Q

Yüzbaşı
26 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
179 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
Q
4 yıl
XD3_invalid_input hatası
Merhaba arkadaşlar, her şey Cod ww 2 oyununu oynamamla başladı :) Oyuna giriş yaparken, maç sırasında, maç sonunda, lobiye giriş yaparken vs bazı hatalar alıyorum. Hemen resimleri ekliyorum sizler için,
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Not 1: XD3_İnvalid_input hatasıyla alakalı olarak, bilgisayarımda Delta dosyasının eksik olduğu söylendi. Bende bir yerden indirdim ama o dosyayı bilgisayarımda nereye yükleyeceğimi bulamadım :)

Not 2: Win 10Pro 64bit işletim sistemi yüklü bilgisayarımda. i7 4710MQ Cpu/ Gtx970 GPu ve 16Gb ram var sistemimde.

Şimdi bu hataların çözümlerini aradım vs. steam üzerinden dosya bütünlüğünü doğruladım hatta 2 kez oyunu sildim tekrar yükledim. Son olarak yine bir doğrulama yaptım ve pazar günü 10 gb bir yükleme yaptı.

Kısacası ara sıra bu hataları almaktayım. Ne bileyim bilgisayarı yeniden başlatıyorum falan oyuna giriyor ama bir müddet sonra yine hata almaya başlıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.
Q
4 yıl
XD3_İnvalid_İnput
Merhaba arkadaşlar Cod WW2 oyununu oynarken bazı sorunlarla karşılaştım. Resimleri ekliyorum.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Şimdi arkadaşlar bu hatalar ile ilgili Türkçe bir çözüm bulamadım. Yardım aldım, mesela xd3 dosyası eksikmiş bilgisayarımda, indirdim fakat bilgisayarımda hangi dizine yükleyeceğimi bulamadım.
Bu arada oyunu birkaç kez sildim ve tekrar yükledim ama ara sıra bu hataları vermektedir.
İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Not: Konuyu yanlış yere açtıysam eğer şimdiden özür dilerim. İlgili admin konuyu doğru yere taşırsa kendisine çok teşekkür ederim :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.