O

Binbaşı
10 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
6 yıl
5S müzik yüklemek ve silinen kayıtlar
1-Arkadaşlar siz nasıl müzik yüklüyorsunuz?

2-Ses kayıtlarımı eşzamanla ve sil yapyım yanlışlıkla hepsi silindi,telefon üzerinden görebiliyorum ancak oynatamıyorum nasıl geri getirebilirim?
O
6 yıl
Şimdi sizin kafanızda 2 tane soru işareti var.1-OBP nedir?2-Ne işe yarar?
Biri bana OBP'nin ne işe yaradığını açıklayabilir mi?
Herkesin sadece LYS YGS puanına bakılsa daha iyi olmaz mı?Her okulun yaptığı sınav eşit zorlukta olabilir mi?

Bu sene başında dershaneden dönme bir liseyle görüşmeye gittim.Adam müzik,beden hiç yapmayacağız o saatlerde matematik çözersiniz o derslere de kafadan 100 veririz.Matematik,geo gibi derslere de 95 falan veririz çok dikkat çekmesin diye dedi.Benim okulda bedenden 100 almak bile zor.
O
7 yıl
Son maç için Doğu Üst bilet
Ligin son maçı için elimde 1 adet Doğu Üst bilet bulunuyor... 413-414-415-416-417 ve 211-212-213-214-215 bloklarından maçı izleyebileceksiniz.
Fiyat 250TL.
O
7 yıl
Whiloki Nasıl Kaldırılır?
Denetim Masası/Program Kaldır kısmından kaldırdım ancak hala gözüküyor reklamlar...
O
7 yıl
Fifa 15 RESMİ! ratingler açıklandı...Sneijder 84-Muslera 82
http://www.futhead.com/15/leagues/turklig/

http://www.futhead.com/15/clubs/galatasaray-sk/

Önümüzdeki 5 gün içinde tüm oyuncular yüklenecek.
O
7 yıl
6-7 Eylül 1955
Hasarları

13 kişi öldürülmüştür.
300 kişi yaralanmıştır.
400 tecavüz.

4.214 ev, 1.004 işyeri, 73 kilise, bir sinagog, iki manastır, 26 okul ile aralarında fabrika, otel, bar gibi yerlerin bulunduğu 5.317 mekân saldırıya uğramıştır.

''Atamızın evi Bomba ile hasara uğradı'' manşetleri halkı galeyana getirmek üzere kullanılmaya başlandı.Ancak sonrada anlaşıldı ki o bombayı MİT koymuştur.

Kıbrıs Türktür Cemiyeti Başkanı Hikmet Bil ve üyeleri cezaevine girdi. Ama "Ya bizi serbest bırakırsınız ya da biz bazı şeyleri ifşa ederiz" deyince serbest bırakıldılar. Olaylar halkın üzerine kaldı. Çünkü mahkemede, "Türk milleti galeyana geldi, olayları gerçekleştirdi" denildi. Kimse ceza almadı. İkinci dava Yassıada'ydı. Menderes ve hükümet üyeleri yargılandı. Bu davada da olaylar sadece hükümet üyeleri üzerine yıkıldı. Menderes, defalarca MAH yani MİT Başkanı'nın mahkemeye çağrılmasını istedi. Ama hep reddedildi. Olaylar aydınlatılmadı.


Daha bir özür dilenmemiştir bile...
O
7 yıl
Skype Mikrofon Sorunu
Merhabalar benim mikrofon kablosu takılı,sesde açık yani mikrofona konuştuğumda duyabiliyorum ancak Skype-Mikrofon ayarlarını düzenle kısmında Mikrofon(USB aygıtı)diye bir seçenek yok.Ne yapmak lazım?
O
8 yıl
ZİNDAN ADASI
Beyler dün filmi izledim ve kendi yorumum.
Adam deli olmayabilir,çünkü son sahnede merdivende otururken,ortağı ile konuştuktan sonra,adam deniz fenerine giderken ortağı ona 'Tedy' diye sesleniyor,halbuki adamın gerçek ismi Andrew eğer deliyse.?????
O
8 yıl
Türk 'hayatın içinden'' DRAM filmleri
Tarz olarak:Anlat İstanbul,Gemide,Eşkiya,Masumiyet,Kader,Güneşi Gördüm,Barda,Ağır Roman,Pardon,Babam ve Oğlum,Pazar:Bir Ticaret Masalı,Çakal,Kabadayı,Organize İşler.


Şimdi diyeceksiniz ki bu saydıklarının hepsinin konusu farklı ancak hepside hayatın içinden bir olay,''başka'' insanları anlatıyor.
O
8 yıl
Video kısaltmak için niçin boş alana ihtiyaç var?
Telefonumda bulunan bir videoyu kısaltmak istedim hafıza dolu olduğu için kısaltamadı,niçin böyle bişey oldu ki?
Video'yu kısaltınca boyutunu küçültmüyormuyuz sonuçta?Not:Kısaltmayı yeni bir video yapmak istemedim,özgünü videoyu kısaltmak istedim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.