A

Er
20 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
3 yıl
Hukuk Bürosunda kullanılmak üzere sistem tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar, mesleğimin başında olan bir avukatım

arkadaşlarımızla bir araya gelip ofisimizi kurduk fakat ofise lazım olan PC yazıcı konusunda maddi olarak sıkıntı yaşamaktayız. Bu yüzden DH ailesine danışmaya karar verdim, ofisimize 5 adet pc lazım bu minimum 4GB ram li olması gerekmekte bilgisayarları sadece ms ofis programları ve google chrome haricinde sadece 1 adet icra programı için kullanacağız en uygun maliyetli bir şekilde nasıl toparlayabilirim. bu konuda DH ailesinin öneri ve tavsiyelerini bekliyorum.
A
4 yıl
Sanal Sunucu
Merhaba arkadaişar,

Uzun zamandır bir lap top satın alıp arada sırada iş stresini atabilmek için oyun oynamayı düşünüyordum. Lakin bilgisayar fiyatlarını gördükten sonra biraz ertelemeye karar vermiştim ki aklıma bir şey takıldı bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var iste yardımcı olursalar sevinirim.

Server yada sunucu kiralayıp, bunlar üzerinden kendi normal sıradan bilgisayarımızla bağlanıp herhangi bir oyunu oynayabilir miyiz? pc satın almak yerine böyle bir şey yapılabilir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.