P

Teğmen
19 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
8 yıl
Sessize alınca ekran ışığı yanmıyor
Merhabalar cihazım iPhone 5s iOS 9.2 yüklü. Hiçbir problem yoktu dün durduk yere telefonum dondu sonra ekran karardı ama telefon kapanmamıştı yani sessize alınca titriyordu falan. Sonra resetledim telefonu açıldı işte sorun yok derken telefon kilitliyken sessize alınca titriyor ama ekran ışığı yanmıyor, sessizden çıkartınca da aynısı. Önceden yanıyordu artık yanmıyor sizce nwden olabilir ve ne yapmalıyım ?
P
11 yıl
Bu Fiyata Bu Bilgisayar Sizce Uygun mu ?
P
11 yıl
Google Chrome Acil Yardım
Arkadaşlar, Chrome'u uzun zamandır kullanıyorum. Laptop'uma Chrome yükledim, sorunsuz kullanıyordum. 2 gündür bir sorunla karşılaştım ve ben rahatsız oldum. Google'dan aradığım bir siteye tıkladığımda yeni sekme gibi açılıyor. Yani mausun sol tuşuyla bastığım halde bile yeni sekme açılır gibi açılıyor ve öyle siteye giriyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ? Lütfen yardım edin. Böyle bir şey masa üstü pc'mde yok ama laptopta böyle bir sorun çıktı karşıma.
P
12 yıl
Klavyemin Harfleri Çift Yazıyor!
Arkadaşlar, dün hiç bir şey yokken gayet düzgün çalışıyordu. Ertesi günü sapıttı resmen. Bunlaerı yazaerkern biler çok uğeraştım. tek tek sildim harfleri

Nasıl yazdığına bakın:

Klacvyerm gerçerktern çok bozuk ner yapsam bilermiyoerum. Lütdfern yaerdfımcvı olun.

"t" harfine basınca "sayfada ara" butonu çıkıyor.

ACİL YARDIM!!!
P
12 yıl
Vodafone\u0027dan Facebook\u0027a Girmek
Arkadaşlar ben, 0.facebook.com'dan facebook'a girmeyi istiyorum. Bedava değil ise, fiyatı kaçtır ?? Yani aylık sabit ödeyip facebook'a girmek için aylık sabit bir fiyat var mı ? Varsa ne kadar ?
P
12 yıl
0.facebook.com Paralı mı ?
Arkadaşlar, ben internet ayarlarını yaptım. Avea'dan vodafone'a geçtim. Avea'da iken 0.facebook.com ücretsizdi, vodafone'da ücretsiz mi peki ?

Telefonum Sony Ericsson K790i
P
12 yıl
Hattı AVEA Olanlar Lütfen Bakarmısınız
Ben, telefonumda 0.facebook.com'a girmek istiyorum. Bildiğim kadarıyla avea'dan girince para alıyorlarmış. Size soruyum dedim.

Dün girmeye çalıştım 50 kuruş kesildi...
P
12 yıl
Troll Face Krem Kullanırsa!!! (SS\u0027li)
P
12 yıl
Önerebileceğiniz Komedi Filmleri
Arkadaşlar ailecek izlenilebilecek komedi filmleri arıyorum. Genellikle komedi filmlerini hep cinselliğe vuruyorlar. Yani ailecek izleyebileceğimiz için, arasında cinsellik olmayan bir film arıyorum. Yani örnek veriyim: Aman Tanrım gibi bir film.

Önerilerinizi bekliyorum
P
12 yıl
Önerebileceğiniz Oyunlar
Arkadaşlar bilgisayardaki ve CD çantamdaki oyunları oynayıp bitirmekten sıkıldım. Farklı ve güzel bir oyun istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.