Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
125
Tıklama
0
Öne Çıkarma
[Port Yok Sorunu] 100mt Ötemde Boş 4 Ev Var. Hepsinde de altyapı gözüküyor. [Yardım]

E eBRiHanceR Konu Sahibi
4 yıl (978 mesaj)
Arkadaşlar merhaba,
Cumartesi günü yeni taşındığım evime doğru giderken yol değiştirip bide şu sokaktan gideyim dedim ve ne göreyim boş 4 tane ev var. Önceden vodafoneun sayfasından sorgulama yapıyordum ama şu aralar kullanılmıyor o site neyse uzatmadan evleri turk.net'in sitesinden kontrol ettim internet gözüküyor.

hemen vodafone net mh'yi aradım
"02.05.17 tarihinde nakil başvurusundan dolayı port kayıdı açılmıştı durumu nedir?" dedim. MH bana "Kontrolleri yapıyorum. HalenPORT YOK" cevabını verdi. neyse mh ye durumu anlattım dedim böyle böyle boş ev var bunları bi kontrol edin port gözüküyormu diye. başta mırın kırın etti ama ikna ettim kontrol yaptı altyapı gözüküyor dedi. ama dedi bunlar başka dolaba bağlı olabilir dedi. Zaten oturduğumuz yer küçük bi yer ve çevrede gördüğüm tek saha dolabı var.

Bu durum hakkında ne yapabilirim ?


Not: Vodafone Net VDSL kullanıcısıyım. 1 aydır port bekliyorum.
D doominsert
4 yıl (754 mesaj)
Port varda yok denme ihtimali yoktur. Büyük ihtimal ilettiğiniz adresdeki kullnaıcılar farklı santrallere kayıtlılar. yanyana apartmanlar bile başka santrallere kayıtlı olabiliyor. Mükemmel altyapı mimarimiz kaynaklı.

Direkt TT ye şikayette bulunmanı tavsiye ederim.
A AMC
4 yıl (13827 mesaj)
Telekoma sor vodafone port kiralamamıştır bölgeden.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.