B

Çavuş
12 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
6 yıl
Fifa 16 online 2vs2 oyun kurmak?
Merhaba arkadaşlar,
4 kişi farklı ps4 lerden online olarak 2vs2 maç yapmak için oyun kurmak istiyoruz. 2 kişi kurup rastgele kişilerle maç yapabiliyoruz ama online olarak istediğimiz 2 kişi ile oynamak için bir türlü oyun kuramadık. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

Teşekkürler.
B
7 yıl
Turkcell Fatura Ödeyememe
Merhaba Arkadaşlar. Birkaç gündür turkcell hattım ile ilgili problemler yaşıyorum. Faturalarım bankadan otomatik ödeniyor.Eylül ayında adamın biri yanlışlıkla benim faturamı ödemiş, benim de otomatik olarak ödendiği için, aynı faturaya 2 kere ödeme olmuş. Sonraki ay faturadan düşmüşler. Buradan sonra hikaye başlıyor. Faturamı yanlışlıkla ödeyen itiraz ederek bankası aracılığıyla ödemeyi iptal ettirmiş. Geçen haftadan itibaren bana eylül ayına ait borcunuz vardır diye mesajlar gelmeye başladı. Ama nereden ödemeye çalışsam borcunuz yoktur diyerek ödeme almadılar. Dün sabah itibarı ile hattımı kestiler :) Konuşmadığım departman kalmadı. Borcumu ödeyemiyorum. Kurumsal müş. tem. zaten evlere şenlik. 3 kere finans bölümünden arayıp ödemeniz varmış alalım diyip, aaaaa alamıyoruz biz size biraz sonra tekrar dönelim dediler. 2 farklı iletişim merkezine gittim olmadı, online işlem merkezinde ödenmemiş faturalarda gösteriyor, ödeme aşamasına gelince borcunuz yoktur diyor. 68 TL lik borcu ödemek için başvurmadığım yol kalmadı. Sabah da mesaj atmışlar borcunuzu ödemezseniz hattınız gelen aramaya da kapatılacaktır :). Sinir küpü oldum.
B
14 yıl
Taklit tanıtım
Okan Bayulgen sade vatandaş tanıtım banneri - bir taklitimiş

http://img65.imageshack.us/my.php?image=okanvc4.jpg

bakınız ilginç...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.