Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
333
Tıklama
0
Öne Çıkarma
HD PLUS KAYIT SORUNU

A ayd_kar Konu Sahibi
6 yıl (327 mesaj)
Bir hafta önce Mega HD PLUS pakete geçiş yaptm. PACE TDS866DGX HD PLUS makina + GOLDMASTER H DISK verdiler. Bir kaç gün önce kayıtlı yayınları seyrederken donmalar başladı. Daha sonra kayıtlı programların olduğu menüyü açtığımda kayıtlar gözükmesine rağmen kaydı oynatmadı. aynı kaydı daha önce izlemiştim. Elektik bağlantısını kesip açtığımda sorun düzeldi. Yeni kayıt yaptım ve izledim. İzlerken ara ara donmalar oldu. Tekrar kayıt yapmak istediğimde yine kayıt yapmadı. Daha önceden yapılan kayıtlar gözükmesine rağmen izlenemiyor. hard diski görmüyor desem kayıt yapılmış yayınları görüyor. Ama oynatmıyor. Yine elektrik bağlantısını kesip açınca sorun düzeldi ve kayıt yapıyor ve önceden yapılan kayıtları oynatıyor. Sorun ne olabilir. Ne yapmalıyım. Sinyal seviyesi ve kalitesi %100.
O okircali
6 yıl (344 mesaj)
Fişi çekip öndeki > sağ ok tuşuna basılı tutarken tekrar takın. Güncelleniyor yazısını görünceye kadar basılı tutun. Varsa yeni yazılım yüklenecektir. Ben ara sıra oluşan problemleri böyle düzeltiyorum. Bir deneyin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okircali -- 25 Şubat 2016; 23:55:30 >

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ayd_kar

A ayd_kar Konu Sahibi
6 yıl (327 mesaj)

A ayd_kar Konu Sahibi
6 yıl (327 mesaj)
Hard Diski hiç görmez oldu. Dolayısıyla yeni kayıt yapılamıyor ve eski kayıtları oynatılamıyor. 3-4 gün uğraştıktan sonra hard diski bir defa gördü format attım yine görmez hale geldi.
En sonunda müşteri hizmetlerini arayıp Uydu Alıcısını, Hard Diski ve Sata Kablosunu servise götürüp ücretsiz olarak hepsini değiştirdim. Sorunum çözüldü. Donma dahil hiç bir problem kalmadı. Sorunsuz kayıt yapıyorum ve izliyorum. İnşallah aynı sorunları bir daha yaşamam.
B bestercan
6 yıl (2717 mesaj)
Muhtemelen Harddisk de arıza vardır. Bende de filmleri izlerken hep atlatma yapıyordu. Kutuyu açtım. Yeni hdd taktım düzeldi.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.