S

Teğmen
06 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
591 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
S
6 ay
guneymehmeet nickli çocuk tarafından dolandırıldım
@guneymehmeet nickli çocuk tarafından 60 tl dolandırıldım. Yaşananları detaylıca paylaşmama gerek yok, çünkü kendisi hala olayın ciddiyetinin ve bilincinin farkında olmadığından pişkin pişkin cevap vermeye devam ediyor. Bir benim profilime bakın bir de bu çocuğun profiline geçmiş mesajlarına bakın anlarsınız. Sırf eski üye göründüğünden ve 60 tl için bu şekilde kendi başını yakacağını düşünmediğimden parayı papara üzerinden gönderdim. Belki de 60 tl için uğraşmayacağımı düşündü ama avukatıma bilgi verdim gerekli işlemleri başlatmıştır. Ödeyeceği mahkeme ve avukatlık masraflarının dışında ailesine ve çevresine nasıl rezil olacağını görecek. Papara hesap tam ismini paylaşıyorum Mehmet Emin Güney.
S
8 ay
İşlemci overclock sonrası sürekli yüksek performansta çalışması
Merhaba arkadaşlar, ilk defa işlemcime overclocl denemesi gerçekleştirdim. Bios dan işlemci için "smt mode" ve "cool and quiet" modlarını kapattım. Bilgisayar masaüstünde boşta bile full yüksek performans çalıştığı için bu seçenekleri tekrar aktif hale getirdim ancak hala daha pc boşta iken cpu-z programı işlemcinin mhz hızını en yüksekte gösteriyor. İşlemciye overclok yaparsak sürekli böyle yüksek performans modunda kullanmak zorunda mıyız ?
S
8 ay
silinebilir
silinebilir
S
8 ay
silinebilir
silinebilir
S
2 yıl
Xiaomi Redmi Note 8 / 64 GB GİTTİGİDİYOR 1.497,60 TL + Kargo
.
S
2 yıl
SİLİNEBİLİR
.
S
3 yıl
Turknet Pişman Etmeye Başladı
2 yıldan uzun süredir Turknet kullanıyorum. Akşamları herkesin yaşadığı hız yavaşlığı ping sorunu oluyordu ama sorun etmiyordum. Dün durup dururken modemin adsl ve internet ışıkları gitti. Arıza kaydı açtım ilgilenen yok dönüş yapan yok muhatap yok. Bir de gittik iki kişiyi daha Turknete geçirdik. İnsanlar kendilerine ulaşamasın diye müşteri hizmetlerini kapatmışlar resmen. Tam bir rezillik. Başka firmaya geçicem sanırım. Biraz daha yüksek maliyet çıkacak ama en azından sorun yaşadığımda karşımda muhatap bulucam
< Resime gitmek için tıklayın >
S
4 yıl
.
.
S
5 yıl
KONU SİLİNEBİLİR
.
S
8 yıl
.
.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.