A

Yüzbaşı
08 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
110 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
6 yıl
HD PLUS KAYIT SORUNU
Bir hafta önce Mega HD PLUS pakete geçiş yaptm. PACE TDS866DGX HD PLUS makina + GOLDMASTER H DISK verdiler. Bir kaç gün önce kayıtlı yayınları seyrederken donmalar başladı. Daha sonra kayıtlı programların olduğu menüyü açtığımda kayıtlar gözükmesine rağmen kaydı oynatmadı. aynı kaydı daha önce izlemiştim. Elektik bağlantısını kesip açtığımda sorun düzeldi. Yeni kayıt yaptım ve izledim. İzlerken ara ara donmalar oldu. Tekrar kayıt yapmak istediğimde yine kayıt yapmadı. Daha önceden yapılan kayıtlar gözükmesine rağmen izlenemiyor. hard diski görmüyor desem kayıt yapılmış yayınları görüyor. Ama oynatmıyor. Yine elektrik bağlantısını kesip açınca sorun düzeldi ve kayıt yapıyor ve önceden yapılan kayıtları oynatıyor. Sorun ne olabilir. Ne yapmalıyım. Sinyal seviyesi ve kalitesi %100.
A
7 yıl
PSN CÜZDAN KULLANIMI
Cüzdanda para yokken:
a) 10 TL' nin altında alışveriş yaparsan, sistem önce cüzdana 10 TL. yüklüyor, sonra cüzdandaki paradan düşüyor.
Örnek: 0,50TL. 'lik bir şey almak istiyorsan cüzdana 10 TL. yüklenir. 10 TL. den 0,50 TL. düşülür. Cüzdanda 9,50 TL. kalır.

Cüzdanında para varken:

b) (Alacağın Oyun)-(Cüzdandaki Para Miktarı)>10 : Bu durumda Önce cüzdandaki para kullanılır sonra geri kalan fark karttan çekilir.
Örnek: Alacağın oyun 51 TL. Cüzdanda 40 TL. var. Cüzdandaki 40 TL. kullanılır. 11 TL. karttan çekilir.

c) (Alacağın Oyun)-(Cüzdandaki Para Miktarı)<10 : Bu durumda Önce cüzdandaki para kullanılır sonra cüzdana 10 TL. yüklenir. aradaki fark bu 10 TL. den düşülür.
Örnek: Alacağın oyun 49 TL. Cüzdanda 40 TL. var. Cüzdandaki 40 TL. kullanılır. 10 TL. cüzdana yüklenir. Cüzdandaki 9 TL. kullanılır. Cüzdanda 1 TL. kalır.
A
8 yıl
US PSN SQUARE ENIX İNDİRİMLERİ
US PSN SQUARE ENIX İNDİRİMLERİ
Thief PS4 39,99$
Tomb Raider Def. Edi. PS4 29,99$
Lightning Returns Final Fantasy XIII PS3 24,99$
Thief PS3 39,99$
Tomb Raider PS3 14,99$
Hitman Absolution Special Edi. PS3 9,99$
Hitman Trilogy HD PS3 15,99$
A
9 yıl
PSN PARA YUKLEME HAKKINDA
TR PSN Hesabıma küsüratlı TL yüklemek mümkün mü? CRYSIS 3 almayı düşünüyorum. 14,90 TL. Bu oyunu alabilmem için 20 TL. yüklemem şart mı?
A
9 yıl
UNCHARTED 3 TÜRKÇE KİTAPÇIK
UNCHARTED 3 DRAKE'S DECEPTION TÜRKÇE KİTAPÇIK

Bu oyunun kitapçığını (Türkçe) taratabilecek var mı? Çok ihtiyacım var. Türkçesini bulamadım. Eğer bütün kitapçığı taratamazsanız kontrollerin olduğu sayfa da kafi. Taratacak olan kişiye şimdiden teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.