V

Yüzbaşı
07 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
211 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
geçen yıl
Hızlıca Cevaplayabilirseniz Sevinirim SAMSUNG 65TU8000 65" VS SONY 65XH8196 65"
Hızlıca bir cevaba ihtiyacım var iki ürününde yorumları istediğim derinlikte değillerdi bu yüzden kullanan ya da detaylı bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim
V
geçen yıl
Msi B450-M Pro M2 Dram LED Sorunu
Bugün işlemciyle anakartı R5 3600 ve Msi B450-M Pro M2 ile değiştirdim fakat yeni sistemi başlatınca dram ışığı yanıyor tek Ramle deneyince sorun yok ama 2.ve daha eski ramimi takınca çalışmıyor bilgisi olan varsa yardımcı olursa şimdiden teşekkürler.
V
geçen yıl
Bildirim
Sürekli 1 bildirim var gibi gözüküyor düzelmedi gitti


Cihaz: iPhone12,1 (14.4.1)
Sürüm: 1.9.3 (800)
V
geçen yıl
Bildirim
Sürekli bildirim var gibi gözüküyor ama bildirim yok


Cihaz: iPhone12,1 (14.4)
Sürüm: 1.9.3 (800)
V
2 yıl
Telefonda 50mm veya 85mm çekim yapmak istiyorum
Merhabalar şu anda iphone 11 kullanıyorum ve internette gördüğüm bir videodan sonra yüksek mm fotoğraf çekmek istiyorum bunun için basit yöntem biliyor musunuz uygulama ile yapılması pek mümkün gözükmüyor uygun fiyatlı bir aparatla bunu yapabilir miyim ?

< Resime gitmek için tıklayın >
V
3 yıl
KabloNet Modem/Router Önerisi(Docsis 3.0)
Merhabalar kullandıgım netmaster modemin bozulmasından dolayı KabloNet'i aradım ve ellerinde modem kalmadıgını istersem dışarıdan modem alabilecegi söylediler fakat istedikleri modem fazlasıyla spesifik. Forumda alan kullanan ya da modem önerebilecek birileri varsa çok minnettar kalırım.Attıgım ekran alıntısında da istenilen özellik var.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
V
3 yıl
KabloNet Modem Önerisi(Docsis 3.0)
Merhabalar kullandıgım Netmaster modemin bozulmasından dolayı KabloNet'i aradım ve ellerinde modem kalmadıgını istersem dışarıdan modem alabilecegi söylediler fakat istedikleri modem fazlasıyla spesifik. Forumda alan kullanan ya da modem önerebilecek birileri varsa çok minnettar kalırım.Attıgım ekran alıntısında da istenilen özellik var.
< Resime gitmek için tıklayın >
V
3 yıl
SİLİNSİN
.
V
4 yıl
Bilgili abilere sorum olacaktı
arabalar hakkında genel bir bilgim var ancak ikinci el araba konularına baktığımda aynı fiyata daha iyisini bulanabilicek arabalar görüyorum en basit örnegi 50K-100K bütçeli biri A4 yerine golf clio ya da egea bakıyor. Baktigim arabalar mı kusurlu yoksa bilmediğim bir konu mu var?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.