M

Yüzbaşı
21 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
10 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
5 yıl
Bu sistem darboğaz yapar mı?
Merhaba arkadaşlar kendimce bir sistem topladım bütçem 1700 tl gibi sizce işlemci vb yüzünden darboğaz yapar mı veya parçalar arası uyum nasıl.?


< Resime gitmek için tıklayın >
M
5 yıl
Bu sistem darboğaz yapar mı?
Merhaba arkadaşlar kendimce bir sistem topladım bütçem 1700 tl gibi sizce işlemci vb yüzünden darboğaz yapar mı veya parçalar arası uyum nasıl.?< Resime gitmek için tıklayın >
M
6 yıl
Şu sistem nasıl sizce,yardım eder misiniz?
Donanım işlerinden pek anlamam beyler şöyle bir sistem topladım kendimce vatandan.Anakartı biraz ucuz sıkıntı çıkar mı,darboğaz yapar mı vb. yardım ederseniz sevinirim.


Y< Resime gitmek için tıklayın >
M
6 yıl
Oyuna başlıyıcam
Merhaba herkese iyi forumlar öncelikle :) .Bugün oyunu indirdim baya bir canım mmorpg oynamak istiyordu daha oyuna girmedim bile ama aklımda şöyle sorular var

1-Oyun baya zor diyolar doğru mu?
2-Türk sayısı ve genel olarak oyuncu sayısı nasıl?
3-Benim gibi inanılmaz bir rpg denemesi olmayan ama veletken abisinin diablo oynayışına bakıp imrenen biri oyunu ne kadar sürede anlar?
M
6 yıl
Otorite gerekli midir?
Eger üzerinde din, devlet, aile gibi hiçbir otorite olmazsa insanlar daha özgür olur mu? Bir yandan eski yunanlilara bakiyorum adamlar da demokrasi var sairleri olağanüstü,keza felsefecileri, matematikcileri olağanüstü.Ama bir yandanda Nazilere bakiyorum insanlar üzerinde yaptıkları deneylerden tip gelişiyor. Sizce otorite gerekli midir? Gerçekten Bakunin'in dediği gibi gökyüzünde bir efendimiz varken yeryüzünde özgür olamaz miyiz?
M
6 yıl
Ygs mat kitap önerisi
Merhabalar öncelikle sınav mağdurları arkadaşlarım Ya söyle bir kitap arıyorum önce ustte örnek soru yaptircak sonra da teste gecircej gibi adim adim matematik tarzı yani. Esen var ama zor diyorlar baska öneriniz var mi?
M
7 yıl
Sistem kapandı mı
devamsızlığım 10 gün arkadaşlar hocaya dilekçe verdim sistem kapandı elimde olan birşey değil falan dedi ama daha 2 gün telafi sınavı var bilgisi olan var mı
M
7 yıl
ciddili kız mevzusu
Merhaba arkadaşlar okulda bakıştığım bir kız var ama kız 12.sınıfmış ben ise 11nci sınıfım.Dün kızın arkadaşı oda sana bakıyor resmen dedi ben de gidip konuşmayı düşünüyorum yarın ama 12 ortamını falan hiç bilmiyorum sınav stresi sarıyor onları birde kızın benden büyük olması sorun olur mu sizce?
M
7 yıl
mystery gift degerlendirmesi
Galaktik nasus
k9 nasus
iblis tryndamere
libero alistar
Balo bilmemnesi annie

Galaktik nasus isi bozuyor ama genel olarak iyi bence
M
9 yıl
Twd benzeri dizi
Var mıdır arkadaşlar?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.