M

Yüzbaşı
15 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
5 yıl
Laptop ekran kartı sorunu(gtx 860m)
Öncelikle laptopum Lenovo Y50-70

Bir kaç gün önce oyun oynarken(GTA 5) bilgisayar bir anda dondu ve öylece kaldı ben de mecbur tuşa basılı tutarak kapatmak zorunda kaldım. Daha sonra bilgisayarı tekrar açtığımda açılmadı bir kaç denemeden sonra açıldı ama bu seferde mavi ekran hatası verip kapandı. Daha sonra format attım fakat aynı sorun devam etti. Sorunun ekran kartında olduğunu farkettim çünkü ekran kartını kullanarak oyuna girdiğim zaman 1 dakika geçmeden bilgisayar kitleniyordu ama intel ekran kartı ile girince bir sorun yoktu.

Şu an ekran kartı sürücüleri yüklü değil ve ekran kartı devre dışı durumda bilgisayarı kullanabiliyorum. Aktif olduğu zaman bilgisayar kilitleniyor ve kullanamıyorum. Muhtemelen donanım sorunu ama sizin de fikirlerinizi almak istedim.
M
7 yıl
Ne kadar iyi yediniz?(Yemek Sepeti)
Yemek Sepeti böyle bi şey yapmış güzel olmuş kullananlar varsa paylaşsın bakalım kim ne kadar iyi yemiş

https://fakatiyiyedik.yemeksepeti.com/Home/Fiy

bu da benimki https://fakatiyiyedik.yemeksepeti.com/Hikaye/Izle/cd1f6e0b-bb70-4d6a-8161-b612c852ec8c
M
9 yıl
Hama boncukları
Arkadaşlar bilenleriniz vardır umarım bunları türkiyede çok az yerde satılıyormuş sanırım ben biraz araştırdım ama bulamadım bilen gören duyan var mı nerde bulabilirim?
M
9 yıl
Hama boncukları
Arkadaşlar günlerdir arıyorum fakat hiçbir yerde bulamadım. Nette bir kaç sitede var ama stokta yok. Joker babyde var görünüyordu orda da kalmamış. Nerde bulabilirim bunları ?
M
9 yıl
10 aylık ilişkim bitti.
Hiç böyle bir konu açacağımı düşünmezdim ama oldu işte. Bitti. Öyle boşluktayım. Hiçbir şey hissedemiyorum. Düşünemiyorum. Geçiyor mu bu acı? Bu sol yanımdaki acı. Yazacağım çok şey var aslında. Ama hiçbir şey yapamıyorum şu an. Bu konuyu da açtım ki yalnız kalmayayım. İyi değilim çünkü.
M
9 yıl
Kabataş'tan Torium AVM'ne nasıl giderim?
Evet arkadaşlar Kabataş'ta Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nde staj yapıyorum. Burdan Torium AVM'ne nasıl geçebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
M
9 yıl
cmd msg komutu
arkadaşlar win7 64 bit kulanıyorum ve msg komutunu kullanamıyorum

tanınmıyor hatasını alıyorum yardım edebilirseniz sevinirim
M
9 yıl
Horse at demekse;
Don't horse atma demektir.

Bird don't horse kuşatma demektir.
M
9 yıl
Origin keyleri dağıtıyorum
Evet arkadaşlar 6 tane oyun var ilk 6 pmye vereceğim oyunları. Bir kişiye bir oyun vereceğim. İstediğiniz oyunu pm atmanız yeterli.

Dead Space
Burnout Paradise: The Ultimate Box
Crysis 2 Maximum Edition
Dead Space 3
Medal of Honor
Mirror's Edge
M
10 yıl
Bu kızı bulabilir misiniz?
Arkadaşlar bir kız gördüm çok güzeldi.Aslında tam göremedim ama güzeldi.Bulursanız sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.