I

Yüzbaşı
29 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
I
7 yıl
Şarj takılıyken elektrik gidip geliyor(XPERİA Z1)
Arkadaşlar mrb.telefon şarja takılıyken birden şarj etme duruyor,sonradan tekrar şarja devam ediyor.bunun sebebi nedir acaba?telefon sıfır 1 haftalık.orijinal şarz aleti ile şarj ediyorum.samsung harici ile bir kere dolum yaptım böyle bir sorun çıkmadı.

Edit:orijinal şarz aleti dışında başka bir orijinal şarz aleti ile de denedim aynı sorun mevcut.
I
7 yıl
Xperia z1 hakkında değişim kararı
Arkadaşlar mrb,telefonum kvk da garantideydi.bugün 20 iş günü doldu akşamına cihaz değişim bekliyor diye msj geldi.bana verecekleri cihaz yine sıfır z1 mi olur?ayrıca ücreat iadesi istesem nasıl bir yol izlemem gerek?
I
7 yıl
ipad 4 hafıza sorunu
meraba,ipad 4 16 gb te hafıza sorunu yaşıyorum.içindeki tüm programları silmeme rağmen 11gb tan fazla veri gözüküyor zaten kullanılabilir hafıza 12gb falan.restore ettim ama sonuç değişmedi.bu durumu nasıl düzeltebilirim?
I
7 yıl
Sandisk ext 64gb usb 3.0 ////// kliksa ///// 109tl + kargo /////TÜKENDİ!!!!
Herkese iyi seneler dilerim.internette daha uygun fiyata göremedim,ihtiyacı olan değerlendirebilir son 5 adet yazıyor.
http://www.kliksa.com/urun/sandisk-64-gb-ext-30-usb-sdcz80-064g-g46-usb-bellek/901945919

Edit: Stokta 5 tane yazıyordu,şimdi var olarak değiştirdiler.
I
8 yıl
Max 950 tl windows işletim sistemli laptop önerisi.(ANNEYE HEDİYE)
Arkadaşlar anneme pc almayı düşünüyorum,günlük işlerde kullanılacak laptop önerilerinizi bekliyorum.
I
8 yıl
SONY XPERIA Z1 ŞARJ KAPAĞI GEVŞEDİ
Herkese merhaba,başlıkta belirttiğim gibi sorunum telefonun şarj kapağının gevşemiş olması.internette araştırdım yapan yerler var fakat benim telefonumun garantisi var bunu garanti halleder mi?
Diğer sorunum telefonun alt kısmında hoparlörün ordaki plastik kalktı.(delik delik olan şey aslında lastik bir şey malesef bilmeyenler için)bunu da hallederler mi ???
I
8 yıl
Ev içinde wifi sorunu yaşıyorum
Arkadaşlar mrb,evim 60-70 m2 bir yer.çevremde çokça modem olmasından mıdır yoksa benim modemde mi sıkıntı var bilmiyorum.sizlerden istediğim ben bu modem sinyalini odamda tam olarak hangi cihazlarla alabilirim.konuya çok hakim değilim yalın olarak anlatırsanız daha verimli olur:) teşekkürler.
I
8 yıl
Evde gemi gibi modemden sinyal alamıyorum.ne yapayım arkadaşlar?
Evet modem airtiesin tivibu ile verdiği kocaman bir modem.gören derki edirne ye koysan şu modemi karsta çeker.ama öyle değil malesef.ev 60 m2 modemin olduğu odada sinyalde sorun yok.öbür odada çekmiyor.çevremde en az 30-40 modem var.kanal ayarları fayda etmiyor.ne yapayım?
I
8 yıl
Xperia z1 hoparlör plastiği kalktı.
Arkadaşlar mrb.telefonun hoparlör kısmında delikli olan şey aslında plastik.bu plastik telefona silikonumsu bir yapışkanla yapıştırılmış.karşı tarafa ses gitmemesinin sebebi bu yapışınmsı şeyin mikrofonun önünü tıkaması.demin deneyerek bunu gördüm.o lastik şeyin sıfırı satılır mı ya da o lastiği yapıştıran şey neyse onu nereden bulabilirim?

I
8 yıl
İpad 4 ekran parlaklığı gidip geliyor
Meraba.ipad 4 te son zamanlarda yaşadığım sorundan bahsetmek istiyorum.ekran parlaklığını genelde max seviyede kullanırım.ancak ekran arada sırada hafifte olsa kararıyor.5-10 saniye sonra tekrar eski haline dönüyor.bu sorunu yaşayan var mıdır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.