Y

Emekli Yönetici
27 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
5 yıl
Kobolds And Catacombs
Hearthstone'un yeni ve bu seneki son eklentisinin adı Kobolds and Catacombs.

Videoyu izlemek için tıklayınız

- Tek kişilik içerik olarak Dungeon Run eklenecek
- Recruit adında yeni bir mekanik ekleniyor. Recruit, destedeki rastgele bir kartı oyun alanına getirecek.
- Her class için legendary silah olacak, her oyuncuya bu silahlardan bir tanesi bedava verilecek.
- Marin the Fox oyunculara ücretsiz olarak verilecek.
- Yakın zamanda gelecek olan patch ile pre-order aktif hale gelecek.
- Kart açıkalamaları 20 kasımda başlayacak.

Dungeon Run ile ilgili video ;

Videoyu izlemek için tıklayınız

Warcraft evreninde koboldlar fareye benzeyen yaratıklardır. Hepsinin kafasında kandil bulunur, kafasında kandil olmayan kobold başka bir koboldu öldürerek onun kandilini alır. Hearthstone'da Kobold Geomancer ve Evolved Kobold kartları bulunur.
Y
5 yıl
Eylül 2017 Nerfleri
Yeni gelecek olan yamayla birlikte birkaç kartta değişiklik yapılacak. Yamanın ne zaman geleceği henüz belli değil ama gelecek olan değişiklikler şöyle ;

Druid Innervate artık 2 yerine 1 mana verecek.

Warrior Fiery War Axe artık 2 yerine 3 mana olacak.

Shaman Hex artık 3 yerine 4 mana olacak.

Druid Spread Plague artık 5 yerine 6 mana olacak.

Murloc Warleader artık +2 attack +1 health vermek yerine sadece +2 attack verecek, health vermeyecek.

-

Bu değişikliklerle birlikte 2 kart hakkında daha konuşulmuş ama henüz bir değişiklik yapılmaya karar verilmemiş.

Druid Ultimate Infestation sayıları 5 yerine 4'e düşürülmesi düşünülmüş ama Druid'e gelen diğer nerflerle birlikte çok ağır olacağını düşündükleri için henüz bir değişiklik yapmamaya karar vermişler.

Mage Ice Block şu an için kesin bir şey söz konusu olmasa da, yılın sonunda Wild Moda geçirilebilir.
Y
5 yıl
Legendary Kartlarında Değişimler
Bu yılın ilerleyen zamanlarında gelecek olan ek paketle birlikte, paket açmalarında değişiklikler olacak. Bu değişikliklerin hedefinde legendary kartlar var.

Eğer elinizde bir legendary kart varsa, aynı legendary kart paketten çıkmayacak. Yani paketten gelecek olan legendary kart, kesinlikle elinizde olmayan bir legendary kart olacak.

Bununla birlikte eğer bir legendary kartı toz ile yaptıysanız, yine o legendary kart paketten çıkmayacak. Bu değişikliklerle, deste için gerekli legendary kart craftladıktan sonra aynı kart paketten çıkmayacağı için tozların boşa harcanması durumu yaşanmayacak.

Değişimlerden bir diğeride, herkes ilk 10 paket açımında mutlaka bir legendary kart bulacak. Yani genel anlamda, daha fazla legendary karta sahip olmak eskisine göre daha kolay olacak.

Bu değişimler bir sonraki pakette devreye girecek. Journey to Un'Goro kartlarında böyle bir durum söz konusu değil.
Y
5 yıl
Lost Secrets of Un'Goro
Hearthstone'un yeni eklentisi yaklaşıyor. Şu an için kesin bir tarih belli olmasada, paketin adının "Losts Secrets of Un'Goro" olacağı yönünde haberler çıktı. Golakka Crawler, Pterodactyl, Anklesaur, Hydra ve Brontosaurus gibi gelecek karakterlerin ses dosyalarının da çıktığı söyleniyor. Şu an pek bilgi bulunmasada, önümüzdeki günlerde herşey netlik kazanacaktır.

Warcraft evreninde Un'Goro, Gadgetzan'ın bulunduğu Tanaris haritasının yanında büyük bir krater bölgesi. Haritanın ortasında bir yanar dağ bulunuyor ve genelde bölgede dinazorlar yaşıyor. Ayrıca sürekli yağmur yağan ve büyük çoğunluğu yeşil bir bölge.

< Resime gitmek için tıklayın >
Y
6 yıl
7.1 Yeni Raid Trial of Valor
Blizzard, 7.1 yamasıyla birlikte oyuna yeni bir mini raidin ekleneceğini duyurdu. Adı Trial of Valor olan raid, Karazhan dungeonundan 2 hafta sonra açılacak, yani avrupa sunucuları için 9 kasımda.

Gelen ilk bilgilere göre, raidin son boss u Helya olacak ve Mythic seviyesinde Helya yı öldürenler " the Chosen" lakabını alacak.

Yeni bir World Quest serisi daha gelecek. İsmi Halerjar olacak ve bu görevler haritanın Broken Isles in her bölgesinde bulnabilecek (Kirin Tor gibi).

Trial of Valor, Emerald Nightmare raidinden +5 ilvl yüksek item düşürecek. Toplamda 3 boss bulunacak, bunlar Odyn, Guarm ve son boss Helya. Bu bosslardan tier itemi düşmeyecek ancak silahlar için relic düşecek.
Y
6 yıl
7.1 ve Alt Karakter Değişiklikleri
Alt karakter olayı Legion ile biraz zor hale geldi. Özellikle günlük oynama süresi belli olanlar genellikle tek karaktere yöneliyor. Oyuncuların alt karakter ile oynamak için Blizzard dan bazı istekleri oluyor. Bunlardan birisi, reputation ların hesaba yönelik olmasıydı ama kabul edilmedi. Bunun yerine Blizzard, şöyle iki yenilikten bahsetti ;

* Court of Stars ve The Arcway dungeonları, hesaptaki bir karakterle bir kez tamamlanınca, diğer karakterler için reputation istemeyecek. Şu an bu dungeonlara girebilmek için The Nightfallen ile honored seviyesinde 8000/12000 reputation a sahip olmanız gerekiyor.
* Eğer bir karakterinizde World Questleri açmışsanız, alt karakterinizle world questleri açmak için hiçbir faction ile reputation unuzu friendly seviyesine getirmeniz gerekmeyecek. 110 levele ulaştığınız zaman Khadgar ile konuşmanızı isteyen bir görev alacaksınız ve bu görevden sonra Flight Master's Whistle ı alıp, ardından World Questlere başlayabileceksiniz.

Şu an için alt karakterle oynamanın önündeki en büyük engel Artifact Power gibi gözüküyor. The Nightfallen dışındaki reputationlar Revered den sonra pek önemli değilmiş gibi, ki revered in önemide Pathfinder için. Yani reputation, alt karakterle oynamak için engel değil bana göre.
Y
6 yıl
Silahların Gizli Görüntüleri
Artifact silahların görüntüsünü class hall da değiştirebiliyoruz. Bu görüntüler kilitli olarak karşımıza çıkıyor ilk etapta ve açmak için bazı şeyleri yapmamız gerekiyor. Ancak, bu görüntülerin dışında her silahın gizli bir görünüşü daha bulunuyor. Bu gizli görünüşü açmak için her class ve specte farklı bir yol izlemeniz gerekiyor. Ayrıca gizli görünüşler, karakterinize gizli bir katkıda sağlıyor. Gizli görünüşlerin hepsinin nasıl elde edileceği henüz belli değil. Bunlar belirlendikçe buraya ekleyeceğim.
Kısaca bu gizli görünüşleri nasıl elde edebileceğiniz ve karakterinize katkıları şu şekilde ;

Death Knight
Blood
Karaktere katkısı : Silahınız, elite olmayan humanoid ve demon yaratıkların ruhuyla beslenir, bunlara karşı %1 hasar artışı sağlar ve 10 a kadar stacklanarak bu hasar %10 a kadar çıkabilir.
Gizli görünüşü elde edebilmek için Suramar daki Withered Army Training görevini yapmanız gerekiyor. Bu senaryonun sonundaki sandıklardan gizli görüntünün çıkma ihtimali bulunuyor.

Frost
Karaktere katkısı : Silahınızı kullanıyorken Broken Isles haritasında Arthas ın hatıralarıyla karşılaşabilirsiniz ve kendisiyle konuşmak istediğinizde özel bir diyalogda bulunur ve silahınıza bir miktar artifact power sağlar. Ek olarak, frost DK lar bu silahı kullanıyorken özel bir boşta bekleme animasyonuna sahip olur. Bu animasyonda ayaklarının altlarından buz havuzu çatırdar.
Gizli görünüşün nasıl elde edileceği henüz belli değil.

Unholy
Karaktere katkısı : Silahı kullanıyorken, düşük canı bulunan hedefler periyodik olarak infaz edilir.
Gizli görünüşün nasıl elde edileceği henüz belli değil.

Demon Hunter
Havoc
Karaktere katkısı : Henüz belli değil.
Gizli görüntüsünü elde etmek için Artifact Knowledge seviyesini 5 e getirmeniz gerekiyor. Daha sonra Suramar daki görevleri yaparken Candrael’s Charm isimli itemi yaratıklardan düşürmelisiniz. Bu itemi Felsoul Hold da bir NPC ye teslim edeceksiniz ve daha sonra havaya çıkarak Downfall isimli NPC ile karşılaşacaksınız. Bu NPC nin sağladığı bir debuff ile havada kendisiyle savaşabiliyorsunuz. Downfall ın debuff alanından çıkmadan veya kendisi sizi ittiği zaman geri alana girerek aşağıya düşmeden kendisini öldürmeniz gerekiyor.

Vengeance
Karaktere katkısı : Henüz belli değil.
Gizli görüntüsünü elde etmek için order hall dan Twisting Nether özelliğini seçin ve daha sonra Twisting Nether geçitini kullanın. Burada öldürdüğünüz yaratıklardan gizli görünüşün düşme ihtimali var.

Druid
Balance
Karaktere katkısı : Eski ve güçlü bir büyü bu yaratığı etkiledi. Sadece Scythe of Elune kullanabilen güçlü bir druid bu etkiyi yok edebilir. Bu büyü Val’sharah daki tarafsız NPC olan Feral Worgen lerde görülebilir. Artifact silahı kullanıyorken bu worgenlerin üzerindeki etkiyi kaldırmak (dispel), silaha az miktarda artifact power sağlar.
Gizli görüntüyü elde etmek için öncelikle Dreamweavers ile exalted seviyesine gelmeniz gerekiyor. Daha sonra 2 farklı iteme ihtiyacınız var. Bunlardan birincisini Dreamweavers quartermaster dan almalısınız, ismi Seed of Solar Fire. İkini olarak Artifact Knowledge yi seviye 5 e getirip, daha sonra Darkheart Thicket dungeonundaki ilk boss dan Pure Drop of Shaladrassil’s Sap isimli itemi düşürmelisiniz. Bu iki itemi birleştirdiğinizde The Sunbloom ortaya çıkacak, bununla gizli görünüşü elde edebilirsiniz.

Feral
Karaktere katkısı : Hareket hızını %3 oranında artırır.
Gizli görüntüyü elde etmek için Artifact Knowledge seviyesini 4 e getirmeniz gerekiyor. Dreamway da 3 farklı ses duyacaksınız. Bu sesler sizi bir geçite götürecek ve Owlcat taşını bulmanız gerekecek. Daha sonra karşınıza Ela’lothen “The Moonspirit” çıkacak. Bu NPC nin karşısına geçin ve /sit komutuyla oturun. Detaylı bilgi ;http://www.wowhead.com/item=139552/feather-of-the-moonspirit#comments

Guardian
Karaktere katkısı : Henüz belli değil.
Gizli görüntü, Emerald Nightmare raidinde Ursoc dan düşüyor.

Restoration
Karaktere katkısı : Yardımcı bir büyü yaptığınız zaman, hedefin ayaklarında çiçek çıkabilir ve bu çiçekler 2 saniye boyunca heal yapar. Ayrıca Dalaran daki meyve satıcısı Applebough silahınızı fark edip size elma fırlatabilir.
Gizli görüntüyü elde etmek için order hall dan Evergreen özelliğini seçin ve daha sonra Evergreen tohumunu ekerek Acorn of the Endless itemini yetiştirin.

Hunter
Beast Mastery
Karaktere katkısı : Henüz belli değil.
Gizli görüntüyü açmak için Dalaran da Hobart Grapplehammer isimli NPC den 8000 gold karşılığında Designs of the Grand Architech isimli itemi alın. Bu görünüş ile, tüfek görünümüdeki silahınızı yay görüntüsüne çevirebilirsiniz.

Marksmanship
Karaktere katkısı : Kullanan kişinin etrafında bir rüzgar alanı oluşturur. Bu alan 8 yard yakındaki tüm parti üyelerinin hareket hızlarını artırır.
Gizli görüntüyü elde etmek için Court of Farondis ile Revered olmalısınız. Ardından quartermaster dan 1700 gold karşılığı Syriel Crescentfall’s Notes: Ravenguard isimli itemi aldığınızda görüntüyü elde edebilirsiniz.

Survival
Karaktere katkısı : Canınız %40 ın altına düştüğünde bir kartal 10 saniyeliğine yardımınıza gelir. Bu kartal 3 dakikada 1 kez gelebilir. Ayrıca öldüğünüzde kartala dönüşürsünüz.
Gizli görüntü Emerald Nightmare raidinde Ursoc dan düşüyor.

Mage
Arcane
Karaktere katkısı : Broken Isles haritasındayken arcane hasar %2 oranında artar. Ayrıca silah bazen sahibiyle konuşur.
Gizli görüntünün nasıl elde edileceği henüz belli değil ancak Cote “Shepherd” Metcalf isimli NPC ile bir bağlantısının olduğu düşünülüyor.

Fire
Karaktere katkısı : Bu silahı kullanıyorken Dalaran daki elf blacksmith ile konuşmak, farklı bir diyalog ortaya çıkarıyor ve silaha artifact power sağlıyor. Ek olarak, bazı öldürdüğünüz yaratıklar yanar ve kararır.
Gizli görüntüyü elde etmek için Artifact Knowledge seviyesi 5 olmalıdır. Daha sonra Suramar daki
bazı NPC ler, görüntüyü düşürebilir.

Frost
Karaktere katkısı : Tirisfal ın koruyucuları, sizin Ebonchill in gizli güçlerini anlamanıza yardım etti. Broken Isles haritasındayken experience ve reputation kazanma oranı %5 oranında artar. Bu buff u elde etmek için Dalaran da bulunan Memory of the Council of Tirisfal açıklamalı NPC ler ile konuşmanız gerekiyor. Buff u aldıktan sonra spec değiştirirseniz, buff kaybolmayacaktır.
Gizli görüntüyü elde etmek için order hall dan Teleportation Nexus u açın. Order hall da 5 farklı portal çıkacaktır, bu portalların günlük olarak sizi küçük bir ihtimalle Frostfire Ridge haritasına gönderme ihtimali var. Bu haritaya gittiğinizde NPC lerden gizli görüntüyü elde edebilirsiniz.

Monk
Brewmaster
Karaktere katkısı : Karakteriniz sarhoşken fazladan söyleyeceği bazı şeyler daha olur.
Gizli görüntüyü elde etmek için order hall dan Brewhouse u seçin. Bubbling Keg e günde bir kez tıklayarak gizli görüntüyü açma şansınız var.

Mistweaver
Karaktere katkısı : Henüz belli değil.
Gizli görüntü Emerald Nightmare de Dragons of Nightmare bossundan düşüyor.

Windwalker
Karaktere katkısı : Belirli yükseklikten düştüğünüz zaman etraftaki tüm düşmanlar geriye iteklenir.
Gizli görünüşü elde edebilmek için Suramar daki Withered Army Training görevini yapmanız gerekiyor. Bu senaryonun sonundaki sandıklardan gizli görüntünün çıkma ihtimali bulunuyor.

Paladin
Holy
Karaktere katkısı : Undead lara karşı yapılan hasar %100 artar. Ayrıca Dalaran daki bazı NPC ler silahınız hakkında yorumda bulunur.
Gizli görüntüyü açmak için Artifact Knowledge seviyesini 5 e getirmeniz gerekiyor. Daha sonra Azsuna haritasındaki demon yaratıklardan düşürebilirsiniz. Bu görüntü, Overwatch daki Reinhardt ın çekicine benziyor.

Protection
Karaktere katkısı : Gizlenmiş demon yaratıkları ortaya çıkarır.
Gizli görünüşü elde edebilmek için Suramar daki Withered Army Training görevini yapmanız gerekiyor. Bu senaryonun sonundaki sandıklardan gizli görüntünün çıkma ihtimali bulunuyor.

Retribution
Karaktere katkısı : Ashbringer, küçük demon veya undead yaratıkları anında yok edebilir.
Gizli görüntüyü elde edebilmek için Artifact Knowledge seviyesini 6 ya getirmeniz gerekiyor. Daha sonra Alterac Valley haritasında, ölen düşman oyunculardan Nat Pagle's Guide to Extreme Anglin' kitabını, Dire Maul dungeonundaki A Dusty Tome dan A Thoroughly Read Copy of "Nat Pagle's Guide to Extreme Anglin’." kitabını ele geçirin. Bu iki kitabı order hall da Sister Elda ya verin ve tek kitap haline getirin. Daha sonra Blackwing Lair e giderek Neferian ı öldürün ve kafasını alın. Neferian ın kafasını ve kitabı Dire Maul da Prince Tortheldrin e getirin (Immol’thar bossunu öldürmeyin, yoksa görevi teslim edemezsiniz) Alliance için Western Plaguelands a gidip Alexia Ironknife ile, Horde için Tirisfal Glades e gidip Bardu Sharpeye ile konuşun. Yandaki binaya girerek Grand Inquisitor Isillien’s Journal ı okuyun. Large Vile Slime isimli NPC yi öldürün. Timolain’s Phylactery isimli item düşebilir, bu item ile Timolain the Accursed i çağırın. Timolain, Shard of Darkness i suyun içine atacak, olta kullanarak bu itemi geri elde edin (gelen bilgilere göre en az 40, en fazla 4542 kez olta sallanmış). Shard of Darkness i ele geçirdiğinizde order hall a geri dönün ve Lord Maxwell Tyrosus ile konuşun (kendisi yerinde yoksa göreve göndermişsinizdir). Size The Ebon Hold (Death Knight class hall) a gitme görevi verecek. Dalarandaki Flight master ile konuşarak buraya gidebilirsiniz. Görev zincirinin sonunda gizli görüntüyü elde edeceksiniz.

Priest
Discipline
Karaktere katkısı : Bir sonraki Light’s Wrath (Artifact silah yeteneği) devasa hasar verecek.
Gizli görüntüyü elde edebilmek için Artifact Knowledge seviyesini 4 e getirin. Daha sonra dünyadaki (sadece broken isles değil) bazı bölgelerden 12 kitap toplayıp, bu kitapları The Annals of Light and Shadow a getirmeniz gerekiyor.

Holy
Karaktere katkısı : Henüz belli değil.
Gizli görüntüyü elde edebilmek için Halls of Vault dungeonunda Hyrja yı öldürüp Crest of the Lightborn u ele geçimeniz gerekiyor. İkinci olarak Valarjar ile Exalted olup, Rod of the Ascended i quartermaster dan almalısınız. Bunların ikisini birleştirince gizli görüntüyü elde edebilirsiniz.

Shadow
Karaktere katkısı : Silahınız belli aralıklarla sizinle konuşacaktır.
Gizli görüntü Emerald Nightmare raidinde Il’gynoth dan düşer.

Rogue
Assassination
Karaktere katkısı : Valdisdall daki tamirci bazen silahınızı ödünç almak isteyebilir. Eğer silahınızı ona ödünç olarak verirseniz, karşılığında 50 Artifact Power verecektir.
Gizli görüntüyü elde edebilmek için Artifact Knowledge seviyesini 4 e getirmeniz gerekiyor. Daha sonra Dalaran ın alt katında bulunan Underbelly deki rare NPC lerden gizli görüntüyü düşürebilirsiniz.

Outlaw
Karaktere katkısı : Hareket hızınız %2 oranında artar.
Gizli görüntüyü elde edebilmek için 2 item düşürmeniz gerekiyor. Bu itemler Neltharion’s Lair ve Vault of the Wardens den düşmekte.

Subtlety
Karaktere katkısı : Henüz belli değil.
Gizli görüntüyü açmak için Uncrowned Vault da anahtar aramanız gerekiyor. Anahtarların arasında Key to the Palace of Lei Shen i bulmalısınız. Bu anahtardan birden fazla elde etmeniz mümkün, çünkü senaryo her deneme için 1 anahtar istiyor. Eğer başaramazsanız, tekrar girmek için yine anahtar bulmalısınız. Anahtarı order hall ın alt katında bulunan Taoshi ye verin ve senaryoyu başlatın. Bu senaryo, Mists of Pandaria zamanındaki senaryonun aynısı. Senaryonun içinde elinizden geldiğince Burial Trove Key isimli anahtarı elde etmeye çalışın. Senaryonun sonunda bu anahtarı kullanarak sandıkları açmanız durumunda, sandıkların içinden gizli görüntü çıkma ihtimali var.

Shaman
Elemental
Karaktere katkısı : Stormheim haritasındaki bazı su ve hava elemental NPC leri size dost görünür.
Gizli görüntüyü elde etmek için Artifact Knowledge seviyesini 4 e getirin. Daha sonra Dalaran ın alt katında bulunan Underbelly deki rare NPC lerden gizli görüntüyü düşürebilirsiniz.

Enhancement
Karaktere katkısı : Henüz belli değil
Gizli görüntü, Broken Isles daki world boss lardan düşmekte.

Restoration
Karaktere katkısı : Karakteriniz boşta bekliyorken, silahtan su çıkar.
Gizli görüntü, Eye of Azshara dungeonundaki yaratıklardan ve boss dan düşmekte.

Warlock
Affliction
Karaktere katkısı : Öldürdüğünüz düşmanların ruhları bazen canlanır ve bir süre etrafta dolaşır.
Gizli görüntüyü açmak için Azsuna da Eredar Supplicant isimli NPC leri öldürmeniz ve Grimoire of the First Necrolyte isimli itemi düşürmeniz gerekiyor. Daha sonra başlayacağınız görevle 13 adet kafa tası elde etmelisiniz. Bu kafa tasları rare elite yaratıklardan düşer (world questlerde mavi ve etrafında ejderhayla görünür) ve 13 tanesini toplamak günler alabilir. 13 kafa tasını topladıktan sonra Deadwind Pass e gidip Executioner’s Altar da Sataiel isimli NPC yi çağırmalısınız. Öldürmeniz durumunda gizli görüntüyü açacak itemi düşürecektir.

Demonology
Karaktere katkısı : Kafa tası belli aralıklarla size fısıldar. Bu fısıltı bölgeye, yapılan büyüye, öldürülen hedefe göre değişir.
Gizli görüntüyü elde etmek için belli bir Artifact Knowledge veya Reputation gerekiyor olabilir (henüz netleşmemiş). Bu aşamadan sonra Eredar düşmanları öldürerek kafalarını ele geçirebilirsiniz. Toplamda 6 kafa bulunuyor, bunların 5 i gri renkte, sonuncusu ise gizli görüntüyü açıyor. Bir kez düşürdüğünüz kafayı, tekrar düşüremiyorsunuz, bu sebeple sadece sayısını aklınızda tutmanız yeterli.

Destruction
Karaktere katkısı : Henüz belli değil.
Gizli görüntüyü elde edebilmek için order hall dan Demonic Offering i seçin. Daha sonra Ritual of Doom ile çağırdığınız boss dan gizli görüntünün düşme ihtimali var.

Warrior
Arms
Karaktere katkısı : Strom’kar ın varlığı eski düşmanlarının varlığına tepki verir, bir korku bölgesi oluşturur. Düşman troll yaratıklar 2 dakika boyunca korkar.
Gizli görüntüyü elde edebilmek için Secrets of the Axes görevini yapmanız gerekiyor. Bu görevde Saurfang ile dövüşmelisiniz. Görevin nasıl elde edileceği bilinmiyor.

Fury
Karaktere katkısı : Odyn, sizi dövüşte yenen düşmanınızı öldürmeniz için ikinci bir şans tanır. Eğer 8 saniye içinde size son vuruşu yapan düşmanı öldürürseniz, Odyn sizi %50 canla tekrar hayata döndürür. Ek olarak, Stormheimdeki bazı NPC ler ve Helya, silahınıza ve nasıl elde ettiğiniz konusunda yorum yapar.
Gizli görüntüyü elde edebilmek için God-King Skovald, Shar’thos ve Nithogg isimli NPC lerden 3 farklı item düşürün. Daha sonra bu itemleri birleştirin.

Protection
Karaktere katkısı : Henüz belli değil.
Gizli görüntüsünü açmak için Artifact Knowledge seviyesini 5 e getirin. Daha sonra AK research
yaptığınız NPC nin arkasında bulunan Saga of the Valajar ı okuyun. Thunder Totem e gidin ve buradan Neltharions Vault (Neltharion’s Lair olan dungeona değil) a ulaşın. Bölgeye ulaştığınızda chat penceresinde “You hear a strange roar from the cavern ahead” yazısını görürseniz, içeri girin ve altın yığınlarının arasından silahınızın gizli görüntüsünü bulmaya çalışın.
Y
6 yıl
Legion Hakkındaki Düşünceleriniz
Legion henüz yeni çıktı ama birçok kişi 110 levele ulaştı. Paket hakkındaki olumlu veya olumsuz bütün düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.

Ben öncelikle silah olayıyla başlamak istiyorum. Önceki paketlerde legendary item sahibi olmuştuk ve bu legendary ler için sürekli bir geliştirme yapmamız gerekmişti. Bu pakette bunu silah yöntemiyle değiştirmişler ama (bence) pek üzerine düşünülmeden yapılmış. Pandaria da pelerin, Draenorda yüzük için görev yapmıştık ama legendary ile uğraşmak istemeyenler için raidlerden gerekli slotun itemi düşüyordu. Bu pakette dungeon veya raidlerden hiçbir şekilde silah düşmüyor. Yani çok güçlü bir silah için uğraşmak istemeyen, ortalama bir silah ile oynamak isteyenler için bir seçenek bulunmuyor. Tek karakter ve spec ile oynamak isteyenler için aslında gayet ideal ama alt karakter ve off spec için çok uğraştırıcı ve zaman alıcı bir yol olacak.

Level alacağımız haritaların sayısı sadece 4 tane ve 10 level almamız gerekiyor. Yani harita başına 2.5 level düşüyor. Yine alt oynamak isteyenler için bir miktar sıkıcı olacaktır çünkü aynı görevleri tekrar ve tekrar yapmamız gerekecek ve alternatif bir haritamız bulunmuyor.

World Quest olayını beğendim. Pandaria da daily quest olayı vardı sürekli yaptığımız, bu sayede dış dünyayı dolaşmamız gerekiyordu ama orada eksik olan şey sürekli aynı görevleri vermesiydi. Bu sefer yine hem dünyayı dolaştırıp, hemde istediğimiz görevi seçme fırsatı sağlamışlar.

Henüz herşey tam olarak yerine oturmamış olsada ilk görüşteki düşüncelerim bu şekilde. Sizler paketi nasıl buldunuz ? Beğendiğiniz veya hoşunuza gitmeyen yönleri neler ?
Y
6 yıl
Karazhana Dönüş (7.1)
Blizzard, 7.1 yaması için Karazhan a geri döneceğimizi açıkladı. İlk gelen bilgiler şöyle ;

Karazhan 5 kişilik, büyük bir dungeon olacak ve 9 dan fazla boss bulunacak (opera kısmındaki bossların birden fazla sayıldığı tahmin ediliyor)
Eski raid yerinde kalacak. Bu tarihi yeri oyundan atmak istemiyorlar.
Emerald Nightmare ve Nighthold raidleri arasında, Stormheim hikayesini bağlayacak küçük bir raid planlanıyor.
Oyun içeriğini daha çok dış dünyaya yaymaya çalışıyorlarmış.
7.1 yamasının PTR ı, Legion piyasaya sürüldükten çok kısa bir süre sonra açılacak.

Karazhana dönüşün videosu ;
Videoyu izlemek için tıklayınız

Blizzard Karazhanı unutamadı sanırım. Yeni gelen Hearthstone adventure adı One Night in Karazhan. Filmde de Karazhanı fazlasıyla görmüştük
Y
6 yıl
Blizzcon 2016 Goodie Bag
Kasım ayı sonunda Blizzcon etkinliği düzenleniyor. Bu etkinliğe gidemeyenler, virtual ticket alarak online olarakta katılabiliyorlar. Etkinliğe katılanlar, isteğe bağlı olarak Blizzard ın verdiği Goodie Bag i satın alabiliyor. Bu Goodie Bag i Blizzard kargo ile evinize kadar gönderiyor. Almak isteyenler olursa, Virtual Ticket in ücretinin yanında 35$ Goodie Bag ücreti ve 13$ civarı kargo ücreti olmak üzere toplamda yaklaşık 48$ a sahip olabilirler.

Paketin içeriğine bakacak olursak ;

1 - Blizzcon X Hatıra Kupa Bardağı

< Resime gitmek için tıklayın >

2 - World of Warcraft Bardak Altlığı

< Resime gitmek için tıklayın >

3 - Heroes of the Storm E.T.C Gitar Penası Kolyesi

< Resime gitmek için tıklayın >

4 - Hearthstone Microfiber Tablet Temizleme Bezi

< Resime gitmek için tıklayın >

5 - Overwatch Patlamaz Reindhardt Roket Çekici

< Resime gitmek için tıklayın >

6 - Starcraft II Bebek Overlord Anten Başlığı

< Resime gitmek için tıklayın >

7 - Diablo III Oyun Zarı Seti

< Resime gitmek için tıklayın >

Kutu içeriği bunlar. Virtual Ticket alarak sahip olmak için, önce ticketi almanız, ardından ticket sahiplerine özel Goodie Bag sayfasından ikinci bir satın alma yapmanız gerekmekte. Türkiye için kargo ücretinide ayrıca ödemeniz gerekiyor.

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.