B

Binbaşı
26 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
24 üye
Görüntülenme (?)
229 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
B
3 ay
LG smart tvde YouTube sorunu
Arkadaşlar LG smart tvim var. İnternet altyapı da fiber. Tv'de Netflix 4k da dahil her uygulamada yüksek çözünürlük alıyorum ama YouTube hariç. YouTube uygulaması 240p üstü açmıyor. Takılma yapıyor. Çok düşük internet çekiyor. Bunun sebebi ne olabilir? Uzman arkadaşlardan yardım bekliyorum...
B
2 yıl
Deichmann'da ayakkabılar 35-50 TL arası
B
2 yıl
Bimde kırmızı et ürünlerinde indirim var Keçiören/Aktepe
Fiyatları çektim yakın olan ve ihtiyacı olan varsa alabilir. Son kullanma 3-4 kalmıştı. Zaten geldiğinde 15 günden düşüyor son kullanım.
Bursa Caddesi üzerindeki Bim
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
B
2 yıl
Aynı yerde arkadaşım sorun yaşamıyor ben yaşıyorum
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Çok ilginç bi problemim var 2 aydır. İnternet günde 2 3 kez gidip geliyor ve hız devamlı değişken. Arkadaşım ile aynı mahalledeyiz ve aynı santrale bağlıyız o bu şekilde hiçbir sorun yaşamıyor. Turknet destek kaydı açmaktan bıktım. Ne zaman ki 5 saat falan kesilme olmuyor hemen sisteme arıza çözüldü 5 saattir kopma yaşamıyorsunuz diye not düşüyorlar. Ne şikayet kaydı ne WhatsApp hattı ne Twitter ne de aradıklarında çözüm sunamıyorlar. Bu konuda bana tavsiye edebileceğiniz bi çözüm var mı?
B
6 yıl
Lpgyi ruhsata başka ilde işletmek
Arkadaşlar size bir sorum olacak. Babam ve ben ayrı şehirlerde yaşıyoruz ve benim araç babamın üstüne. Lpgyi yaşadığım şehirde taktırdım ve memlekette ruhsata nasıl işletirim? Bazı yerlerde sızdırmazlık muayenesi lpg takılan ilde yapılıyor yazıyor. Sızdırmazlığı burda yaptırıp muayene ve ruhsata işletmeyi memlekette yapabilir miyim?
B
6 yıl
LG 42lb580 arıza
Arkadaşlar ekranda yanıp sönen bi bölge var. Videoya çektim ve koyacağım şimdi. Bu nasıl bi arızadır. Ölü piksel durumuna benzemiyor.https://youtu.be/HFTAF-zJ9HY
B
6 yıl
Telefonu mobil wifi cihazı olarak kullanmak
Arkadaşlar bi Android telefonu sadece mobil wifi modem gibi nasıl kullanabiliriz? Telefonu açtığımızda aynı mobil modem gibi otomatik hotspot özelliğini açıp hemen interneti dağıtacak yani. Böyle bir program mevcut mudur?
B
6 yıl
Ankarada vodafone akşamları çöküyor
Arkadaşlar bu durum ankaralıların dikkatini çekiyor mu? İşyerinde ki arkadaşlarım da bu konudan muzdarip. Resmen 18-24 saatleri arasında çöküyor internet. Acaba benim telefon 4.5g desteklemiyor diye arkadaştan 4.5g vınn wifi cihazı ile denedim sonu aynı. 4.5g bile çöküyor. Şu an işyerimde vodafone ile hız testi yapıyorum 4.5g ile 10 mbit zor çıkıyor ama aynı yerde turkcell 3g bile 30 mbit görüyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
Şu sonuçlara bakın inanılmaz fark oluyor zamanlara göre
B
6 yıl
Ev telefonu çalıyor ama açılmıyor adsl yanmıyor
Arkadaşlar çok ilginç bir problemim var. Turknetten internet aldım ve bugün aktif edildi diye mesaj geldi. Kullanıcı adı şifre falan yollamışlar. Hepsini girdim ev telefonunu bağladım ama adsl ışığı yanmadı. Telefonu da arayınca çalıyor ama açmak istediğimde falan tepki vermiyor. Kapatmadığın sürece çalıp duruyor. Ondan aramak isteyince çevir sesi gelmiyor. Arıza kaydı bıraktım ama sorun ne olabilir ki?
B
6 yıl
İphone 4s facebook ve messenger bekliyor sorunu
Evet arkadaşlar sorun bu. App storeda bu uygulamaların karşısında indir yerine icloud simgesi var ve tıkladığımda ana ekrana bekliyor şeklinde düşüyor ama indirme yapmıyor. Silmek istediğimde siliniyor ancak tekrar yüklemeye çalışınca aynı şey oluyor. Diğer uygulamaları rahatlıkla indiriyor. Problem nedir bana yardımcı olabilir misiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.