Siliniz lutfen |
Arkadasla, netflix TRde Kore dizileri var mi? Varsa kac civari var? Annem icin dusunuyorum almaya deger mi diye.. Tesekkurler |
Gecmis olsun. TVAddons kapanmis. Ulan tam amazon firestick alacaktim. Kodi'de alternatif olarak ne yapilabilir? Asagidaki link de alternatifler var ama anladigim kadariyla tvaddons un yerini tutamaz. Deneyenler varsa bilgilendirebilir mi?https://addonhq.com/alternative-for-tvaddons-repo-for-kodi-tvaddons-replacement/ |
Arkadaslar merhaba, Yurtdisinda yasiyorum. TR'ye donecegim. Bilgisayar toplamak istiyorum. Acemiyim acikcasi. Kasa, monitor vs TR'den alacagim tasima probleminden dolayi. Lakin dahili bilesenleri buradan almak istiyorum zira TR'ye gore epey ucuz gibi sanki burada. Ornek asagida yaniliyorsam duzeltin lutfen: MSI Z270: http://www.eksenbilgisayar.com/msi-z270-xpower-gaming-titanium---lga1151-ddr4-anakart 450 USD gozukuyor. Burada 330 USD. Butce problem degil. Hangi bilesenleri tavsiye edersiniz? (Yogun Photoshop, Foto editlemeyle ugrasiyorum. E tabi oyunda oynarim) ![]() Simdiden her yanita tesekkurler. ![]() |
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > Friends klasiğinin yaratıcısı David Crane ve partneri Jeffrey Klarik'ten çok sağlam bir alternatif komedi dizisi. İngiliz-Amerikan ortak yapımı. Amerika da Showtime da 4. sezonu gösteriliyor şu an. Kendisine ait bir konu bulamadım. Konusunu hakettiğini düşünüyorum. Takip edenler ve yeni komedi arayanlar için konuyu açmak istedim. Konu: İngilitere'de çok başarılı bir TV show'unun karı-koca yaratıcılarının Amerika'ya göçüp, Amerikan versiyonunu çekmesini konu alıyor. İşler tabii ki hiç istedikleri gibi gitmiyor. Başrolde Matt Leblanc var. Dizi de kendisinin alternatif bir versiyonunu oynuyor. 2012'de Golden Globe'da, komedi-müzikal dalında en iyi erkek oyuncu ödülünü kazandığını belirtelim. Trailer: Videoyu izlemek için tıklayınız |
Arkadaşlar Merhaba, 2012 Kasım ayında TTNET üyeliğimi iptal ettim. Herhangi bir taahhütüm yoktu. İptal işlemi tahmin edebileceğiniz gibi uzun sürdü ve ağrılı bir süreçti. Ama sonunda başardım. İptal ettirince şöyle enteresan birşey dediler: Bir sonraki ay(Aralık 2012) tekrar fatura ödeyecekmişim. Bu aralıkda ödediğim faturanın para iadesini de Ocak 2013'te alacakmışım. Böylece akılları sıra ben unutacağım ve paranın üzerine yatacaklar ve o arada benim ekstradan ödediğim parayı da işleyecekler. ![]() Biz de kuzu kuzu ödedik geri alacağız en azından diye... Şubat ayı oldu. Henüz bir ödeme çıkmadı bana. TTNET'i aradım şikaye kaydında bulundum ama yardımcı olmadılar. Sadece bildirilecek denildi. Ama hala bir geri dönüş olmadı. Ne zaman iade yapılacağı hakkında da bir bilgi vermiyorlar. ![]() Resmen paramı gaspetti TTNET. Başına benzer bir durum gelen arkadaşlar var mıdır? Nasıl ilerlemeliyim? Fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum? Teşekkürler. |
Arkadaşlar.. Yer problemimden dolayı şu üç marka ve model arasında seçim yapmayı planlıyorum. Tavsiyelerinizi rica ederim. teşekkürler. Siemens KG 53 NVW 20 N Beko B 9426 NM Samsung RT54QMSW ![]() |