D

Yüzbaşı
29 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
84 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
7 ay
10K fiyat civarında laptop önerisi
Merhabalar herkese. 10k fiyatı geçmeyecek şekilde günlük kullanım haricinde çok ekstrem olmayacak şekilde oyun da oynuyorum. Dota 2, CS GO vs gibi oyunlar. Çok fazla alternatif var fikir var. 1650ti mi olsa 1660ti mi, ryzen mi olsa i5 i7 mi olsa, 60hz yeterli mi o kadar para veriyorum 120-144hz mi vs gibi sorular. Çok ekstrem kullanım olmasa bile uzun süre götürecek bir bilgisayar olsun istiyorum o yüzden 5 6 k fiyatlı öneriler olmasın. Yardım için şimdiden teşekkürler.
D
7 yıl
Whatsapp'dan senkronizasyon
Whatsapp veya facebook profil fotoğraflarını tel rehberindeki kişilerin fotoğrafları olarak otomatik yapabileceğim senkronize edebilecek bi uygulama arıyorum var mı acaba gören bilen duyan kimse ?
D
7 yıl
Jungle Heat Oynayanlar İçeri
Yakın zamanda kurduğumuz ProTurk klanına online olan, sohbet muhabbet dostluk paylaşım arayan dostlarımızı bekliyorum. Klanın şu anki durumu 12bin elmaslık turnuvadayız. Sıralamada 4. sıradayız 44bin kupayla. Acil olarak bu turnuvada elinden gelen gayreti gösterecek yardımını esirgemeyecek arkadaşlara ihtiyacımız var (13bin farkı 5bine kadar indirdik). Uzun vadede ise dostluğu kardeşliği arayan online arkadaşlara ihtiyacımız var burdan iletişime geçebilirsiniz. Aramıza katılmak şart değil oyunla taktiklerler harita düzeniyle ilgili sorularınıza da cevap verebilirim. Klanımızda bu tarz konularda zaten herkes birbirine yardımcı olmaktadır. Ben gamaprob. Klan 50/50 görünmektedir katılacak arkadaşlar olursa aktif olmayan arkadaşlar var onlar uzaklaştırılacaktır.

önceki turnuvadan
< Resime gitmek için tıklayın >


şimdiki turnuva
< Resime gitmek için tıklayın >


klanın ilk 4ü
< Resime gitmek için tıklayın >


sonraki 3lü
< Resime gitmek için tıklayın >
D
7 yıl
Jungle Heat oynayanlar Klan hk.
50-55lvl üzeri +1900 derece civarlarında olan arkadaşlar için klan kurduk. Gelmek isteyen olursa yazabilir. Şu an 20 kişiyiz ilk turnuvaya yarın başlıyoruz ve turnuva boyunca hedefimiz 20 kişiyle 40bin civarı bi puan :) katılmak isteyen olursa buraya msj yazabilir. Facebook kullananlar için face grubumuz da var " Jungle Heat ProTurk" yazarak ulaşabilirsiniz :) klan başvuru için puan limitini 2000 yaptık *
D
7 yıl
Kullandığınız az bilinen değerli uygulamalar
Forumda kullanışlı, en sevdiğiniz, en çok kullandığınız, en yararlı uygulamalar şeklinde birçok başlık var. Az çok herkesin bildiği kamera, browser, launcher dosya yöneticisi tarzında uygulamaları biliyoruz bu alışılmış uygulamaların dışında kullandığınız önem verdiğiniz uygulamalar varsa burdan paylaşabiliriz.


VirusTotal : Sistem uygulamaları dahil bütün uygulamaları trojan, virus,solucanlara karşı 40tan fazla antiviruste tarayan bir uygulama.

Play linki :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.virustotal


Push-Up + Sits up vs : Spor yapmak isteyen arkadaşlar için yararlı olacağını düşündüğüm aynı yapımcıya ait birkaç farklı uygulama mevcut. Şınav - mekik - koşu ( mesafe- hız harcanılan kalori hesabı ) adım sayacı , bisikletle katedilen mesafe harcanan kalori vs gösteren uygulamalar. Şınav çekmek istediğinizde uygulama sizin seçtiğiniz düzeye göre antreman programı oluşturuyor. Telefonu zemine koyduktan sonra antremanı başlatıyosunuz. sensöre yaklaştığınızda veya burnunuzla ekrana dokunduğunuz zaman sayaç düşüyor. Günlük yaptığınız spor sayaçlarını geçmişe dönük kayıt edip görebiliyorsunuz.

Play Linki :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.runtastic.android.pushup.lite
D
7 yıl
Saatlik ders çalışma programı yapabileceğim ajanda tarzı uygulama arıyorum
Haftalık, günlük ve saatlik çalışacağım dersleri yapılacak işelerimi ayarlayabileceğim, her biri için bildirim veya uyarı veren bir uygulama arıyorum. Örnek vererek açıklamak gerekirse Pzt. şu saatte kalktım okula gittim, şu saatte geldim. akşam 17:00 - 18:00 arası şu dersi çalışıcam 19:00-20:00 arası şu kitaptan okumama gerek her günümün planını bu şekilde yapıcam ve haftalık bi program oluşturcam kendime bunda da planlanan her işin sonrasında bana uyarı versin şunu yapman gerekiyodu diye. Böyle bi uygulama bilen var mı acaba ? şimdiden çok teşekkürler.
D
8 yıl
hotimg.com
www.hotimg.com bu siteye resim upload edip ödemesini alabilen var mı acaba ?
D
8 yıl
hotimg
mrb gençler.www.hotimg.com'da foto upload edip tıklanma sonrasında ödeme alan var mı aranızda ?
D
8 yıl
S3 garanti konusunda yardım
S3 almayi düşünüyoruz bulunduğum şehirde s3 telpa garantili 1350 lira kvk garantili olan da aynı fiyat. telpa ve kvk konusunda kararsız kaldım daha önce garanti konusunda bu 2 firmadan biriyle işi olan tecrübe sahibi kimse varsa yardımcı olabilir mi acaba?
D
8 yıl
23.04.2013 kuponu ( 4maçta 8 oranlı kupon geldi )
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.