_

Yarbay
13 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
124 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
_
geçen yıl
Millenicom Büyük Skandal Taahütsüz Aboneliğe 1.181₺ Cayma Bedeli !
2 yıl kadar önce taahhütsüz Özgürüm Kampanyasına abone oldum. 100Mbps yalın 69₺ ye verildi bu paket hatırlarsanız. Türknet modelinde arkadaşını getir ile 1 aylık ücretsiz kullanım veriyor halen.

Taahütsüz aboneliğe hiçbir şekilde cayma bedeli yansıtılamaz olmasına rağmen bu uyanıklar tam 1.181₺ ceza çıkarttılar. Arıyorum numaram engellenmiş başka numaradan arıyorum ben olduğumu anlayınca yüzüme kapatıyorlar. Kavga dövüş iptal ettirdim ( kesinlikle iptal etmemek için çamura yatıp saatlerce her türlü ikna etmeye çalışıyorlar. İşlemleri başlatmıyorlar. )

Şimdi de itiraz kaydı açtım kaç gündür sorunu çözmüyorlar. ( ilgileniriz tamam 24 saat, 48 saat bekleyin..) Böyle kepazelik olmaz. Alper bey'de kurumdan ayrıldı zaten..

Ben Türknet de kullandım, iptalde ettim tekrar abonede oldum böyle cayma bedeli skandalı yaşamadım. Üstelik iptal ederken dahi mutlu müşteri olmamı sağladılar.

Tüm referans olduklarımdan özür diliyorum. Sakın ama sakın kullanmayın yanından geçmeyin böyle firmanın.


< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
_
geçen yıl
Bildirim Sorunu
Son birkaç hafatır gelen bildirimler yapılan en son yoruma atıyor. Daha önce okuduğum bölümden yapılan en son yoruma kadar sıralı olarak yönlediriyordu. Bu sorundan aşırı rahatsız oluyorum

Profil ve diğer ayarlarımı kontrol sağladım etkileyecek bir ayar göremedim.

Yönetim gerekirse hesabımı kontrol etsin
_
geçen yıl
Türk Telekom GB Kullanımlarını Şişirmesi
Türkcell hattımın birini yeni gelene özel teklifleri kullanmak için TT ye taşıdım 30 günlük bir paket yaptım rezalet ortada.

Kullanılan data ve Telekomun kullandın dediği miktar resmen dolandırıcılık bu

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
_
2 yıl
Türk Telekom Kazığı / Kullanmayın Kullandırmayın !
Yedekte duran ve ara sıra 3 aylık 10 gb 39₺ ye aldığım Türk Telekom hattım vardı.

Yaşanan istanbul depremi nedeniyle Ülke genelinde Türk Telekom mobil hattımda şebeke erişimi sorunu vardı İstanbul'da diğer illerde şebeke çöktü işim acayip yanı Şebeke erişimi olmayan zaman diliminde hattımda bulunan 100TL 40TL ye düşmüş ve şebeke sinyali dahi olmadan internet kullanımı yansıtıldı. Yaşanan doğal afet'ten ötürü gece 01.30 sularından sonra şebeke sinyali verilmeye başlandı fakat yaşanan yoğunluk sorunu nedeniyle ne konuşma ne sms gönderimi sağlayamadım. Genel müdürlükten yapılan şikayet kaydı aramasından Şebeke sinyali olmaksızın internete bağlanabileceğim ısrar ve ısrar ile söylendi ne kadar izah etsem'de ( sim kartı çıkartıp mobil veriden internete bağlanmak ile yanı şey ) anlayamadı. Böyle rezalet bir operatörü kullanmayın.

< Resime gitmek için tıklayın >
_
2 yıl
türkcell hotspot hakkında
10 Gb hotspot paketi 50tl fakat ek 10 gb paket 70tl hotspot paketi alınınca paylaşım yapmadan telefon kendisi kullanabiliyormu ana paket bitmiş olsa ?
_
2 yıl
Oyun iade
playstore üzerinden oyun aldım 1 saat denedim ama memnun kalmadım iade etmek istiyorum nasıl yapmalıyım. Steamde iade var ama playstore da nasıl oluyor ayrıca oyunu seri numarası ile steam üzerinden indirme ve oynamaya açtı.
_
3 yıl
Türk Telekom AKN Kaldırma İşlemlerine Başladı
AKN sorgulama kısmı tamamen kaldırılmış limitsiz olarak işlenmiş sisteme fakat sözleşmedeki 50 GB AKN 50 GB olarak değişmiş bir kaç ay sonra altından bir hinlik çıkarabilirler.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
_
3 yıl
Buyrun cenaze namazına { TT Krizi içerir }
Türk Telekom Kelimesinden nefret ettirdiler koca firmanın ne kadar aciz olduğunu bir sefer daha gördüm kendi adıma asla bir daha kullanmayacağım.

Olay yaklaşın 4 ay önce başladı hattın hızı 100Mb hızda gelirken bir anda 70 e düştü. Müşteri hizmetleri arıza kaydını kendi kendine kapatması yüzünden ( tamamen santral bilinçli kapatıyor ) Ceo ya dm den durumu bildirdim eniz bey diye yetkiliye mail at dedi attık eve gelen 3 kişilik ekip sokaktaki 5 lik kablonun yetersiz olduğunu sorunun TT den kaynaklandığını kablonun değişmesi ilgili yere bildireceğini belirtip gitti eyvallah bekle babam bekle kayıtlar çözülmeden kapanıyor eniz bey e tekrar maik attım geri dönüp siz zaten 100 Mbps e kadar paket alıyorsunuz 1 ile 100 arası alırsınız sabit hızlı değil ! Şalterlerim attı ulan ben senelerdir kullanıyorum 100 Mbps kendi personelin geldi sorunu kabul etti sen neden çamura yatıyorsun diye çıkışınca santralden bilgi alıyorum hemen dedi asıl bomba burada koptu diğer abonelerde 100Mbps kullandığından dolayı sizin hızınız, kablonun yetersiz kalması sonucu düşüyor fakat ödenek yok sorununuzu çözemeyeceğiz demez mi pişkince ! Sen bu alt yapını kurarken hiç mi fizibilite yapmadın hiç mi mühendisin yok bu kadar aciz kalınır mı ya ! isteyen mesafesi uygun sinyali uygunsa 100Mbps bağlatır ama sen 100Mbps gelen hattı başkası 100Mbps abonesi oldu diye zarar verip hızını düşüremezsin. Kaldı ki kablo değişimi ile çözülecek bir sorunsa hele.

< Resime gitmek için tıklayın >

Durumu Ceo ya bi daha söyleyince cevap bile vermiyor.

< Resime gitmek için tıklayın >
_
3 yıl
Turk Telekom AKN sorgulama / Kota Tutarsızlığı
Turk Telekomun ( ttnet ) online işlemde belirttiği kullanım kotası ile turk telekomun direkt modem kullancı adı ile kota sorgulama yapan sayfasındaki kullanımlar bir biri ile tutarsız.

Son akn düzenlemesi öncesinde düzgün çalışıyordu tasarımı değiştiğinden beri doğru kullanımı yansıtmıyor.

< Resime gitmek için tıklayın >
_
4 yıl
Türk Telekom ek AKN
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.