Turkce sos fen iyiydi de matematik içimden geçti her sınav 30+ yapan ben (345 ve rasyonelde) bu sınavda 14 soru isaretledim |
Ulan 4 gündür gece 2 de yatıyorum sağa sola döne döne saat 6 oluyor ![]() ![]() ![]() |
Evet beyler pazar günü 21.00-22.00 gibi pdf yayımlanıyor kontrol edecek misiniz. Ben etmiyecegim cunku bu yılın ne getirecegini tam kestiremiyorum 2019 mu olur 2020 mi olur 2019+2010/2 mi olur orasını sonraki ay gorecegiz simdi kontrol etsem bu olasılıklarla çok fazla şey oynuyor bu yüzden kontrol etmeyeceğim |
Beyler yardımcı olursaniz cok sevinirim tek tek almayacagim komple hazir hazjr sistem onerirseniz iyi olur |
Evet beyler çevremde kime sorsam herkes bu durumu onaylıyor kime sorsam hayatında hiç bir dönem bu kadar kitap,dizi-film,kişisel gelişim videoları vb.tarzda içeriği tüketmemiş hatta animelerden nefret eden arkadaşım animelere şans vermiş ve şuan kendisi bir otaku Game of thornes izlemeyen arkadaşim 10 gün de bitirmiş tedx videolarına saçmalik diyen arkadaşım playlist yapmış hayatin da okudugu kitap sayısı yaşını geçmeyecek arkadaşımın büyükçe bir kitaplığı olmuş ben de Haluk Tatar a üye oldum simdi kişisel gelişim playlistine başladım not ala ala bitiricem diyorum ki 3 4 sene daha sınava hazırlanıp kendini geliştirmiş bilgili kültürlü bir insan mi olsam ![]() Edit:beyler girisimcligi şans vermedigi ön yargılı yaklaştığı herhangi bir şeye şans verme olarak ta kullandim. |
benim 750 800 saat gibi bir süre tuttu siz ne kadar zaman da bitirdiniz beyler bitirdiğim kaynaklar AYT MAT Ortalama 300 saat (fonksiyonum çok iyi olduğu için zorlanmadım siz de 30 40 saat ekleyip hesaplayabilirsiniz) *Eyüp hoca ve matematiğin güler yüzünden 2x de dinledim *345 , karekök çözdüm apotemi türev çözdüm AYT FİZİK ort 110 saat *ESŞ den dinledim *345 çözdüm AYT KİMYA ortalama 110 saat *benim hocam dan dinledim *Palme AYT BİYOLOJİ ortalama 80 saat *Selin hoca dan dinledim *Palme çözdüm AYT GEO 150 200 sürdü heral de tyt ayt karışık gittim *Kenan hoca dinledim *Acil ve bilgisarmal çözdüm Amacım genel olarak kim ne kadar sürede bitiriyoru bilmek ve yeni başlayacaklara bilgi vermek kolay gelsin herkese 16.05.21-editi: evet beyler kaldı 40 gün illaki bir yerlerde stres yapan ayt ye baslamayan ah biraz ümit olsa uyumam yemem içmem çalışırım diyenler vardır kapasiteye de bağlı tabiki ama normal bir zekaya sahipseniz bence kalan zamanda 0dan 40 lı netlere gelebilirsiniz yerinizde olsam son hafta sadece 345 denemelerini cozer girerim kalan zamanda full konu yardırın sona yakın calistiginiz icin stres yapmayıp harbiden güzel bir şekilde ilerlerseniz kapasiteye bagli olarak 40 lı netleri görme ihtimaliniz büyük son olarak hızlı net kasmanızı saglayacak bir kac öneride bulunacagim Ayt mat 0 saniz lti atlayin geo da ucgenleriniz orta seviye ise cember + analitik çalışın Fizik 12 konularinı calışın Biyoloji-kimya ne bulursanız parcalayin en kolay 2 ders 24.05.21 editi suan ortalama tyt 80+ ayt 60+ |
Kalksa bile bir sonraki liseli tayfayı etkiler yani bizlik bir durum yok malesef gencler |
Yoruma troller bosuna gelmesin 5 dk dir 20 afrocuyu blokladım