Arkadaşlar 4070 super aldım islemcimde r7 5800x 32gb ram 1920 1080 oyun performansı nasıl olur illa 2k monitör almak zorundamıyım? |
< Resime gitmek için tıklayın > Beyler bu sarı ile işaretlediğim tuşa basmadan araba içeriye hava üflemiyor golf 5 2005 model bir şeyi mi yanlış yapıyorum yoksa araçtamı bir sorun var yeni aldığım için anlayamadım bilen varsa çok sevinirim |
< Resime gitmek için tıklayın > Beyler selam 2005 model golf 5 sahibiyim bu sarıyla işaretlediğim tuşa basmayınca araba içeriye hava üfleyemiyor sebebi ne olabilir ben mi bir şeyi yanlış yapıyorum cozemedım |
Kulaklığı taktığımda işte bu *** dedirticek bi kulaklık istiyorum. Evde logitech g pro x wireless var onu da satmayı düşünüyorum. 6400 Liraya amazondan alacağım. iPhone kullanıyorum. Airpodsu bul özelliği ve kalitesinden dolayı tercih edeceğim muhtemelen öneriniz varsa süper olur. saygılar. |
arkadaslar core boost performanceyi açmadıgımda islemci 30 35 derecelerde calısıyor sıvı sogutma ile acınca 75 leri goruyor o yüzden cok açmıyorum şuan 3.8 de çalışıyor 4.7 ye cıkınca cok bir performans farkı olyuor mu ? |
r7 5800x var işlemci 4.9 acıkıyor boostla boostu acıyorum biostan kaydedip cıkıyorum sorunsuz calısıyor fakat pcyi kapatıp tekrar açtıgımda en fazla 3.8 e cıkıyor biosa girip hiçbişi yapmadan cıkıyorum düzeliyor her seferinde böyle nası cozerim bunu? |
ağalar selam bilgisayarın otomatik overclockunu açıyorum biostan r7 5800x işlemci aldım yeni onu taktım 4.7 ye cıkıyor sorun şu pcyi resleyip biosu hiçbişi yapmadan kaydedip cıkıyorum 4.7 ye cıkıyor islemcinin kendi şeyinde fakat kapatıp açtıktan sonra 3.8 i geçmiyor sebebi ne bunun? |
r9 5800x sabit 4.7 ghz calıstırmak için yardım edebilcek varmı? ben beceremiyorum bu işleri |
arkadaşlar selam r9 5800x ve 240mm sıvı sogutmam var otomatik overclock acık 84 max dereceyi görüyor bunun biostan fan ayarlarını nası yapmak lazım? ve ben islemciyi sabit 4.8 de calıstırmak istiyorum bununla alakalıda yardımcı olabilcek varmı? |
r7 5800x
4070 SUPER
32GB RAM
bu sisteme 2k monitör almadan ekran karıtnın tam performans kullanabilirmiyim?