P

Binbaşı
26 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
612 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
P
3 hafta
Troy güvenilir mi?
Bugün hepsiburadadan sipariş verdim, normal fiyatının altına iphone 14 aldım teşhir ürünü olma ihtimali var mı?

Edit: Siparişte yazdığı gün kargolandı
P
4 ay
Bu vida kauçuğunu nereden bulabilirim?
< Resime gitmek için tıklayın >


PC kasasının tamperli camının vidasının contası kayboldu yenisini nereden bulabilirim?
P
4 ay
Ikinci el iphone ilanlarinin hepsi neden yurtdışı?
iphone 13 ilanlarına bakıyorum %99 u yurtdışı ve TR olanlar ise adam 1 sene kullanmış, sifirindan daha pahalı fiyata koymuş? Bu işin aslını bilen var mı güvenilir mi bu yurtdışı cihazlar?
P
7 ay
Amerika'da yüksek lisans yapmak
Bilgisayar mühendisliği mezunuyum şuanda bir firmada yazılımcı olarak çalışıyorum, ileride mümkün olursa Amerika'ya taşınıp oraya yüksek lisans yapmak istiyorum bu şekilde tecrübesi olan varsa ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirse sevinirim
P
7 ay
Yapılan memur zammın özelde çalışan orta direği bitirmesi
Asgari ücrete zam yapıldı tamam ama memura şimdi %40 zam yapıldı, ben özel sektörde çalışan bir mühendisim şimdi bana %40 zam yaparlar mı? Hiç sanmıyorum. :Çok mağdur olduk
P
12 ay
Durduk yere perma ban yedim
Son 6 aydır zaten LoL oynamıyordum, sadece TFT oynardım, iki gün önce bir oyun atıp çıktım, daha sonra oynamak için girdiğimde hesabımın kalıcı olarak askıya alındığını belirten bir mesaj ile karşılaştım, chati bile doğru düzgün kullanmıyordum, banlanma sebebi falan da yazmıyor, maillere baktım belki orada bir açıklama vardır diye, yok mail de gelmemiş. Hesap kim vurduya gitti, riota ticket attım bakalım 3 gün oldu umarım hesabı geri alırım çünkü yedi senelik bir hesaptı ve baya bir para yatırmıştım.
P
geçen yıl
TürkNet'e geçince kendi modemimi kullanabilir miyim?
TürkTelekom'da taahhüdüm bitti TürkNet'i deneyeyim dedim ama kafamda bir kaç soru var. Kurulum ücreti alacaklar mesela modemi seçmedim kayıt kısmında ama kendi modemimi kullanabilir miyim? Ve internet hizmetimi aynı porttan kullanmaya devam edebilir miyim?
P
geçen yıl
Seneye görüşürüz
seneye görüşürüz arkadaşlar
P
geçen yıl
Django öğrenmeye değer mi?
Büyük miktarda yatırım almış bir startup firmadan teklif aldım, sorun şu ki backend olarak Django kullanıyorlar, ben ise .NET ciyim, temel miktarda biliyorum, adamlar öğrenme kabiliyetime de güveniyorlar o yüzden istiyorlar ama ben kararsızım bu konuda, Django'nun arkasında kimse yok (.NET'in arkasında Microsoft olduğu gibi). Bu konuda iki framework'te de çalışmış birileri görüşlerini belirtebilir mi?
P
geçen yıl
TL milyoneri olmanın artık bir şey ifade etmemesi
Ortalama bir apartman dairesi şuanda 750.000 TL, en ucuz araba 300 bin TL, TL milyoneri olan biri en fazla başını sokabilecek bir daire ve araba alabiliyor. Tabi yine daire fiyatları Almanya'dan çok daha ucuz, 61m2 yere 529.000 euro istiyorlar.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.