T

Teğmen
01 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
6 yıl
Philips Televizyon HDMI Sorunu
Herkese merhaba,

Philips televizyon hiçbir HDMI portundaki bağlantıyı görmemeye başladı, böyle bir sorunla karşılaşan var mı acaba? Model :42PFL6907K

Philips müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum, numara hiç çalmıyor.
T
6 yıl
Ipad 2 Ekran Değişimi
Herkese merhaba, Ipad 2 ekran değişimi için yurtdışından ekran getirip değişim yapan var mı ? Hangi siteden almak daha ucuza olur?
T
7 yıl
Iphone 5 renk kayması
Herkese merhaba, arkadaşımın Amerika'dan alınma iphone 5'inde bu durum var. Ne yapmak gerekiyor? Ya da bu sorunu nereye göndererek giderebiliriz? Bildiğim kadarıyla Apple Store, Amerika cihazlarına destek vermiyor.

http://i.hizliresim.com/n52A9B.jpg

Bu telefonun iyi durumu, renkler tamamen birbirine karışıyor. Yardımcı olacak olanlara teşekkür ederim.
T
8 yıl
Xbox One için sorular
Herkese merhaba,

Xbox One satın aldım. İçinde Forza Motorsport 5, Titanfall, Just Dance 2014 gibi oyunlar yüklü.Bu aile paylaşımı olayı nasıl oluyor? Bir de içinde tek kol var ve 2.kola ihtiyaç duyuyorum.Amazon'dan falan kol mu getireyim? En ucuza nasıl getirebilirim? Fifa 14 gibi oyunları da aynı şekilde getirebilir miyim? Henüz çok yeniyim o yüzden kusura bakmayın.Cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.
T
8 yıl
Paketiniz TTNET Fibernet'e geçirilmiştir
Bugün internetiniz fibernete geçirilmiştir diye arama geldi ancak hızım hala 8 mbit kullandığım modem TP-Link W8101G adsl2+ destekliyor 54m a kadar. Arayüze girdiğimde data rate 8192 diyor max rate 25940.Beni arayıp söyledikleri 20 mbit hızı alabilmem için ne yapmam gerekir? Mesaj yazan herkese teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.