E

Binbaşı
23 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
418 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
E
5 yıl
Türkcell Faturalıya Geçiş
Herkese iyi forumlar ve merhaba, Ben şuan Türk Telekom kullanıyorum. Bulunduğum konumda türk telekom sıkıntısız ama bazı eksiklikleri var. Kullandığım cihaza Volte desteği maalesef sunmamakta, veri depolama uygulaması hep hata veriyor ve sıkıntı çıkartıyor vs.
Bu sıkıntılar yüzünden hattımı Türkcell'e geçişini yapmak istiyorum. Taahhüt bozma işleminde yansıtılacak ceza bedeli 94TL olarak gözüküyor şuanda

< Resime gitmek için tıklayın >

Türk Telekom da şuan kullandığım tarife Selfy Sosyal Xlarge Tarifesi ve ayda 59₺ gibi bir ücret geliyor.

40-80₺ arası ve yansıtılacak olan ceza bedeline karşılık, kalite olarak karşılayabilecek ve beni memnun edecek güzel bir tarife önerisi istiyorum sizden.

Dakika olarak en az 50DK
Sms olarak en az 100SMS
İnternet olarak en az 7GB düşünüyorum ve sizin de fikrinizi almak istedim.
E
5 yıl
League of Legends Wild Rift (Mobil)
Beklenen an geldi ve çok az kaldı. Bildiğimiz League of Legends artık cep telefonu platformlarında.

WILD RIFT'E HOŞ GELDİN
Beceri tüten hareketler. Dahiyane manevralar. Bir de o vazgeçilmez heyecan. League of Legends mobil cihazlara ve konsollara geliyor!

HEM HARİTADA SERİ HEM DE HAYATTA
Gittiğin her yere zaferlerini de taşı. Bilgisayarından uzaktayken bile saniyeler içinde Wild Rift takımınla mücadeleye atıl.

VADİ YENİDEN İNŞA EDİLİYOR
Yeni platformlar için tasarlanan 5'e5 haritada takımınla gücünü birleştir ve rakibin merkezini yok et, daha hızlı karşılaşmalar ve özel düzenlenen kontrollerle Vadi'nin hâkimi ol.

TANIDIK YÜZLER
Kötüleri Lux'ın lazeriyle küle çevir ya da son anda açtığın rüzgâr duvarıyla rakiplerinin planlarını suya düşür. Başparmaklarınla daha barışık yetenek kullanımlarıyla, şampiyonlar LoL'e özgü oynanışlarıyla yanında.

League of League of Legends: Wild Rift, yaklaşık 40 şampiyonla çıkacak ve zamanla şampiyonların devamı gelecek.

Videoyu izlemek için tıklayınız

Videoyu izlemek için tıklayınız

< Resime gitmek için tıklayın >

PLAY STORE ÖN KAYIT VE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Oyun için düşüncelerinizi ve oyun piyasa sunulunca burdan birbirimize yardımcı olmak amaçlı ve bilgi vermek adına bu konuyu açtım.
E
5 yıl
Play Store Mobil Ödeme Engeli
Herkese merhaba, benim ufak bir sorunum var. Kullanmakta olduğum cihaz eski bir telefon hala sağlam ve aktif şekilde sorunsuz kullanıyorum. Ama telefonuma root ve rom yükledim ve gel gör ki play Store de mobil ödeme engeli ile karşılaştım. Root kaldırmadan play Storede mobil ödemeyi nasıl aktif edebilirim?
E
5 yıl
Lol Cafe Sıkıntısı
Merhaba, ben yeni hesap kasıyorum 42 level ve şuan gümüş 1 sıralamasındayım. Hesap yeni olduğu için çok az karakterler var ve sıkıcı bir hal almaya başladı ve az karakter yüzünden oyun kazanma oranında biraz düşüyor. Bende hem eğlenmek hemde hesap kasmak için arada sırada lol cafelere gitmeyi tercih ediyorum. Yaklaşık 1 ay öncesine kadar lol Cafelerde sıkıntısız bütün herolar açık oynuyordum ve şuan aynı cafede girdiğimde lol Cafe değil ve herolar açık değil. Başkasına göz gezdiriyorum ve bakıyorum giriş yaptığında lol Cafe ibaresi ve xp takviyesi de mevcut. Bu sorun acaba neden kaynaklı olabilir? Lol Cafe iptal olsa, lol Cafe haritasından silinir idi internet cafe hala aktif ve başkaları bunu kullanıyor bu sorunu nasıl halledebilirim? bilgili kişiler yardım ederse sevinirim
E
5 yıl
Tarife Değişikliği
Herkese merhaba ve iyi forumlar, ben Türk Telekom faturalı Selfy Sosyal Xlarge Tarifesini kullanıyorum ve 10 ay daha taahhütüm devam etmektedir. Genelde haftasonu köye gittiğimden dolayı çok fazla internet kullanımım oluyor ve tarifemi yükseltmek istiyorum. Taahüt sorgulama yaptığım sırada ceza bedeli olarak 34.67TL gibi ücret gösteriyor. Benim amacım bu cezayı ödemeden yüksek tarifeye geçiş yapabilir miyim? Bazı arkadaşlar ödemeden geçebilirsiniz dedi ama bilmiyorum.
E
5 yıl
KALAN KULLANIM SON İKİ SAAT HARİÇ!
Böyle saçmalık Türk Telekomdan başka operatörde varmı hatırlamıyorum. Türkcell'de kota dolunca uyarı veriyor ve daha kullanamıyordum ne güzel bilgi veriyor idi. Dün ne kadar internet hakkım kaldı diye bir bakiyim dedim 250Mb gözüküyor idi Türk Telekom uygulamasında ve sms olarak da kontrol ettim orasıda aynı kotayı gösterdi. Bende iyi biraz var diye 15-20 dakikalık alışveriş için bir kaç tane sitede gezindim daha sonra interneti kapattım. Ne kadar internetim kaldı göreyim derken birde ne göreyim güncel tutarım yükselmiş ve ekstra 250MB tanımlamışlar. Benim anlamadığım nokta neden son iki saat hariç gösterim var, daha erken yapılmıyor mu bu veya kota bitince neden durmuyor? 45MB kullanım ücreti olarak 7Tl almışlar Suç bende az kullanım hakkım kalınca direk ek paket almam gerekiyor idi ama bunu da fırsata çevirmek güzel olmuş

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
E
5 yıl
Vodafone Geçiş
İkinci hattımı Vodafone taşımak gibi bir fikir neticesinde, İnternet sitesi üzerinden gerekli bilgileri doldurdum ve gönderdim. Gün içinde müşteri hizmetleri aradı ve seçtiğim tarife ile ilgili bilgi verdi ama konuşma tarzını da beğenmedim açıkcası sanki okuma yazmasını yeni öğrenmiş gibi resmen. Kimseyi küçümser bir niyetim yok ama öyle gibi hissettiriyor maalesef. İnternette yazdığım bilgileri doğrulamak için benden tekrar bilgilerimi istedi. Mail adresimi ve sim kartın geleceği ev adresimi müşteri hizmetlerine anlatmaya çalışmam 10 dakika sürdü resmen anlamamak için elinden geleni yaptı. Şimdi 2 veya 4 gün içinde sim kart eve gelecek geldiği zaman geçiş işleminden vazgeçtim dersem sıkıntı olur mu? tarife hakkında zaten geniş bir bilgi aldım ve pek memnun kalmam gibi de duruyor zaten.
E
5 yıl
Hat Taşıma Hakkında Bilgi
Herkese merhaba, aklımda bir kaç soru var ve bunları sormak için operatörü arayarak fikir sahibi olmak istedim ve pek bilgi vermediler bana bu konuda bende size sormak istedim.

İkinci hattım var benim Vodafone taahhütlü faturalı ve başka operatöre geçiş yapmak istiyorum. Taahüt bozma 34 Tl olarak gözüküyor ve ben şimdi başka operatöre geçiş yaparsam güncel faturama mı ekleniyor bu ücret? birde sanırım telsiz ücreti de ekleniyor bunun haricinde ekstra bir ücret eklenmesi olur mu?
E
5 yıl
Kitap Okuma Uygulaması Öneri
Başlıkta belirttiğim gibi kitap okumak için önerdiğiniz ve kullandığınız bir uygulama var mı ve ayrıca bu uygulamalar için kitapları nerden indirebilirim, uzantısı nedir?
E
5 yıl
Kendinizi hangi League of Legends Karakteri İle Bağdaşlaştırıyorsunuz?
Konu başlığında da belirttiğim gibi kendinizi hangi karakter ile bağdaşlaştırıyorsunuz ve nedeni nedir?
illa lol karakteri olmasına gerek yok başka da olabilir ama öncelik lol olursa fena olmaz. Güzel eğlenceli ve komik yorumlar göreceğimi düşünüyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.