G

Çavuş
13 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
359550 Gün Cezalı
357309 gün 19 s. 6 dk.
Gönderiler Hakkında
G
6 yıl
makarna yedim
tamam, sakinim
G
6 yıl
hd7850 vs r5 220
arkadaşlar merhaba, benim evdeki bilgisayarımda hd7850, işyerimdeki bilgisayarımda r5 220 ekran kartı var, hd7850 skyrim'i ultra ayarlarda sorunsuz oynatıyor ama r5 220 high'da bile takılmalara sebep oluyor,

neden olabilir bu? hd7850, r5 220'den daha iyi bir ekran kartı mı?
G
6 yıl
4790K ve gtx 970 üstü nasıl tamamlanır?
merhaba arkadaşlar, yeni bir bilgisayar almak istiyorum, konu başlığında belirttiğim donanımın üstü nasıl tamamlanır?

eski bilgisayarımdan kalma mönitör, 500 gb hdd, 240 gb ssd, 8 gb ram ve 600w psu var.
G
6 yıl
sitem nasıl?
G
6 yıl
20 rp kodu (kola)
merhaba, az önce kola içiyordum, kapakta 20 rp kodu olduğunu gördüm, bu oyunla hiç alakam yok, birinizin işine yarar belki diye buraya yazayın dedim.

kod şu; D6H68FYE

iyi forumlar.
G
6 yıl
Heifer traş makinası - BİM (15 Mayıs)
Merhaba arkadaşlar, yeni bir traş makinasına ihtiyacım vardı, sizce bu makina alınır mı? 39 tl ve Alman markası sanırım.
G
6 yıl
Kredi kartı borcunun sadece asgari ödeme tutarını ödemek
Merhaba, bu ay bir sürü gereksiz harcama yaparak kendimi maddi olarak sıkıntıya soktum, ziraat maximum kredi kartım var, bu kartın yaklaşık 430 tl borcu var, ben bu borcun sadece asgari ödeme tutarını ödesem, diğer ay karta ne kadar faiz gelir?

ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum, sonucunun ne olacağını kestiremiyorum.
G
6 yıl
iphone6 vs iphone6 plus vs s6 vs s6 edge(acil)
Merhaba arkadaşlar, sizce bu 4 telefon arasından hangisini alayım? samsung alınır mı sizce? çok acil karar vermem lazım, bugün alıcam telefonu.
G
6 yıl
Üniversite'de hocayı dövdüm.
Merhaba, bizim okulda bir hoca var, senenin başından beri bana hakaret edip, küçümseyip, sürekli küçük düşürmeye çalışıyordu, 2 gün önce yine benimle dalga geçti, bağırıp çağırıp rencide etmeye çalıştı, o gün okul çıkışında ben minibüse bindim, o da ardımdan geldi, minibüsten inince ben de arkasından indim, inince bskar mısın dedim, döndüğü anda suratına yumruğu indirdim, orada bayıldı ve yere düştü, yere baktığımda ağzı yüzü kan içindeydi, burnu da kanıyordu.

Minibüs durdu hemen orada, minibüstekiler indi, ben de oradan uzaklaşıp eve gittim.

yarım saat sonra polis telefon açtı, evin adresini tarif ettim, gelip beni evden aldılar, karakola gidip ifade verdim, daha sonra saldılar.

Hoca ise benden şikayetçi olmuş, daha doğrusu başta olmamış ama okul yönetiminin baskısı ile sonradan şikayetçi olmuş.

sizce bu olayın bana bi yaptırımı olur mu, okuldan atılma veya hapse girme ihtimalim nedir, mahkemeye çıktık diyelim, hakim bana hak verir mi?

not: yukarıda yazdıklarım tamamen doğrudur, karakoldaki ifademde de tamamen gerçekleti yazdım, yalan yanlış şeyler yazmadım, ciddi cevaplar verip, yardımcı olmaya çalışırsanız sevinirim.

teşekkürler.
G
6 yıl
ekşi sözlük yazarı olan var mı?
eğer ekşi sözlük yazarıysanız bana öm atın, size bir teklifte bulunacam.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.