C

Binbaşı
15 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
C
10 ay
Millenicom Domain Adı
millenicoma yeni geçiş yaptım modem kurulumunu yapıyorum internet ışığı kırmızı ve internete girmiyor. Acaba verilen kullanıcı adını mı yanlış giriyorum diye düşünüyorum @millenicom olarak giriyorum domain adını bilen varsa yazabilirmi turknetinki @turk.net di
C
10 ay
Hızım iki haftadır 1mbps ne zaman düzelecek
Destek kaydı oluşturmama rağmen olumlu ya da olumsuz bir cevap alamıyorum İnternet hızım 0.8 mbps civarlarında iki haftadır modem değiştirdim sonuç aynı
C
geçen yıl
9.3.5 Jailbreak
Elime ipad 3 tablet geçti 9.3.5 versiyonda. Jailbreak yapmaya çalışıyorum phoenix jailbreak aracını kullanmaya çalışıyorum fakat cydia impactor ile yüklenmiyor ve pc olmadan kululabilen versiyonu da hiç bir yerde bulamadım. bu 9.3.5 versiyonu jailbrek yapabilen varmıdır tşk.
C
2 yıl
Uyumlu Online Paketi Spotify Uygulaması
Merhabalar. Uyumlu online paketinde 8gb internet var ve spotify uygulamasında internet paketinden yemiyor deniyor. Acaba modlu yani dışardan apk yüklediğim spotify uygulamasında da geçerli midir.
C
2 yıl
IPHONE 5 10.3.4 JAİLBREAK VAR MI?
IPHONE 5 10.3.4 JAİLBREAK VAR MI?
C
3 yıl
TürkNet VDSL Geçiş Sorunu
Merhabalar. Daha önce yalın internet kullanmaktaydım. Doğal olarak ev telefonu hattım yoktu. Sonra Türknet e VDLS tarife olarak geçiş yaptım. Fakat evimde telefon hattı olmadığı için VDSL aboneliğim başlayamadığını söylüyorlar. Tam üç aydın onlarca kez mesaj atıyorum her seferinde "Türk Telekomdan kaynaklanan bir hata nedeniyle ev telefonunuz aktik hale getirilemiyor. Sizin şu anda hernagi bir işlem yapmanıza gerek yok" şeklinde mesaj atıyorlar. Birebir muhatap alacağım müşteri hizmetleri de yok malesef. Her seferinde aynı mesajı atıyorlar ama sorunun nedenini bir türlü söylemiyorlar. Elim kolum bağlı bekliyorum. Ne yapmam gerekiyor. Bu yazdıklarımı okuyan türknet yetkilisi varsa Allah rızası için iletişime geçebilirmiyiz. Sonunda iptal ettireceğim aboneliğimi.
C
3 yıl
Tavsiyeniz Nedir
Merhabalar. 16 mbps 75gb AKN Vodafone Net aboneliğim vardı. Yaklaşık iki sene oldu ve taahhüdüm bitti. Şimdi 01 Ocak tan itibaren AKN kaldırdılar ama hızımı 10mbps ye indirdiler. Şu anda taahhütsüz ve AKN siz 10mbps 49tl fiyat iyimidir. Türknet 35mbps 65tl pakete geçiş yapmak istiyorum. Sizce hangisi daha uygundur. Teşekkürler.
C
3 yıl
Yalın İnternet
Ben şu anda bir operatörün yalın internetini kullanmaktayım. Türknet e geçiş yapmayı düşünüyorum. Türknete geçtiğimde yine yalın internet olarak devam edebilirmiyim veya telefon hattı da mı olması gerekiyor. Bilgisi olan varsa cevap bekliyorum. Teşekkürler.
C
4 yıl
DH Forum Yönetimine İnce Sitem
Merhabalar. Özellikle son zamanlarda yayınlanan, politikayla siyasetle hiç ilgisi olmayan bazı içeriklere bile devletimiz vatandaşlarımız ve cumhurbaşkanımıza hakaret derecesinde yorumlar görüyordum. Bunlara bir cevap vermeden geçemedim. Öyle yorumlar yapılıyor ki bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak kanıma dokunuyor ve cevap yazmadan geçemiyordum. Kullandığım cümlelerde küfür ve hakaret olmamasına rağmen (cahil demek küfür veya hakaret sayılıyor anlaşılan )iki defa banlandım sadece milleti ve cumhurbaşkanımızı küçümseyen kimseler cevap yazdım diye artık kaç kişi şikayet ettiyse. Özgür internet ortamında bu kadar kolay üstelik bunu da kutsal saydığım değerleri savunurken ban yemek ağırıma gitti. Bu yazdığımı forum yöneticileri okursa ve kimse yorum yapmazsa sevinirim. İyi forumlar.
C
4 yıl
LAPTOP AÇILIŞ SORUNU
Bilgisayarı açarken siyah ekranda imleç yanıp sönüyor. Sonra kapatma düğmesine basıp tekrar açıyorum. Açarken F2 tuşuna basılı tutup bios ekrana geçiyorum. F10 tuşuyla kaydet diyorum ve bilgisayar açılıyor. Bu sorundan dolayı format atmaya korkuyorum sorun ne olabilir acaba teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.