Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
1453
Tıklama
0
Öne Çıkarma
pes 14 te lig / takım oluşturma ?

S sedoman34 Konu Sahibi
8 yıl (1339 mesaj)
arkadaşlar yeni pes 14 te takımları karıştırıp bir lig yapabiliyormuyuz. ? yani milan ı seçip karşısına 19karma takım daha ekleyip bir lig kurup oyun açabiliyormuyuz?önceki serilerde böyle bi sıkıntı vardı diye hatırlıyorum. sırf bu yüzden çok kısa süre oynayıp kaldırmıştım oyunu.nette bu konuda hiçbir bilgi göremedim.
S sedoman34 Konu Sahibi
8 yıl (1339 mesaj)
arkadaşlar, 19 kişi okumuş bir kişi dahi yazmamış, okuyanlar içinde oynayan olmamasından mı acaba, soru mu anlaşılamamış sizce . nedir yani. ?


Bu mesaja 2 cevap geldi.

G golmanya
8 yıl (179 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: sedoman34

arkadaşlar, 19 kişi okumuş bir kişi dahi yazmamış, okuyanlar içinde oynayan olmamasından mı acaba, soru mu anlaşılamamış sizce . nedir yani. ?oluyor kardeşim şöyle ki düzenleme menüsünden lig yapsına giriyosun burda tüm liglerin takımlarını karıştırıp ortaya istediğin tarz bir lig oluşturabilirsin.mesela master ligde peu pla pas diye 3 tane lig var buralarda fake takımlar var bunların yerine diğe takımları seçip yerlerini değiştirirsin ve tüm takımlar bir araya gelmiş olur.örnek ben diğer avrupa takımları mensündeki tüm takımları peu ligine attım master ligde görünsün diye çünkü bunu yapmadığında diğer avrupa takımları bölümdeki klüpler gözükmüyor oyunda takımları birinden diğerine aktardım böylece diğer avrupa takımlarının hepsinin bulundğu bir lig oluşmuş oldu gs da orada olduğu için gs yı seçtiğimde direk o ligde oynamaya başlıyosun.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S sedoman34 Konu Sahibi
8 yıl (1339 mesaj)
eyw çok sagolasın sende olmasan bakan olmayacak .DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.