E

Onbaşı
04 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
geçen yıl
Ekran kartı tavsiyesi
Takriben 1 haftadır ekran kartı bakıyorum kafam çok karıştı.Ben sadece video işlemek ve render yapacağım,oyun vs başka işim olmaz. Esasında 1080ti için karar vermiştim fakat onların hepsi mining için kullanıldı elinde kalır işte o kartlardan hayır gelmez gibi bilgiler verdiler:( sıfır 5700xt baktım fakat aynı şekilde o kartlarda video işleme konusunda problem ler olduğu bilinmekte.
Sizin fikriniz ve öneriniz nedir 1080ti elimizde kalır mı? öyle çok aman aman render işim yok yani düğün sezonununda en fazla 40-50 video.
E
7 yıl
sistem tavsiyesi ana parçalar!!!
Arkadaşlar PC'nin anakart, işlemci ve ram degistirmek istiyorum suan halihazırda amd 4200 işlemci 3 gb DDR2 RAM ve Gigabyte anakart var.oncelikle şunu belirteyim benim oyunla isim yok, düğünlerde video kamera çekimi yapıyorum hd videoları düzenleme yapamıyorum sistem acayip kasıyor.anakartta video aktarımı için 1394 bağlantısı optiksescikisi olması şart.750w power supply 2 gb 256 bit gddr5 ekran kartı+128 gb SSD mevcut.formda 2.eldende toplayabiliriz tavsiyeleriniz nedir enaz ne olmalı? Herkese teşekkürler. ..Bütçe:750 umarim işimi görür?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.