Merhaba arkadaşlar. note 3 cihazım var sabah kalktığımda şarjı %100 iken 2 saat içinde yüzde 50 ye düştü. sonra şarja taktığımda bayaryanın dolmadığını(doluyor gibi işaret çıkıyor) ve kapalıyken şarjda takılı iken telefonun hiç tepki vermediğini hatta şarja takıp kapat dediğimde yeniden başlattığını gördüm. bu durum daha önce note 1 cihazımda başıma gelmişti. kablo,adabtör değiştirmek,rom değiştirmek çözüm olabiliyor fakat saydıklarımın hepsi başınıza geliyorsa sorun şarj entegresinde demektir. onun değişmesi gerekiyor. ben daha önce aynı problem ile note 1 cihazımın entegresini alıp değiştirmiştim. fakat note 3 cihazımda da aynısı başıma gelince garanti durumundan dolayı servise verdim. bu sorunun çözümü şarj entegresinin değişmesi. internette araştırma yaptığımda çözümü bulamamıştım ve çözümü bu şekilde arkadaşlar. note serisi için kronik bir sorun gibi gözüküyor. umarım yardımcı olabilmişimdir. |
merhaba 5.1 ses sistemi alıcam kart özelliklerinde 7.1 diyor ama emin olmak istedim yine. kart bu : http://tr.msi.com/product/mb/G41M-P26.html#/?div=Detail |
MSI G41M-P26 anakartım var psi express x16 girişi mevcut sanırım. gddr5 tabanlı ekran kartını destekler mi acaba ? birde psu 450 watt onuda yükseltmeliyim ? aklımdan geçen 1 gb 256 bit gddr5 bir kart.sistemin geri kalanı : İşlemci : pentium dual core e5700 3.0 Ghz Anakart : MSI G41M-P26 ddr3 max. 1333 mhz ram desteği Ram : 2*3 gb ram (6gb) Ekran kartım : HD5450 GDDR3 1GB 64BIT. Power supply : 450 watt |
Merhaba arkadaşlar ; Konuya direk giricem. İşlemci : pentium dual core e5700 3.0 Ghz Anakart : MSI G41M-P26 ddr3 max. 1333 mhz ram desteği Ram : 2*3 gb ram (6gb) Ekran kartım : HD5450 GDDR3 1GB 64BIT. Power supply : 450 watt şimdi bu oyunlarda kasıyor far cry 3 kasıyor. Medal of Honor Warfighter'da 2 sn de bir donuyor. oynatmıyor. sizce komple sistemi mi revize etmeliyim yoksa ekran kartı alsam yeter mi ? nasıl bir ekran kartı almalıyım. yol gösterirseniz sevinirim. |
kalemle ilgili sorun var tam olarak yazdıklarımı çizdiklerimi algılamıyor.yarım yamalak alıyor sorun aynen böyle : http://www.youtube.com/watch?v=tgFLb8bTnXY arkadaşlar ne yapabilirim kafayı yedim. |
arkadaşlar ikisi arasında kaldım çok kötü bir durum hangisini alsam ? one x ya da s3 e de kayıyor aklım yardım lütfen alsamda kurtulsam artık. bütçem 950 lira. |
merhaba arkadaşlar bir tane htc evo 3d alıcam 2. el alırken nelere dikkat etmeliyim ? cihaz tr garantili teknosa çıkışlı faturası varmış fakat kutu kulaklık ve şarj aleti yok. cihazın su alıp almadığını anlamak için arkasında bataryanın altındaki bir kağıda bakılıyormuş sanırım. ama tam bilmiyorum detay verirmisiniz ? başka nelere bakmalıyım ? |
Anakartım yandı.Asus m2n sli-deluxe idi. işlemcim amd 7750 black edition idi. şimdi forumda bir arkadaş GIGABYTE GA-M61PME-S2 model anakart satıyor bunu alsam kullanabilirmiyim bana olur mu bu ? |
bilgisayara flash disk taktım girişler biraz sorunluydu. ufak bir elektrik çakması oldu(flash disk yuvasında) ve makina kapandı. tekrar açtığımda ekran kartı fanı full hızda dönüyor ve bilgisayar açılmıyor. anakart mı yandı ne yapabilirim lütfen yardım.. |
Yeni bir kulaklık alacağım Sennheiser Momentum olacak. Yalnız İnternetten baktığımda Android için farklı IOS için farklı satılıyor. Daha önce Sennheiser CX300 üm vardı ve hem android'te hem de IOS ta kullanabiliyordum. Bu söz konusu bu fark tam olarak nedir ? Butonların kullanımı mı acaba sadece ? Yani ses kalitesinde değişiklik gösterebilir mi ?
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >