Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
467
Tıklama
0
Öne Çıkarma
SNR Sınırı/Hat Zayıflaması Değerleri

R radyasyo_N Konu Sahibi
6 yıl (2874 mesaj)
Arkadaşlar bu değerler normal mi? Upload sütununda komple problem varmış gibi geliyor bana. Bu arada splitterımda problem olabileceğini düşünüyorum, tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı?
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyasyo_N -- 9 Aralık 2015; 16:05:31 >


A AMC
6 yıl (14182 mesaj)
Değiş öyle deneyin değerler güzel upload snr düşük zayıflama fazla çıkmış o snr ye göre vdsl vardır büyük ihtimalle bölgenizde ona geçiş yaparsanız daha yüksek hızlara ulaşabilirsin vdsle geçersen modem değişmesi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 9 Aralık 2015; 16:10:01 >


K kimi_raikonen
6 yıl (482 mesaj)
splitter ı değiştir.tekrar snr ye bak.eğer değişim olmaz ise arıza kaydı aç.arıza dslam port kaynaklı olabilir.santraldeki portlarda da splitter bulunur belki de o arızalıdır.ikincisi santrale uzaklığın fena değil ama 21 db hat zayıflaması ile vdsl biraz zor kullanırsın.vdsl için hat zayıflaması max 16-17 civarı olmalı.18-19 db üstü zayıflamalarda hat biraz stabilitesi kaybediyor.24 megabit boyle çok sınır değerlerde buluşur kopabilirsin.
R radyasyo_N Konu Sahibi
6 yıl (2874 mesaj)
Çok teşekkürler


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @kimi_raikonen , @VDSL

B biggame
6 yıl (653 mesaj)
vdsle geç direk hiç uğraşma adslnin yavaşlığıyla
Bu mesajda bahsedilenler: @radyasyo_N
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.