T

Binbaşı
03 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
152 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
4 ay
Akiskanlar 2 iyi olan ariyorum
ozelden yazsin
T
11 ay
Sökülemeyen vidayı sökmek
Telefonun şarj soketini değiştirmek için küçük vidalardan bir tanesini sökemedim. Çok uğraşınca vidanın kafasındaki tornavida yuvası yuvarlak oldu. Tornavidayla sökülmez artık galiba. Bunu nasıl çıkartabilirim manyak etti beni. Vidayı direk kırsam da olur nasıl kırarım bunu çok küçük bişey.
T
12 ay
Amazon Type-c Kablolarda İndirim
T
geçen yıl
Ekranda Yesil dikey cizgiler olustu ve Windows baslatilamadi hatasi.
Video izlerken ses takildi dirr diye ve goruntu gitti siyah ekranda kaldi masaustu. Sonra biosa girdim ekranda 2 tane kalin yesil cizgi olusmus. Bilgisayari acarken de "otomatik onarim bilgisayariniz duzgun baslatilamadi" hatasi aliyorum. Sorun donanimsal mi ?
T
geçen yıl
3000 tl kadar telefon tavsiye
Babam için telefon bakıyoruz note 9s istiyor ama ona çok fazla gelir gibi 3000tl yakın bütçe var dedi. Onun için kasmasın bir de kamerası biraz iyi olsun yeterlidir. Ben gm20 pro hem ucuz hem uygun diye düşündüm daha uygun seçenekler var mıdır ?
T
geçen yıl
8gb ramin 4gb gözükme sorunu. (çözüldü)
Biosta 8gb gözüküyor masaüstünde toplam 8gb ama 4gb kullanılabilir oluyor 4gb devre dışı.Önceden de aynı sorun vardı ama ramleri silgiyle silip sokete hava vurunca düzeliyordu şimdi olmuyor. Psu ve işlemci soğutucu değiştim acaba bununla alakası olabilir mi.

Rami tek tek taktım bir tanesinde görüntü gelmedi. Ben de o görüntü gelmeyene bu sefer bastıra bastıra sildim sorun çözüldü arkadaşlar.
T
geçen yıl
F/p gamepad tavsiye
max 70-80 tl f/p gamepad var mı bildiğiniz sorunsuz.
T
geçen yıl
Kasa Tavsiyesi 250Tl
F/p kasa lazım şu an cm-k350 kasa kullanıyorum çok dar hava akımı kötü baya.Sıcaklık konusunda çok iyi olmasa da iş görebilecek kasa lazım ve çok dar olmaması lazım.PSU da dahil edilirse o zaman bütçe 550tl olabilir.
T
geçen yıl
Fx 6300 Az Watt Çekiyor
95 watt yükte çekmesi gerekirken occt ve prime 95 testinde %100 işlemci kullanımında max 58watt gördü ortalama 50w çekiyor.Bu değer normal mi yoksa sorun mu var ?
T
geçen yıl
Uzay montajda bilgisayar nasil kapanir
Uzay montaj yaptim fakat HDD'yi eksik bağladım, surucu yok hatasi veriyor. Nasil kapaticam bilgisayari PSU baglantisini kesmeden.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.