K

Binbaşı
08 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
211 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
K
2 yıl
Araç ve Egzoz Muayene yok,bağlanır mı?
Merhaba arkadaşlar, Aracın genel muayanesi (2 yıldır) ve egzoz muayanesi yok uzun yola çıkıcam tam kapanmadan sonra çevirmede bağlarlar mı?

Not: Daha önce muayanesiz şekilde çevirmeye yakalanmadı o yüzden sadece para cezası mı uygulanır? ikisinin olmaması bağlatır mı aracı ?
K
2 yıl
Pzt işten ayrılıyorum mobbing yüzünden ve usulsüzlükten dava nasıl açarım, nasıl istifa etmeliyim.
Edit : Mesajımı daha Sürece başlamadığım için silme kararı aldım, hafta içi neler yaptığıma dair güncelliyip bilgi vericem.
K
2 yıl
Mahkeme sonucum, İcra dosyası
Aleyhime bir davada Şikayetçi tarafın vekil avukatının mahmekeye duruşmaya gelmemesi sadece dilekçe yazmasından ötürü Gerekçeli kararda karşı tarafa 440 liralık Dilekçe ücreti ödememe karar verilmişti. Zaten karara itiraz etmiş sonrasında avukat ama rededilmiş.

Şimdi Uyaptan bakıyorum. İcra dosyasında 450 lira takip tutarı Faiz 100 lira okey. Ama birde 450 lira vekalet ücreti eklemişler benim mahkeme kararına göre sadece dilekçe ücretini ödemem gerekmiyor mu?

Bilen biri aydınlatabilir mi
K
2 yıl
Günde 25-30 kez internet kopuyor!
Merhaba arkadaşlar, 2 yıldr dsmart kullanıyrum son 3 gündür dsmart DSL ışığı yanmasına rağmen İnternet ışığı sönüp 30 saniye sonra geri geliyor neden kaynaklı bu ?

Son 1 saatir ethernet kullanıyorum sıkıntı olmadı.

Wifi de neden internet ışığı sönüp gelir ?

Kablolarda problem yok zaten dsl ışığı sönmüyor.
K
3 yıl
INTEL CELERON VS PENTİUM ARASINDA KALDIM
Merhaba, 2500 lira office programı ile yazı yazma internette dolaşma gibi işleri görmek için bir dizüstü bilgisayar lazım.

Ekranı 15 inch olsun istiyorum ama Pentium 15 inch yok Celeron işlemci 15 inch var sizce hangisni almalıyım

Lenovo pentium 14 inch mi.
Acer veya Asus 15 inch celeron işlemcili mi?
K
3 yıl
İPAD MİNİ 3 EKRAN KIRILDI DEĞİŞTİRME?
Merhaba, İpad mini 3 ekran kırıldı LCD ekrena birşey olmadı. garantisi bitmiş durumda. acaba Telefonculara vermek yerine kendimizin yapması kolay mıdır? videolara baktım basit ama internette satılan ekranların kalitesizi olur muki?

Telefoncuya vermek mi kendimiz ekranı satın alıp takmak mı?

Home tuşuda kayıp Home tuşu dahil ekranlar N11 de falan 150 lira. Dışarda telefoncular kaç liraya yapar?
K
3 yıl
TEHDİT MAİLİ SCAM Mİ ŞİFREMİ BİLMİŞ!
Yabancı bir mailden, şifremi bilerek yok senin kamera ve bilgisayaırnın 154 günlük geçmiş bilgin var tüm müstehcen kayıtlarını paylaşıcam 24 saat içinde bitcoin olarak para yollamazsan diye bir mail geldi. Nedir ne yapmak lazım bunlar scam mi? nasıl şifremi buldu?
K
3 yıl
ATİKER bu parçalar ne kadar tutar?
Araç 2000 model son 2 yıldır lpg bakımı yapılmadı.Araç titriyor gazdayken.
düğme tuşu bozuk vs. kısaca;

Atiker sıralı gaz düğmmesi/anahtarı
Genel gaz bakım ücreti
Gaz filtresi

bunlar ne kadar tutar ortalama acaba bigisi olan son zamanlarda uğramış olanlar yardımcı olursa sevinirim.
K
4 yıl
Psikoloji mezunuyum.Seçmeyin!
Merhaba genç arkadaşlar.Ben tyt konularına bu hiç uğramadım öne çıkan konularda görünce geldim.

Psikoloji mezunuyum eğer düşünen varsa(yok gibi her konu diş hekimliği ve tıp) bilgi vericem.

Şuan hala psikologları yok sayan bir sistem var türkiiyede. Öncelikle 4 yıl okuduktan sonra iş bulmayı unutun ya KPSS çalışırsınız (oda 2 yılda bir 300-400 kişinin arasına girersiniz.)yada işsiz kalırsınız.

Onun dışında özel sektör için Yüksek lisans şart.Devlet 1 yılda klinik psikoloji için 15-20 kişi alıyor.Yani Devlet herzaman ki gibi öğrencileri özel üniversitelerin kucağına itiyor.Fiyatlar 30 ile 50 bin lira arası.(gittikçe artıyor)

Yüksek lisansı bitirdim şimdi iş bulurum diye düşünmeyin BDT,şema terapi ve bunun gibi testler almanızlazım onlarda 15 ile 25 bin lira arası tutmakta.Eğer bunların hepsini yaptıysanız 2 ayda klinik psikologlar için iş pozisyonu açılan kariyer.com da ilanlara 500 kişinin başvurduğu işyerlerinden telefon beklemeye başlamanız gerekiyor.

He gidip klinik açma hayali kurmayın sadece bir ilçede 30-50 arası psikolog var birçok kişi bir buçuk saat'i 150 tl ( yarım saat fazladan) yapıyorlar kişiler gelsin diye. Yani 6 yıl okuyup değer görmemek istiyorsanız buyurun.Edit: Eğer paranız varsa ve meraklıysanız okuyun.Psikolog olmak issteyen insanlar bukadar emek verirken hala birşey yapmadıklarının sanılmasıda cabası.Nerden biliyorlar tedavi yöntemlerini diyorlar.BDT ve şema terapilere 10 binlira para dökerken her bir testi öğrenmek için 1000-2000 lira dökerken anlar okuyacak arkadaşlar
K
4 yıl
Ekrem imamoğlu şimdiden seçimi kaybetti
Kendisi bu kadar sağcı,dindar bir halkın bulunduğu ülkede ilk aklına gele gele noelde buraları ziyaret etmek gelmiş. Bu fotoğraflara ben bile şaşırdım(ben akparti destekciside chp destekcisi biride değilimdir) CHP gerçekten politika yapmayı bilmiyor bence.İktidar partisine iyi malzeme verdi yine

< Resime gitmek için tıklayın >
Ekrem İmamoğlu farklı inanç mensupları ile bir araya geldi
CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan farklı inanç grupları temsilcileriyle bir araya geldi.

Kaynak:https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/ekrem-imamoglu-farkli-inanc-mensuplari-ile-bir-araya-geldi-2860290/
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.