W

Binbaşı
08 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
49 üye
359815 Gün Cezalı
357281 gün 21 s. 30 dk.
Gönderiler Hakkında
W
7 yıl
hesabımı silmek istiyorum
ne yapmam gerekiyor
W
7 yıl
optik çerçeve önerisi
optikçi veyahut anlayan arkadaşları bekliyorum, yüz tipime ne tür bir model gider acaba ?
< Resime gitmek için tıklayın >
W
7 yıl
ekşi sözlük e-kitap servisi hakkında
ekşi sözlüğün belki de en güzel nimetlerinden olan bu servis kendi forumunu kurdu. katılmak ve her konuda bilgi alışverişi yada yardımcı olmak isteyen kitap dostları bekleniyor

ekşi meristokrasi
W
7 yıl
ntsc wii sorunu
satıcı hatası yüzünden pal diye wii aldım ntsc cıktı geri yollama ile de uğrasmak istemedim her neyse softmod attım menudeyken siyah beyaz oyundayken renkli(oyunların iso pal oldugu icin)yani bir sıkıntı yok ama genede bu rgb kablo denilen meret işimi görür mü tv 37 ekran arcelik tüplü
W
7 yıl
Günlük kullanım için masaüstü ?
Masaüstü yıllar boyu hep içimde ukte olarak kalmıştır öyle ki ilk bilgisayarım bile 2009 yılında elime geçmiş olup kendisi laptoptu. Lafı fazla uzatmadan önerilerinizi isteyeyim. Evde kullanılacak orta halli oyun oynatabilecek ama daha çok dizi, film ve sörf için kullanılacak uygun sistem önerilerinizi bekliyorum. Şu anki bilgisayarım hp dm1-4110et.
W
7 yıl
south park hakkında
birkaç sözlük ve yabancı forumlar sayesinde her sezonun güzel bölümlerini (ortalama 4-5 bölüm) izleyerek 13.sezona kadar geldim yaklaşık 30-40 bölüm izledim sayılır. son sezondan baslayarak geriye dogru full hepsini izlesem bir şey kaçırır mıyım çünkü 1-2 bölüm dışında yani part olan bölümler dışında bağlantı sıfır gibi geldi bana ?
W
7 yıl
Hangi distro ?
Windows 7 ve 8 den hiç randıman alamadım boşta bile kasmalar meydana geliyor zaman zaman. Bu yüzden linuxtan hafif ve akıcı bir sürüm bakıyorum neleri önerirsiniz ?
pc şuhttp://www.pcdepo.com/hp-a8j21ea-dm1-4110et-notebook
W
7 yıl
PVE için realm ve healer için sınıf seçimi
2 yıllık WoW özlemime 1 aylığına son vereceğim arkadaşlar. PVE ağırlık oynayabileceğim RP bir realm öneriniz var mı ve oyunu dandik bir laptoptan oynayacağım bu yüzden en kolay hangi healerı oynayabilirim, teşekkürler.
W
7 yıl
haxball kurdum gelin
W
7 yıl
haxball kurdum gelin
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.