Merhabalar; Geçtiğimiz perşembe günü evime bağlattığım TTNet Hattım açıldı. Abonelikten önce bana hattımın 16Mbit/Sn hızı desteklediği söylendi ancak ben 1-2 mbit üzeri hız yakalayamıyorum. Onda da zaten hattım direk düşüyor. Hiç bir şekilde stabil düzgün bir internet bağlantısı sağlayamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım , evime ekip geldi kontroller yaptı , sinyal seviyelerimin normal olduğunu söylediler. Sorun modeminizde dediler. Gittim modem aldım yine aynı. Sonra müşteri hizmetlerinden aradıklarında sorunumun çözülmediğini ve bağlantı sorunumun devam ettiğini söyledim. Tekrar kayıt aldılar. Sonra Müşteri hizmetlerinden tekrar arandım sorunumun Ankastre , İç Hat , Modem veya Spitter'dan kaynaklandığını TTNet Elit hizmeti almam gerektiğini belirten bir sesli kayıt dinletildi. Sinirim tepeme çıktı. Yahu nasıl olur ? Bir önceki gelişinde bu adamlar ankastreyi kontrol etmediler mi ? E modemse modemi değiştirdim yine aynı. Kaldı ki başka bir hatta modemi de denedim , çatır çatır çalışıyor. Spitter desem ? Bu kadar ezbere atılmaz , evimde telefon yok ve dolayısı ile spitter kullanmıyorum. Hadi iç hat sorunlu.. E o zaman evime gelen adamlar ne diye sinyal değerleriniz normal diyor? Nereden tutsan elinizde kalıyor. Yeni bir başvuru daha yaptım ama çıldırıcam artık. Şu hat değerlerine bir bakın... Tam bir rezalet!!! < Resime gitmek için tıklayın > |
Merhabalar; Dün Bostancı Vatan Bilgisayardan Seidion 120V işlemci soğutucu aldım. Montajını yaptım. Yalnız hiç istediğim soğutma değierlerine ulaşmadı sistem Şöyle ki , Q6600 işlemcim 3.0 ghz stok soğutucuyla boşta 35-36 derecede gezerken bunu taktıktan sonra 46 - 47 derecelerde geziyopr. Öyle ki boştaki sıcaklığı görünve daha yük altında deneyemedim bile. Montajı nı mı yapamadım diyorum ama , açıklamasında ne yazıyosa yaptım. Soğutucu oturdu yerine hareket falan da etmiyo. Eğer yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. |
Değerli WoT Türk Oyuncuları, Kuruluş amacımız oyunda ki aktif,yüksek kaliteli ve seviyeli arkadaşlarımıza eğitim ve tank kasma konusunda yardımci olmak ve Klan Savaslarinda basarili saglamaktır. Şartlarımızı kabul ediyorsanız başvurunuzu gerçekleştirebilir ve celik_61 arkadaşlarımız ile oyun içinden irtibat'a geçebilirsiniz. Aradığımız şartlar: 1- En az bir Tier10 Tankınızın olması gerekmektedir. 2- Oyuna bağlandığınızda Team Speak'iniz mutlaka açık olmalı 3- Oyun içinde ve teamspeak'ta argo kelimelerin kullanımı kesinlikle yasaktır. 4- Efficieny(Verimlilik) puanınızın en az 900 olması gerekmektedir 5 62.104.20.195:10013 teamspeak edresimiz Efficieny puanınıza BURAYA tıklayarak bakabilirsiniz. 62.104.20.195:10013 teamspeak edresimiz |
Bilindiği gibi küp kasa olmasına rağmen epey büyük ve enine geniş bir kasadır.
Artık o kadar büyük geniş bir kasa istemiyorum. Aşağıdaki iki marka arasında kaldım
Biri Phantex Exlipse G360A
https://www.hepsiburada.com/phanteks-eclipse-g360a-ultra-ince-performance-mesh-on-panel-temperli-cam-dijital-rgb-aydinlatma-mid-tower-oyuncu-bilgisayar-kasasi-mat-beyaz-p-hbcv0000467pgq
Diğeri de Be Quiet! Pure Base 500DX
https://www.hepsiburada.com/be-quiet-pure-base-500dx-pencereli-siyah-oyuncu-kasasi-bgw37-pm-HB00000VDOF5
Bu iki kasadan biri önceliğim. Arasından hangisini önerirsiniz ? Veya bunlardan başka yine aşağı yukarı bu fiyat aralığında, bütçesi 5000 tl'yi aşmamak kaydıyla bana önerebileceğiniz başka iyi kasalar varsa, tavsiyeleriniz için çok minnettar olurum.