K

Yarbay
26 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme (?)
2772 (Bu ay: 170)
Gönderiler Hakkında
K
geçen yıl
Reis çikolata ikramında
K
2 yıl
Akım korumalı priz gerekli mi ?
Arkadaşlar beyaz eşya montajına gelen ekip akım korumalı priz satmaya çalıştı, bu cihazlar hassas kullanmanızı tavsiye ederiz vs. diye zırvaladı gitti. Araştırmama göre bu prizlerin içerisinde bir kaç liralık varistör var. Aynı varistörden beyaz eşyaların devre kartlarında da olduğu iddia ediliyor ki bence de mümkün. Sizce "akım korumalı priz" adı altında satılan şeylerden almak mantıklı mı ?
K
2 yıl
İşaretlenemeyen bildirim
Hiçbir cevabım alıntılanmamış olmasına rağmen boş boş bildirim geliyor. Bildirim paneline tıklıyorum boş. Ama forum sayfasına geçiyorum 4 bildirim görünüyor.< Resime gitmek için tıklayın >
K
2 yıl
500 TL\u0027lik yeni banknotlar yolda
5 TL'lik madeni para ve 500 TL'lik yeni banknot için hazırlıkların başladığı iddiası varmış. Venezuela olma yolunda tam gaz ilerliyoruz.

https://twitter.com/senolbabuscu/status/1518133664227512321?s=20&t=ZM-b87VoJJNOswbXgOdGCA
K
3 yıl
Dizel Otomatik Suv Tercihi
Arkadaşlar merhaba bu aralar bir hevese kapıldık, dizel otomatik b suv bakıyoruz minimum 2017 model ve 250-260 bin lirayı aşmayacak şekilde. Bir sürü model araştırdım Renault ve VAG grubu dahil. Şanzımanı, motoru vs. sorunsuz, malzeme kalitesi nispeten iyi ve az yakan bir araç arıyorduk. C3 Aircross ve Mokka X kaldı elimizde. Kullanan/kullanmış olan varsa yorum almak isterim. Başka model tavsiyesi olan varsa yine değerlendirebiliriz.
K
4 yıl
Notebook için WiFi dongle ?
Arkadaşlar merhaba, elimde 10 yıllık bir Samsung (NP-RV520-S03TR) notebook bulunmakta. Evin ikinci katından alt kattaki modeme bağlanırken çok düşük bir hız alıyorum. Aynı yerden cep telefonu 20 Mbps download görüyorken notebook tuhaf bir şekilde maksimum 5 mbps görüyor.

Ben bu cihaza bir usb wifi dongle alsam bağlantı hızım yükselir mi ? Nasıl bir çözüm yolu izleyelim ? Önerdiğiniz usb wifi alıcı modelleri varsa lütfen yazın. Teşekkürler.
K
6 yıl
iPhone 6 şarjın akıp gitmesi ?
Arkadaşlar cihazı yeni aldım ikinci kullanıcısıyım ve eski sayılmayacak 1 senelik bir cihaz. Fakat şarjım 2-3 dakikada %1 azalıyor. Pilin kapasite durumuna baktığımda %95 gösteriyor. Ne yapmamı önerirsiniz ? Restore mi yapmalıyım ? Ne var ne yok tüm güncellemeleri de kapattım ama su gibi akıyor
K
7 yıl
Elektronik haberleşmeden anlayan birileri
Elektronik haberleşme sistemlerinden ve hesaplamalardan anlayan birileri mesaj atarsa sevinirim arkadaşlar.
K
7 yıl
300 Lira altı kablosuz kulak üstü tavsiyesi
Arkadaşlar piyasada kolayca bulabileceğim, rahat ve sorunsuz bir model arıyorum. Maksimum 300 lira ve civarı olabilir daha ucuz da olabilir. Önerebileceğiniz modelleri bekliyorum.
K
7 yıl
FizPlus Video Servisi Dolandırıcılığı
İnternet sitesinde açılan Pop Up reklamı kapatmaya çalışırken telefonuma bir anda abonelik mesajı geldi. Abonelik ücreti haftalık 14 liraymış. Nasıl bir dolandırıcılık bu ya ? Nasıl göz yumuyorlar bunlara ? İptal etmek için ne yapmam gerekiyor bilen var mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.