C

Yarbay
08 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme (?)
202 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
C
2 ay
Tırnak yatağı küçültme ameliyatı
Arkadaşlar merhaba,6 gün önce lazer işlemi ile tırnak yatağı küçültme işlemi yapıldı.Yaparken tırnağım üst kısım çok az bir şekilde aşağıya kaymış.Arasında çok az boşluk oluşmuş.Bu yüzden yürürken yanma hissi ve germe hissi yaşıyorum.Gidip doktora göstersem mi yoksa pansumana devam etsem geçer mi ?
C
7 ay
Fps mouse ?
Fps için mouse arıyorum arkadaşlar,bütçe en fazla 650.Hafif mouse arıyorum çünkü dpi düşük oynuyorum.Elimde g102 var fakat bana az küçük geliyor ve ortasındaki avuç içine olan çıkıntı bir süre sonra avuç içimi ağrıtırıyor.Ayrıca palm ve fingertrip tutuşlar benim için uygun.Bu fare cawl tutuyorum bu da parmaklarımı ağrıtıyor.
C
7 ay
Laptop şarj %99 da kalıyor
Arkadaşlar merhaba,4 aylık MSI laptopum var,pilini kalibire edeceğim fakat pil %99 da kalıyor.Dolmasına 1 dakika var diyor ama dolmuyor.Bu yüzden kalibire edemiyorum.Nasıl halledebilirim.Bios güncel.
Pili tamamen boşaltmaya çalışıyorum ama w10 yüzde 5 kala kapatıyor PC yi.
C
10 ay
Gramer türkçe kaynaktan mı öğrenilmeli ?
Arkadaşlar merhaba,grameri basit ingilizce anlatan ingilizce kanallardan mı öğrenmeliyim yoksa Özer Kiraz dan mı öğreneyim ?
Az buçuk ingilizcem var,yabancı dizi ve oyun oynamaktan gelen birşey.
C
10 ay
Laptop harici ekran kartını kullanmıyor.
Merhaba bugün MSI ge66 modelini aldım fakat oyuna girdiğimde oyun 30 FPS ye sabitleniyor.Vsync on yaptığımda FPS artıyor.Neden böyle anlayamadım yardımcı olur musunuz ? Nvidia denetim masasından gereken ayarları yaptım yine de böyle.
C
11 ay
15-20 k arası gaming laptop önerisi ?
Arkadaşlar ekran kartı olarak rtx 2070 veya 2070 süper olursa iyi olur ben baktım ama Asus gözüme çarptı.Önceki leptopum Asustu ve 10 sene benle devam etti ama sonunda bozuldu.Asustan memnundum açıkçası.Bu arada monster falan önermeyin.
C
geçen yıl
Tehdit eden komşu
Evet arkadaşlar,apartmanımızda 3 çocuğu olan her akşam içki içen ve ilkokul mezunu cahil olan bir bozayı var.Bunun çocuklarıda bunun gibi ahlaksız olduğundan kavga çıkabiliyor.Bu adam daha kötüsü bugünden itibaren küfür etmeye ve tehdit edici bağırışlar yapmaya başladı..Ev sahibi olduğu halde binadan attırabilir.miyiz ?
Benim babamıda tehdit ediyor.Nerdeyse babası yaşındaki adam.Açıkçası bu kadar dengesiz birinin yüzünden olabileceklerden korkuyorum.
Apartmandaki herkes nefret ediyor bu aileden ve kimse onun karısıyla konuşmadığı için delleniyor.
C
2 yıl
Arka kamerası iyi telefon önerisi
Arkadaşlar 2500 3500 arası android arka kamerası güzel bir telefon arıyorum.Önerilerinizi bekliyorum.
C
3 yıl
Airpods kırmızı işaret
Arkadaşlar aipodsumun bir kulaklığında kırmızı işaret var ve ses gelmiyor ? Az önce düştü aldığımda çalışıyordu şimdi işaret çıktı nedeni nedir ?
C
3 yıl
Airpods ses gelmeme sorunu ?
Arkadaşlar airpods kulaklıkları takıyorum bağlandığına dair ses geliyor fakat onun haricinde hiçbir ses gelmiyor ? Aygıtı unut dedim yeniden bağladım durum aynı çözümü nedir ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.