 3 sağ 3 sol parçalar gereklidir) S-DİZAYN YERLİ ÜRETİCİ
KROM KAPI KOLLARI orta kısımlar üstten ve alttan sonuna kadar kapatmıyor, görünce şaşırmıştım, neden o bölümü eksik yaptıklarını anlayamamıştım, ama yapıştırdıktan sonra el atınca, krom parçayı bastırıp çekmeyelim diye eksik yaptıklarını anladım, mantıklı geldi. Ebay Linki
< Resime gitmek için tıklayın >

BEYAZ İÇ AYDINLATMA LED SETİ Güney Koreden. X4 SET 8 ADET. 5 adedi orta tavan için, 2 tanesi ön tavan için, 1 adet ise torpido gözü için Ebay Linki ben pahalıya aldım, daha ucuza halledebilirsiniz.
< Resime gitmek için tıklayın >

KROM SİS FARI ÇERÇEVESİ Ebay Linki
FAR ALTI AMERİKAN FUTBOLCUSU MAKYAJI, SİYAH KAPLAMA Güney Koreden Ebay Linki bunun yerine dikine devam eden bir kaplama yaptırdım. Yer: Tolgatuning çengelköyde. gitmeyi düşünen olursa benimle irtibata geçebilirsiniz, randevuyla çalışıyorlar.
< Resime gitmek için tıklayın >

ÖN PLAKA ALTI BOYASI
< Resime gitmek için tıklayın >

ARKA TAMPON ALTI BOYASI VE EGSOZ UCU
< Resime gitmek için tıklayın >

CRUZE YAZILI BAGAJ ÇITASI bunun renk tonu yazısız olan çıtalar gibi ayna gibi değil, daha tok bir renk tonuna sahip, altın alaşımlı gümüş gibi birşey, o yüzden orijinal duruyor.
< Resime gitmek için tıklayın >

STOP KAPLAMA
< Resime gitmek için tıklayın >

CYCLONE NAVİGASYON 7" dokunmatik ekran Türkçe menülü Chevy logolu direksiyon kumandasıyla tam uyumlu
Amfisi fabrika çıkışı teyipten daha kaliteli olduğu için arka kapılara ekletilecek hoparlörler ile birlikte sanki ses sistemini yenilemiş gibi olursunuz...
< Resime gitmek için tıklayın >

PUSH POWER ÇAKMAK KAPLAMASI G.Koreden Ebay linki

< Resime gitmek için tıklayın >

LEDLİ BARDAK TUTACAĞI bunun çakmasını İHSAN arkadaşımız yapmıştı orijinali 40$ Ebay Linki alttan küçük bir delikle çakmağa bağlandı, gücü oradan alıyor.
< Resime gitmek için tıklayın >

SPORTİF KAPI KİLİTLERİ Ebay Linki kilit yuvarlak parçaya çarpıyor ve zırıltı yapıyor, bunu önlemek için kilitlere dikine silikon sürdüm. Bende 1 set daha var fazladan duruyor, yuvarlak çerçeveleri mavi olan var, design edition sahiplerine tavsiye ederim. veya yuvarlak kısmı takmadan sadece gri kilitleri de takabilirsiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >

TORPİDO ÇITASI Ebay Linki Kesimi mükemmel değil ama kötü durmuyor, iç dizaynın estetiğini belli eden, tamamlayan bir aksesuar.
< Resime gitmek için tıklayın >

KARBON FİBER SES PANELİ YAPIŞTIRMA LS modellerinde o kısım piano black denen parlak siyah renkte, gerekli birşey değil diye düşünebilirsiniz, ancak baz modelinde mat siyah panel var. o yüzden baz modeli alanlara tavsiye ederim. link
< Resime gitmek için tıklayın >

SİYAH TAVAN VE TOMBUL SHARK ANTEN Kanadadan. tamamen fonksiyonel içinde kablosu var, anten tabanına vidalanıyor. uzun anten gibi çekiyor. aracın renginde sipariş ettim. siyah tavan kaplaması yaparken anteni de kaplattım. kıvrımları olduğu için kaplama mükemmel olmuyor tabi ama çok yakından bakmadıkça sorun yok. (bu arada siyah tavan yüzünden ceza yedim, ruhsatı gri-siyah yaptırdım, yeni araç alırken siyah tavanlı alacaklar dikkat etsin, sonradan tekrar masraf etmesin) Linki
< Resime gitmek için tıklayın >

SPOILER YERLİ Odak Topkapıda takılmıştı.
< Resime gitmek için tıklayın >

IŞIKLI YAN AYNALAR ışıklı yan aynalar Güney Koreden, Daewoo Lacetti için üretilmiş, Chevy Cruzelara tam uyumlu. Parlak siyah sipariş etmiştim, taktırmadan önce sinyaller plastik aksamdan çıkartılarak mat siyaha boyandı.
Ebay satış linki

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

BAGAJ HAVUZU bagajda sıvı dökülürse, kirlenirse diye dert etmenize artık gerek kalmıyor çıkarıp takması ve temizlemesi çok pratik, LPG simit depo taktıranlar için sorun teşkil etmediğini de ayrıca belirteyim. Linki

KOLÇAK KAYMA ÖNLEYİCİ ÇUBUK Bedava! Kol dayadığınızda geri kaymasını önlüyor. Ben uzun boyumdan dolayı koltuğu fazla arkaya çektiğim için dirseğimi de sürekli kolçağa dayıyorum. Bu çözümle ayrıca kolçak satın almaya gerek kalmıyor, çubuktan bastırarak açıyorsunuz, açıp kapaması zorlaşmıyor.
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
İşte Böyle Vatoz gibi yapışırlar cama
MESAJA FOTOĞRAF EKLEME BİLGİSİ:
çektiğiniz fotoğrafları bilgisayarda bir klasöre atın. boyutları büyükse (diyelim ki 1megabayttan büyük) yükleme kolaylığı için fotoğrafları 30% 40 veya 50 oranında küçültün. (paint programı yeterli bunun için)
http://www.imgur.com/ adresine girip fotolarınızı upload edip.
yükleme bitince sayfada fotoğrafların linkleri gözükecek, direkt link altında yazan linki kopyalayın, burada mesaj yazarken mesaj kutusunun üstünde gözüken butonlar var, onlardan image yazan butona tıklayın, o zaman mesaj kısmına < Resime gitmek için tıklayın > böyle bir kod ekleyecek. o resim sitesine yüklediğimiz fotoğrafın kopyaladığımız linkini bu kodun arasına yapıştıracaksınız, yani örneğin;

jant foto
image]https://store.donanimhaber.com/84/7c/7f/847c7fab48a995d38bb0be48429863e4.jpg" target="_blank">< Resime gitmek için tıklayın >

[ <--- bu işaret satır başlarındaki image yazılarının başlarına eklenecek, ben şimdi gösterebilmek için çıkarttım. bu kadar.
O
11 yıl
CRUZE SUNROOF
Arkadaşlar selam,

3 hafta önce hali hazırda boya indirimi yapılmış gümüş gri bir LS manuel aldım, indirim güzel olunca rengini sunroofunu falan düşünmedim ancak sonradan yaptırmak için internette yaptığım araştırmalar sonucunda istanbul maslak atatürk sanayi sitesinde bu işi uzun süredir yapan 2 firma gördüm. birisi bazı otobüslerde ısıtma devreleri takan ve bazı otomobil markalarına (fabrika çıkışlı araçlar için) sunroof sistemlerini satan Webasto markasının sertifikalı yetkili satıcısı, bir diğeri de farklı bir iki marka sunroof takan ve yine atatürk sanayi sitesinde tecrübeli olduklarını öğrendiğim firma

2005ten beri yazılmış birçok forum konusunu okudum, "araca sunroof yaptırılmaz, sunrooflu araba alınır" tabiri çokça kullanılıp tavsiye etmeyen çok kişi vardı. ancak yaptıranların yorumlarında ise senelerdir sorunsuz kullandıkları yönünde. bu webasto firması dikkatimi çekti, orijinal araçlara takılan sunroofu işini bilen bir yetkili servis takıyorsa neden taktırmayım diye düşünüyorum. Hem chevrolet fiyat listesindeki sunroof farkı ile ortalama fiyatlar aynı.

Telefonla görüştüğüm webasto yetkilisi cruze modeline daha önce hiç takmadıklarını, aracın kayışlarının (koruma barları) konumlarını görmeleri gerektiğini söyledi. Müsait bir günde gidip denek olacağım :) ona göre sizi burada bilgilendireceğim. Bu konu orijinal veya sonradan fark etmez, sunroof bilgilendirme amaçlı olsun istiyorum.

Cruzeu orijinal sunrooflu almış olan arkadaşlar iç dış birkaç fotoğraf koyabilirler mi? cam açıldığında dışa doğru mu açılıyor yoksa içeri mi giriyor? bende kabin içi ışık ve düğmeleri tam orta kısımda, sunrooflu cruzelarda bu kutunun konumu nerde?
O
13 yıl
GTA4 KuzeNiko Türkçe yaması
0.5Beta download

KuzeNiko Stüdyosu:
http://img178.imageshack.us/img178/8166/kuzenikostdyosusw6.jpg

Screenshotlar:
http://img178.imageshack.us/img178/4641/kuzeniko29hi7.jpg
http://img65.imageshack.us/img65/5374/kuzenikodonanimhaberqs9.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/9775/kuzeniko31yh4.jpg
http://img231.imageshack.us/img231/9145/kuzeniko30ys7.jpg
http://img232.imageshack.us/img232/4760/kuzeniko25ig0.jpg
http://img232.imageshack.us/img232/8955/kuzeniko27kn3.jpg
http://img102.imageshack.us/img102/5539/kuzeniko17vo4.jpg
http://img108.imageshack.us/img108/9499/kuzeniko11as1.jpg
http://img108.imageshack.us/img108/6767/kuzeniko12ug1.jpg
http://img232.imageshack.us/img232/7605/kuzeniko8zx4.jpg
http://img107.imageshack.us/img107/1945/kuzeniko9dg5.jpg
http://img232.imageshack.us/img232/9772/kuzeniko6vp3.jpg
http://img108.imageshack.us/img108/9373/kuzeniko7ol2.jpg

0.5beta sürümünde ÇEVRİLENLER:
Nikonun cep telefonu
Yaklaşık 1000* SMS
Polis Bilgisayarı
Eposta kutusundaki gelen giden postalar
internet cafedeki bazı sayfalar*
Ana menü
Video Düzenleyici
Çokluoyundaki menüler ve oyuniçi yazılar
Tüm görevlerde altta gözüken şuraya git, bunu yap komutları
ilk adadaki 8 gösteri
Sol üstte gözüken "X TUSUNA BAS" tarzı tüm açıklamalar
Bowling, Bilardo, Dart gibi oyunların açıklamaları ve oynarken çıkan yazıları
Tüm şehrin Sokak Cadde Bulvar isimleri (isimler tabii ki orijinal bırakıldı)
ilk 2 adadaki yaklaşık 40 bölümün ara videoları (adam şeklindeki yan görevler hariç)
25%e kadar çalan telefonlarda geçen diyalogların neredeyse tamamı
O
13 yıl
MICROSOFT SIDEWINDER MOUSE, NATURAL ERGONOMIC KEYBOARD
konuyu yanlış yere açmışım
O
14 yıl
EKRAN KARTI GÖÇÜYOR (RESİMLİ) 8800GTX
BIOSHOCK tüm detaylar kapalıyken sorunsuz çalışıyor. PES6 ve Colin Mcrae Dirt full detay hiçbir sorun yok. 3dMark2006 hiçbir sorun yok. Masaüstünde hiçbir sorun yok.

Bioshock high detail shaders açıkken oyun birkaç saniye içinde göçüyor. linkte görüldüğü gibi tüm ekran renkleri bozuluyor ve reset atmadan düzelmiyor.
Bu problem birkaç kere GRAW ve Lost Planetta oldu.

Olayın ilginç yanı, En çok sistem isteyen Colin Mcrae Dirt oyununu 1440x900 ultra detaylarda 15 saat oynadım, hiçbir sorun yok.

Sürücü nvidia sitedeki en son sürücü. Şimdi bu tespitlerden sonra kesin sürücü problemidir diye tahmin ederiz ama görülen problem sanırım donanım arızası gibi gözüküyor. Aynı problemle karşılaşan oldu mu?

windows xp sp2
directx9 en son güncellemesi
nvidia en son sürücü

[img=http://img107.imageshack.us/img107/7743/dsc00069cr6.th.jpg]
O
15 yıl
Dark Messiah Bir Zırh alabilen??
burda sağ tarafta bir zırh var, odanın kenarına doğru gittikçe ahşap çatlıyor, zırha kadar gelince yıkılıyor ve aşağı düşüyorum. telekinesis büyüsüyle de alınmıyor... bu zırhı çok merak ettim, almadan geçemem :) chapter 6 sanırım. alabilen var mı acep??

< Resime gitmek için tıklayın >
O
15 yıl
RAID0 sistem kurarken hata veriyor
slmlar, Epox 9NPA+ULTRA anakarta yeni 2*250WD 2500KS hdd aldım, bunlarla 2 gündür uğraşıyorum.

epox cdsinden nforce raid floppy disketi oluşturdum, xp kurulumu sırasında F6 ile tanıtıyorum, fakat nvcchflt.sys dosyası bulunamadı hatası veriyor...

disket oluştururken herhangibir hata yok, 2 farklı disketle birkaç kere denedim, sonuç aynı...

eğer o dosyayı atla seçeneğini seçersem xp kuruluyor, ama açılırken mavi ekran ile resetleniyor. zaten o dosyayı bulamadığında xp'nin düzgün kurulamayabileceği uyarısını veriyor.

harddiskler boşta bekliyor, bilenlerden yardım bekleniyor :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.