O

Yüzbaşı
01 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
19 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
5 yıl
..
Silinebilir..
O
5 yıl
Topladığım sistem
2200 tlye kadar bütçem var. Sizce bu sistem iyi midir ?
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
O
6 yıl
Bir site vardı
Yakınlaştırdıkça evrendeki en küçük şeyleri uzaklaştıkça en büyükleri görüyorduk. Yardım ederseniz sevinirim.
O
7 yıl
Nexus 5 yardım
Yakın zamanda Teknosadan Nexus 5 almayı düşünüyorum. Telefonu ilk aldığımda neleri kontrol etmem gerekir ? İnternette, Teknosa Nexus 5'i teşhir ürünü satıyor diyen vardı bu doğru mudur ?
O
7 yıl
Oyun içi marketin geç açılması
Başlıkta yazdığım gibi oyunun içindeki market geç açılıyor yani markete tıkladığımda 2-3 sn donuyor. Bunun dışında herhangi bir donma, kasma sorunu yok. Var mıdır bir çözümü ?
O
7 yıl
Silinsin
...
O
7 yıl
West
Şu an Tr de plat 3 üm. Buradaki oyunculardan bıktım. Arkadaşlarla West'e geçmeyi düşünüyoruz. Sizce geçmeli miyiz ? Oyunların kalitesinde değişiklik olur mu ?
O
8 yıl
Sıraya Geç Katılma
2 - 3 haftadır sıraya geç katılıyorum. Bu yüzden istediğim yerleri alamıyorum (Tabiki normal oyun için). Önceden ilk katılanlardan oluyordum ayrıca ping de yok (Superonline OP). Var mı bir çözümü ?
O
8 yıl
Spotify
Spotify'ı belli bir süre rahatça kullanıyordum. Sonra 14 günlük yurtdışı falan bir şeyler dedi. Bulunduğunuz ülke ile profilinizdeki farklı yazıyordu. Ülkem USA olarak gözüküyor ve değiştiremiyorum. Nasıl yapacağım ?
O
8 yıl
Boxbox'a Türk yorumu
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.