O

Yüzbaşı
21 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
56 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
8 ay
Kızların senin için ölüp bitmemesi üzücü durum.
Merhaba, sanal alemde çok takıldım. Sanal alemde çok kızla konuştum ama hiçbiride benim için ölüp bitmedi ben yazdıysam yazdı çünkü elini sallasan ellisi yani ben yazmasam başkaları yazıyor zaten. Erkekler olarak yani bu durumu nasıl kabullendiniz. Bana ezikmişim sülük gibimiyşim geliyor ve artık kimseye yazmıyorum sallamıyorum ama insan istiyor ki bir kızda seni sürekli düşünsün, arasın, sorsun ama olmayacak belli. sürekli erkekler kız peşideyiz, ama kimse hiçbir kıza yazmasa eklemese beğenmeseydi şimdi kızlar bize yazacaktı. Tabi bi erkek grubu bunun dışında bu gruba zaten kızlar ölüyor bitiyor genelde yakışıklı olanlar ya da şeytan tüyü olan bu grubun bunu nasıl başardığı hakkında fikrim yok.
O
geçen yıl
Sınıflandırılmış Yükümlüden sonra Yüksek Lisans ?
Merhaba,
lisans mezunuyum tecilim temmuzda bitti kasım celbi ile 3.grup olarak 25 aralığa kadar askerlikle alakası yok belgesi alıyordum.
şimdi askerlik durum belgesi sorgulamaya çalıştığımda şubeye gitmelisiniz yazıyor. Bakaya oldum galiba.
Benim sorum şu yüksek lisans başvuraları ocakta başlıyor kesin kayıt şubatta. Yüksek lisans için belge istiyorlar ben askerlik şubesine ocakta gidersem bana hangi tarihe kadar askerlikle ilişiği yoktur derler.
O
4 yıl
Ysk'nın sitesi açılmıyor ?
Problem bende mi ? giremiyorum kimse bahsetmiyor.
O
4 yıl
Ayy ne biliomya biraz daha düşünüyüm.Diye mesaj gelmesi :(
Meriç dediğimiz, forumlarda, sözlüklerde dalga konusu olan benimde dalga geçtiğim olay. Ve kızdan az önce watsaptan gelen bu mesaj sorgulama neden oldu modum düştü.
O
5 yıl
Fanusun içinde balık beslesem balığa kotuluk edermiyim?
Balığın özgürlüğünü elinden almış olur muyum? Nede olsa unutkan hayvanlar ve akvaryum balığı denen bir şey var ama yinede emin olamıyorum empati kurunca.
O
6 yıl
SPOTİFY KULLANANLAR GELSİN
Masaüstünde spotify yüklü ama aimp winamp gibi araç çubuğu yok siz ne yapıyorsunuz ?
O
6 yıl
Giphye yüklediğim gifi nasıl paylaşabilirim ?
Googleda baktım kimse bahsetmemeiş.Giphy sitesine gifi upload ettim whatsapdan gönderecem ama watsapda sadece < Resime gitmek için tıklayın >
Bu kısım var ve upload ettiğim gifin linkini ara kısmına yazıyom bulamıyor ne salak işler bunlar.direk linki atıyom anlamıyo gif olduğunu.
O
6 yıl
Çıkmıyor Aklımdan
Yine bir iki sohbet yaptığım kıza bağlandım.Lanet olsun çıkmıyor aklımdan.Kafamın içinde dönüp duruyor oysa ki o benle ilgili hiçbir şey düşünmüyor.aklına bile geldiğim şüpheli.LAN BİRİSİDE BENİ SEVSİN HEP BEN Mİ SEVECEĞİM
O
6 yıl
Bir kız neden son gorulmeyi kapatır?Watsap
Sizin düşünceniz nedir ? Aynı kız neden telefonu saklar? yani çantasının içinde telefonu kullanıyor.Elinde görmek neredeyse mümkün değil,telefonu samsung s3 tarzı.Telefonundan utanıyor mu acaba.
O
6 yıl
Huwaei p9 mu Sony xperia z5 mi
Hangisini almalıyım ? Nedenleriyle birlikte.Şimdiden teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.