R

Yüzbaşı
13 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
79 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
R
geçen yıl
Kaza sonrası değer kaybı
3-4 ay önce karşı tarafın %100 kusurlu olduğu bir kazaya karışmıştım. Herhangi bir değer kaybında bulunmadım benim aracımda sağ 2 kapısı değişti. 8000 civarı hasar kaydı oluştu. Bugün kolayhasar diye bir yerden aradılar. Ödenecek hasarın %25'i karşılığında dava açabiliriz diye bir vekaletname göndermişler. Dolandırıcı olma ihtimalleri yüzde kaç? Ya da kendi başıma değer kaybı davası açabilir miyim ?
R
2 yıl
Değişim olmadan kurtarır mı ?
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >2020 model 208 aracıma yandan çarpma sonucu bir kaza geçirdim sizce değişim olmadan yapılır mı? Yoksa değişim en sağlıklı olanı mıdır ?
R
2 yıl
100 Bin civarı az yakan araç tavsiyesi
İstanbul içinde günde 110 km civarı kullanılacak az yakan ufak araç tavsiyesi bekliyorum. Kasımda 2014 i20 mi 56 ya satmıştım onlara bile şuan 80 lira para istiyorlar kafayı yememek elde değil. 301, C elysee ler nasıl istanbul içi çok yorar mı ? Manuel otomatik fark etmez az yakıp sorunsuz binilmesi önemli ve az km tercihim
R
2 yıl
Peugeot Adblue deposu değişimi
2016 model 34.000 km de 1.6 bluehdi 3008 aracım var. Aracım full servis bakımlı. Geçenlerde motor arızası verdi serviste adblue deposunun değişmesi gerektiğini ve 5000 TL ücreti olduğunu söylediler. İnternetten baktığımda bir çok kişi de aynı sorunun olduğunu gördüm. Fabrikadan kusurlu kronik bir hata yüzünden insanlardan 5000 tl istemek ne kadar doğru? 34.000 de yeni bir araca 5000 tl masraf yapmak insana koyuyor o zaman ben neden yeni araba kullanıyorum diye. Sevdiğim araçtan soğudum. Bundan dolayı yaptırıp satacağım arabayı sanırım.
R
3 yıl
KGM rezaleti
2017 tarihinde 4 tane hgs den ceza yemişim. Bu cezalar 2018 kasım tarihinde ceza tutanağı olarak elime geçti bence direk olarak bu cezaları ödedim. Yıl 2019 ekim aracımı satarken noterde aracın cezası olduğu söylendi. Cuma günü alıcı ile anlaştık para mı eft ile yolladı Cuma akşam 17:30 da anca notere gittik ve ceza olduğu için satış yapamadık. Bu ne cezası olarak araştırdım bir baktım ödediğim ceza hala daha sistemde durmakta. Cuma akşamından bugüne uğraşıyorum. Adamlar alay eder gibi evet paranız gözüküyor cezayı kaldracağız diyor ama kaldırmıyorlar. Bir cezayı kaldırmak ne kadar zor olabilir ki ? Adam cuma günü parasını bana yolladı arabayı adama verdim mecburen devrini bunlar yüzünden yapamıyorum. KGM inatla cezamı kaldırmıyor. Hem alan vatandaşı hem satan vatandaşı mağdur etmekte üstlerine yok.
R
3 yıl
Geç gelen ceza makbuzu
Bir arkadaşım 2018 yılında radar cezası yiyor. Ceza makbuzu şubat 2019 da muhtarlığa gidiyor. Muhtarlıkta eylül 2019 da cezayı buna iletiyor. Ceza yı yatırmaya gidince vergi dairesi şubatta yollanmış 15 gün indirim hakkından yararlanamazsın diyor. Böyle bir olay var mı ? Ceza e-devlette vs görünmüyor. Kişinin haberi olması zor. Ceza kişinin eline geçtikten itibaren 15 gün olması gerekmiyor mu ? Suçlu muhtar mı burada ?
R
3 yıl
Reklamda - Gerçekte
R
4 yıl
YSS köprüsü ve Kuzey Çevre yolu haksız ceza
Bu akşam telefonuma gelen CRIF ALACAK adlı bir mesaj geldi. Mesaj da borcum olduğu ödemediğimden dolayı icra takibi başlatılacaktır vs. yazıyor. Girdim yss koprusu sitesinden borç sorguladım 24 liralık geçiş ihlalinden borcum gözüküyor fakat ne tarih ne saat ne bir fotoğraf nerden geçmişim hiç bir şey belli değil. Adeta kafalarına göre ceza yazmışlar. Sadece ad soyad plaka ve ceza miktarı 24 liradan 121 liraya çıkmış. Neye göre ceza kesmişler daha önce başına gelen varsa bilgilendirebilir mi ?
R
4 yıl
1500 civarı şehir içi bisiklet tavsiyesi
Merhaba

Spor ve aktivite amaçlı sahilde sürmeye bisiklet önerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Boyum 1.82 iyi bir f/p varsa 2000 liraya kadar çıkabilirim. Teşekkürler
R
4 yıl
Digiturk play ve ps4 için tavsiye
Smart tv si sorunsuz ve ps de verim alabileceğim maksimum 3000 liraya kadar tavsiyelerinizi bekliyorum.

Lütfen android tv önermeyin Philips var android tv hiç memnun değilim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.