Herkese merhaba, geçen sene televizyonda oyun oynamayı sevmediğim için xbox 360’ımı satmıştım. İnternette remote playle ps vita’da oynanan oyunları gördüm ve çok beğendim ama şu an ps4’üm de ps vita’m da yok. İkisini de ikinci el aldığımda sıfır ps4’ten bile daha ucuza geliyor ama henüz karar veremedim. Ps4’ü televizyonda oynamayacağım, vita’yı da sadece evde remote playle oynamak için alacağım. Tecrübesi olanlara soruyorum, sizce ikisi birlikte sadece vitada remote playle oynamak için alınır mı? |