S

Yarbay
04 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
3 yıl
RX 580 ile 2 ekran kullanımı
Arkadaşlar selamlar, bilgisayarımda oyun için kullandığım monitör 1080p fakat filmler için 4k hdr tv kullanmak istiyorum standart hdmı kablolar ile monitör ve tv ye bağlantı yaptım fakat tv de film açtığımda görüntüde hep atlamalar oluyor, bunun önüne geçmem için özel hdmi kablosumu gerekmekte? Normal monitörüme geçtiğimde filmde atlamalar olmuyor fakat bu seferde görüntü ayarları seçenekleri bozuldu tv yi ana ekran olarak görüyor monitörde bazen görüntü bozulmaları olıyor yeşilleniyor ekran. Umarım tarif edebilmişimdir bu sistemi sıkıntısız kullanmam için ne gibi ayar yapmam gerekir?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
S
3 yıl
Ses Sistemi Arızası
Arkadaşlar selamlar öncelikle,

Seneler önce aldığım Denon marka 5+1 ses sistemim var amfili bir şekilde fakat bir problemim var son zamanlarda sürekli olarak 5+1 modunda yani amfi üzerindeki modu DLL Cinema mı neydi (birde neo 6ch diye bir mod var) konuşma sesleri boğuluyo arka plandaki seslerde hiç problem yok bass olsun başka sesler olsun olmaso gerektiği gibi ama konuşan aktörlerin sesleri hiç gelmiyor desem yeridir denizin altında konuşuluyormuş gibi boğuk geliyor bende mecburi olarak streo olarak kullanıyorum bıu modunda sıkıntısı bass ı açmıyor. Lafı çok uzattım bunun tamirini nasıl yapabilirim, yapamazsam İstanbul içi götürebileceğim gösterebileceğim biryer varmı?
S
3 yıl
Altyapı Yaptırtmak
Merhaba arkadaşlar merak ettiğim birşey var. Buzamana kadar sürekli 8-12mbit bandında kullanabildim interneti, bulunduğum mahelle hep müstakil veya 2 kattan oluştuğu için hiç bir altyapı yatırımı yok ADSL ile sürünüyoruz. Mahalledekiler için yeten hız malesef beni çıldırtıyor.. En son VDSL desteği geldi dediler hemen bağlıyalım en hızlısını dedim 35mbit geldi fakat sürekli koptu oyüzden gene ADSL dönmek zorunda kaldım.

Şimdi merak ettiğim şey parasıyla altyapı kurdurabileceğimiz bir uygulama/iss varmı?
S
3 yıl
Hastane Dizisi Hakkında
Arkadaşlar öncelikle selamlar. Baya önceden izlediğim bir hastane dizisi vardı bilim ve tıp ı aynı anda götüren bilim adamlarınında çalıştığı deneysel bir hastane ismini bir türlü hatırlayamıyorum varmı bilen bu diziyi?
S
4 yıl
Albion Oynayanlar?
Beyler donanım haber den oynayan kimler var? Toplanıp birşeyler yapabiliriz kalabalık olursak guild kurabiliriz varmı oynayan?
S
5 yıl
Bilgisayarım'da sürekli mavi ekran alıyorum
Arkadaşlar yeni ekran kartı aldım RX580 diğer bileşenlerimde FX8350 , M5A97 2.0 anakart , 16 GB ram , 128 GB SSD , 1TB HDD .

Şimdi gelelim soruna bir türlü temiz bir oturum kuramadım sürekli sorunlarla uğraşıyorum çıkan mavi ekran hataları hep driver uyumsuzluklarıyla ilgili hatalar araştırdığım kadarıyla. DDU diye bir program ile bütün driver ları temizleyip tekrar otomatik kurdurdum gene aynı gene aynı. Ya kitleniyor yada mavi ekran veriyor. Windows 10 kurulu şuanda. Acaba anakartımın driver ları Windows 10 a uyumlu değilmidir? Win 8 e gerimi dönmeliyim? Nokta atışı bir çözüm arıyorum yardımcı olursanız minnettar olurum.
S
5 yıl
Bütün mause'larda çift tıklama sorunumu var?
Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim, yaklaşık 1 senedir kullandığım G600 mause da çift tıklama sorunu var son 4-5 aydır zehir ediyo herşeyi.. Birkaç mause araştırdım hepsinde double click problemi olduğu yazıyor yabancı forumlarda. 300-400 TL verdiğimiz alette uğraştığımız probleme bak... Bildiğiniz sorunsuz bir mause varmı bu tarz? Özellikle çok tuşlu olması lazım MMO oynadığım için tavsiyelerinizi bekliyorum .
S
5 yıl
FX8350 + M5A97 Ekran Kartı
Arkadaşlar sistem başlıkta yazdığı gibi , 650 watt da psu var . RX580 darboğaz olurmu sizce yarın gidip alıcam tavsiyelerinize göre bir kart.
S
5 yıl
Pure Genius(2016)
Arkadaşlar bu diziyi izleyen yokmu? Kesinlikle tavsiye ediyorum teknoloji ve tıp karışımı bir dizi ve 20 yaşında adamım her bölümünde hüngür hüngür ağlatıyo beni çok fazla duygu üzerine oynuyolar
S
5 yıl
Sınırlı Erişim(MODEM)
Arkadaşlar selam , bu sıralar abimin leptopunda ilginç bir sorun yaşıyoruz yeni bir modem almıştık Asus N16 model. Bütün internete bağlanan cihazlar bağlanabiliyor televizyonu olsun telefonu olsun kabloyla bağladığım bilgisayarım olsun ama leptopu bağlayamadım herşeyi denedim ilk 1-2 dakikalığına giriyo sonra sınırlı erişime geçiyor ve internet kesiliyo. Başka bir modem var ona sıkıntısız bağlanıyo sizce nasıl çözebilirim bu sorunu? Modemi resetledim , FW güncelledim hala aynı..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.