R

Yarbay
05 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme (?)
86 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
7 yıl
SNR Sınırı/Hat Zayıflaması Değerleri
Arkadaşlar bu değerler normal mi? Upload sütununda komple problem varmış gibi geliyor bana. Bu arada splitterımda problem olabileceğini düşünüyorum, tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı?
< Resime gitmek için tıklayın >
R
7 yıl
Steelseries Sensei Raw Almayı Düşünüyorum - En Ucuz Site?
Arkadaşlar Steelseries Sensei Raw almayı düşünüyorum, olabildiğince ucuz site veya market önerisi olan var mı?
R
8 yıl
App Store Uygulama Güncelleme Problemi
Arkadaşlar son bir kaç gündür baş gösteren bir problemim var. Iphone 5 kullanıcısıyım. Bugüne kadar App Store'a girdiğimde güncellemeler gözükür, istediğimi günceller istediğime dokunmazdım. Şimdi açtığımda güncellemesi görünen programların güncelleme seçeneği kayboluyor. Şöyle ki, App Store'u açıyorum 2-3 saniye 11 tane programda güncelle yazısı çıkıyor. Bu 2-3 saniyenin sonunda güncelle kayboluyor ve aç seçeneği geliyor. Yardım edebilecek var mı?
R
8 yıl
Problemli x7 Farem Hakkında
Arkadaşlar uzun zamandır kullanmadığım x7'nin XG-760 model faresi vardı. Fareyi kullanmak için taktığımda fark ettim ki fareyi hareket ettirmeye çalıştığımda sanki imleci ters yönden bir kuvvet çekiyormuşçasına zorlanıyorum. Problem sürücü problemi mi yoksa DPI ayarları iyice gitti de fareye veda mı etmeliyim?
R
8 yıl
Format Sonrası Performans Düşüşü
Arkadaşlar alet Lenovo Z850 laptop, formatın zamanı gelmişti atmak durumunda kaldım. Driver'ları yükledim, oyun performansında yükselme beklerken aksine düşüş gördüm. Sebebi ne olabilir? İki teorim var aslında, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1) Çift ekran kartı var alette, acaba devreye girmesi gereken Nvidia kart devreye girmiyor mu diyorum, halbuki aygıtlarda ikisi de görünüyor.
2) Windows 8'ilk ilk sürümleri stabil değil, ufak da olsa bir ihtimalle güncelleme yaptıkça düzelir mi diyorum.
R
9 yıl
Amerikan Futbolu Ödüllü Video Yarışması Var Bir El Atın
Arkadaşlar linkten de göreceğiniz üzere Amerikan futbolu oyuncularının katıldığı bir video yarışması var ve hakettiğimi düşündüğüm bir sayım var. 2006'dan beri üyeyim, ilk defa bir yarışma ile karşınızdayım. Varsa bir like'ınız çok memnun olurum.

Topu çalıp tüm sahayı koşan arkadaş benim. Kendimi övmek gibi olmasın, böyle güçlü bir rakibe karşı sahalarda ender rastlanan bir sayı

https://www.facebook.com/photo.php?v=267925290047751
R
9 yıl
Renk Problemi - Hiçbir Sitede Benzerine Rastmaladım
Arkadaşlar yakın zamana kadar oyunu normal bir şekilde oynuyordum. Bir gün oyunu açtığımda bu şekildeydi. Müthiş gözü yoruyor, yazılar parlak ve gölgeli gibi. Neden bozuldu anlamış değilim. Yabancı forumlar da dahil benzerine de rastlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Resime gitmek için tıklayın >

Edit: Oyunu baştan yükledim, fayda etmedi.
R
10 yıl
Bu Benfica bizi rezil eder...
Özellikle ikinci golü izleyin, muazzam bir takım oyunu içerisinde adamlar. Dalga geçerler bizim takımla, demedi demeyin.

http://www.ntvspor.net/video-galeri/benfica--sporting-lizbon-20
R
10 yıl
Ping Problemiyle İlgili
Arkadaşlar benim hızımı 5mb'e sabitlemişti TT. Aradım konuştum, 8 mb'e geri çektiler. Fakat şöyle bir durum var ki, özellikle Dota 2 oynarken pingim hep 200'lerde. Bunun haricinde bir ping problemim yok. Bunun için yapabileceğim herhangi bir ayar var mı? İnternette bu tip videolar gördüm. Bunların mantığı nedir, denenebilir mi?

Videoyu izlemek için tıklayınız
R
10 yıl
Blackberry Curve 8520 Foursquare Yükleme Problemi
En baştan başlayayım. Arkadaşlar Foursquare programında check in yaptığım zaman telefon bulumduğum mekanı tanımıyordu, araştırdım genel bir problemmiş. Bende silip tekrar yükleyeyim dedim. Sildim, bu arada telefonu aldığımdan beri yapmadığım güncellemelerini de yaptım. Her neyse App World'ü yükledikten sonra arattım, Foursquare'i bulamadı. Neyse dedim sitesine yönlendim, indirmeye tıklayınca telefon bu dosyaların eksik olduğunu söyledi ''net_rim_bbapi_unifiedsearch'' ve ''net_rim_bb_maps_api''. Telefonu bilgisayara bağladığımda programlar yüklü görünüyor ama. Ne yapacağımı şaşırdım, yardımcı olursanız sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.