N

Teğmen
17 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
73 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
N
2 yıl
Gıybetin Kokusu Yapılır Mı?
GIYBET KOKUSU

Herşeyin kokusu vardır. Kokuyu net olarak anlatmak mümkün değildir. Ne görünür ne duyulur sadece hissedilir. Her insan her kokuyu alamaz. Bazı insanlar bazı kokulara o kadar alışmışlardır ki o kokuyu hissedemez.

Genel olarak bir koku sürüldüğünde süren kişi o kokuyu bir süre alır sonra kokuya alıştığı için hissedemez. Ancak çevrelerindekiler hissedebilir.

Bu yüzden gıybetin kokusu neden alınmıyor derseniz belkide çok gıybet yapıldığı için insanlar artık o kokuya alışmış olmalıdırlar.

< Resime gitmek için tıklayın >

GIYBETİN KOKUSU NASIL OLACAK?


Uzun zamandan beri üstünde düşündüğüm ancak şu zaman itibarı ile daha yapmadığım koku fakat benden önce yapabilecekler varsa ben ön bilgi vereyim ki duruma göre herkes buna benzer yapabilir.

MUHTEŞEM BİR KOKU OLACAK (ŞAŞIRACAKSINIZ!)
Her birimiz birinin arkasından konuşan ve konuşulan ortamı az çok görmüş olanlarımız vardır. Az çok kafamızda canlandıralım:

Şeytan devreye girererek hemen birini çekiştirmeye başlayan kişiyi dinleyen onu pür dikkat dinlerken bu durum hoşunada gider ne yazık ki.

Ama şu var ki birinin arkasından konuşan mutlaka benimde arkamdan konuşur. Onu çekiştiriyorsa benide ona veya bir başkasına mutlaka çekiştirir.

Genelde böyle ortamlara denk gelindiğinde o koku alındığında bazı insanlar rahatsız olur ve engel olmaya çalışır fakat gıybet eden kişi hemen savunmaya geçerek ben bunları yüzünede söylerim diyerek üste çıkar. Madem öyle yüzüne söyleseydin ya.

Demekki söylemedin ki başkasına söylerek arkasından konuşma ihtiuyacı duyuyorsun. Birde zaten ben dediklerini diyorum diyerek aptalca temize çıktığını sanır.Zaten olmayanı söylerse gıybet eden dedikoducu kişi iftira atmış olur.

Neyse kokuya geçelim. Gıybet Etmek Haramdır Bundan vazgeçmeli insanlar. Belki bu koku faydalı olabilir.

Gıybetinin Kokusu Bu!
Üst Nota: Karanfil, Reyhan, Nane, Kako, Kavun, Kahve, Nergis, Vanilya, Fesleğen, yasemin, Çam, Manolya, Sakız, Çilek, frenk üzümü, Sardunya, Leylak.

Üst nota ilk 15 dakika içerisinde hissedilen rahiyadır. Bu esans özleri dakikalar içinde kişiyi cezbedecek. Ne kadar güzel koku olduğu kansına varacak. kokladıkça koklayacak. Bu kısmı böyle yapmamın sebebi gıybet yapan kişinin o anki hissiyatı ve o durumdan zevk alması hevesli olması durumu. iştahla dedi kodu yapan ve etrafında toplanıp dinleyenlerin o anki durumu… ve sürüldüğünde o anda çok güzel bir koku koklayarak aynı o iştah gibi vs.

Orta Nota: Isparta Gülü Yağı,Çay Ağacı, Sedir, Sandal ağacı, Lavanta, menekşe, bulgar gülü, deniz kabuğu miski, kaya gülü, gri amber, bitkisel amber, Zambak, tarçın,.zencefil, bal, biber,

Ve çekiştirme uzar gider orta nota ortlama 1 – 2 saat kokar daha güzel ve kalıcı şekilde ve ancak düşüşe geçtiğinde heveslerde azalmada olur ve pişmanlıklar başlar haram işlemenin sonucu mutsuzlaşmaya başlar ve dip nota ile tam 12’den vuruş yapacağız.

Dip Nota. bu notalar gizli kalacak: Ama bazı açıklamalar yapacağım: Örnekle Çürümüş meyvelerin kokularına benzeyen koku özü çıkarmak. Yani kötü kokan esanlar elde etmek. Bunun içinde kimya bilgisi gerekir. Çürük kokusu. 2. notaya ise Daha ağır basan çürümüş kokuşmuş bir et kokusu leş kokusuna benzeyen koku (ölüm korkusunun kokusu da eklenecek ) isli pis duman kokusu, nefes daraltan ve mide bulandıran çürük et kokusu, ekşimiş bozulmuş peynir kokusu, ve buna benzer kokulara benzeyen karışımlar yaparak notalamak.

Sonuç:

Kokuyu sürdüğünde çok güzel ve cezbeden rahiyaları ile sevinç. orta notada zirve yapan nüanslar ile bir kaç saat sonra azalarak dip notanın o ağır pis mide bulandıran kusturan pis kokular yayılmaya başlar ve her biri etrafa kusmaya başlar, kimisi korkudan bayılır, kimisi kendinden geçer nefessiz kalır. tam 1 gün boyunda o koku çıkmayacak. gıybet eden kişiler ve etrafındaki saz ekibi birbirlerinden tiksinecek duruma gelecek ve kim bilir bir ders alınacak.

Kaynak >>> https://www.esans7.com/giybetin-kokusu/
https://www.esans7.comNaturel - Doğal ve istediğiniz herhangi bir esans koku istekleriniz için bana ulaşabilirsiniz. iletisim@ibrahimfirat.net ibo.firat@gmail.com Tlf: Whatsapp: 0531 289 87 39 (İbrahim Fırat "ANA İLETİŞİM" )Abone Olmak İçin https://www.youtube.com/user/ibofirat34
N
3 yıl
Daha İyisi Yok...
silindi....
N
3 yıl
Videodaki Farkı Bulun.
Sigaraya hayır! vurduk ama yaralandı da mesele o değil önemli noktayı 3 sene sonra yakaladık bakalım siz bulabilecek misiniz? detaylarda gizli..

Videoyu izlemek için tıklayınız
N
3 yıl
Berat Kandiliniz ve Cumanız Mübarek Olsun
İbni Abbas'tan rivayet edildiğine göre, hikmetli işlerin birbirinden ayırd edilmesi şu şekilde cereyan etmektedir:

- Bu seneden gelecek seneye kadar meydana gelecek olayların hepsi ayrı ayrı melekler tarafından defterlere yazılmaktadır. Rızıklar, eceller, zenginlik, fakirlik, ölümler, doğumlar hep bu esnada kaydedilir. O yılki hacıların sayısı bile bu devrede takdir olunur. Herkesin ve her-şeyin o sene içindeki mukadderatı kaydedilir.

- Rızıkla alakalı defterler Mikail Aleyhisselâma verilir.

- Savaşlarla ilgili defterler Cebrail Aleyhissalama verilir.

- Ameller nüshası dünya semasında görevli melek olan İsrafil'e verilir ki bu büyük bir melektir.

- Ölüm ve musibetlerle ilgili defter de Azrail Aleyhisselâma teslim edilir.

Kandil mesajları resimli video ve görsel:

Görsel: berat kandil mesajları resimli

Video: Videoyu izlemek için tıklayınız
N
3 yıl
Zippo Hareketi 1
Merhaba arkadaşlar zippo hareketi video çektim ancak benden ses gelmiyor sizde de durum aynı mı ses gelmiyorsa bir anlamı olmaz. Komiklik seste.
https://www.youtube.com/watch?v=xrWvGo9T-Ag
N
3 yıl
Sıfır bir 5. sezon 2. bölüm Yarın..
Sıfır bir bir zamanlar Adana’da 5. sezon 2. bölüm Detaylarda..

İnternet dizilerinin en çok izlenenler arasında olan sıfır bir dizisinin 5. sezon bölümü 23 ocak Çarşamba akşamı BLU TV’de ekranlara geldi. Sıfır bir dizisinin 5. sezonun 2. bölümünün fragmanı yayınlandı mı? sıfır bir 5. sezon 2. bölüm ne zaman? Sıfır bir bir zamanlar Adana’da Dizisi 5. sezon 2. bölümü hakkında tüm detayları aşağıdan bulabilirsiniz.

Tüm detaylar için >> TIKLA
N
3 yıl
Takipçilerinizi Çoğaltın
Kaliteli takipçileriniz ile fenomen olun.

Sosyal medyan günümüzde en çok kullanılan p*latformlar arasında yer almaktadır. Bun sebepten dolayı birçok insan sosyal medyan üzerinden ileişim halindedir. Ve günümüzde en çok kullanılan sosyal medya ise instagram olmuştur. Ve uzun zaman popülerliğini devam ettireceği bellidir.

Bunun içinde ne kadar çok takipçiniz olursa o kadar fenomen olursunuz ancak takipçilerin çok olması aslında o kadar kolay değil. Takipçileri çoğalmanın bazı yöntemleri vardır. Bunun için ilgili bağlantıya giderek detaylara bakabilirsiniz. https://takipciservisi.net
N
3 yıl
Konu kilit
Konu kilit...
N
3 yıl
Kaliteli biyografi Sitesi
Oldukça kaliteli ve biyografi kategorisi ilgi çeken detaylı ve doğru bilgiler birçok insanın ziyaret ettiği sitedir. Kim kimdir hangi ismi arıyorsanız çok rahat şekilde bulabileceğiniz web sitesini ziyaret etmenizi öneririz. Müge Anlı Kimdir gibi konulardan en çok aranan isimlere ulaşmanız mümkün.

Diğer bir kaynak ise https://www.ibrahimfirat.net/2018/09/muge-anli-biyografisi-veya-muge-anli-kimdir.html
N
3 yıl
ERAYDUŞ - DUŞAKABİN ANKARA
ERAYDUŞ - DUŞAKABİN HİZMETİ

Her zaman düzen dekor çok önemlidir. Bizler odalarımıza çok önem verdiğimiz gibi artık banyolarımızda önem vermekteyiz bu yüzden duşakabin artık olmazsa olmazlardandır.

Ve bunun neticesinde duşakabin Ankara konusunda alanında en iyilerden olan firmamızdan hizmet alma imkanınız var. Eraydus.com web site üzerinden olanak sağlamış bulunduğumuz hizmetimizle farklı müşterimize kaliteli ürünler sağlayarak aynı zamanda ise profesyonel anlamda hizmet almalarına yardımcı olduk. Eğer sizde Ankara'da ikamet ediyorsanız ve en uygun duşakabin ihtiyacınız varsa mutlaka firmamımızın web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Ürünlerin tamamı birinci kalitedir. 7/24 hizmet alabilme imkanı da sunulmaktadır Ayrıca kafanıza takılan sorular varsa bunları gidermek için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kaynak: http://www.eraydus.com
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.