Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
44
Cevap
27956
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Cevap: Pasaport Kaydı ile İlgili Problem(Yurda giriş kontrolü başarısız) (3. sayfa)

A atavratpusat
3 yıl (17 mesaj)
E-Devlet'ten yurda giriş çıkış belgesi sorguladığımızda da herhangi bir kayıt çıkmıyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @atavratpusat

T tekniktime
3 yıl (196 mesaj)
Evet benim abimde hollanda dan geldi ve telefonunu babama brıktı.Biz yogunluktan ilgilenemedik tabi o ara abime e devlet şifresi al yeter dedik o da aldı ve gitti.şimdi e devletten kayıt yaptırak deyince "yurda giriş çıkış başarız"hatası alıyoruz.EE şimdi ne yapıcagız.Hollanda kimliği ile kapı kuleden giriş yaptı.Bu nu nasıl çözecegiz adamlar şimdi hollanda ya gitti biz ne yapçaz.
B beyoglubeyy
3 yıl (831 mesaj)
ben de bi daha hortlatayım.
.
kıbrıs olayının avantajı şu mu. t.c. ile kayıt yaptırmak.
.
yani giriş çıkış tarihi sormuyor mu?
.
bu durumda, tarihi hatırlamıyorsan, istedğn bir tarihi yazsan olur mu?
L lielife7
3 yıl (119 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: DragonRush

Konuyu hortlatmış gibi olmayım da gün itibariyle kıbrıstan aldığım telefonu kayıt ettirdim. Aptal saptal polislerle muhattap oldum sağolsun BTK'nın bilgi bölümündeki bayan yardımcı oldu.

Burada anlatılanların hepsini yaptım maalesef çözüm olmadı. Yapmanız gerekeni anlatıyorum.

1. Öncelikle internet tarayıcıları problem çıkarıyor. Chrome kullanıyordum ödediğim vergiyi görmüyordu. Internet Explorer ile giriş yaptığımda ödediğim vergi gözüktü.
2. Hudut Geçiş Belgesini seçin. 2. olarak verilen yer olarak Türkiyeyi seçiyoruz. Belge no kısmına da tc kimlik no'yu yazıyor. Kaydımız gerçekleşiyor.

Kolay gelsin arkadaşlar.
Öncelikle çok teşekkür ederim. Saatlerdir uğraşıyorum internet explorer ile yukarıdaki adımları deneyince çok kolay bir şekilde dakikalar içinde hallettim.

Başkalarına yardımcı olması için bu mesajımı ekliyorum.
Q qaydırıgubbak
2 ay (1 mesaj)
Konuyla alakalı sorun yaşayanlar için bende konuyu 2021 güncel olarak hortlatayım. 
Arkadaşlar öncelikle eminyet büro amirliği nüfus müdürlüğü ve e devlet , abone kayıt merkezi gibi bir çok yerle iletişime geçtim ordan oraya ordan oraya sürüklediler 
Kıbrıstan giriş yapan arkadaşlar için orda ki yetkililer yeni kimlik üzerinden kaydınızı kabul yaptıkları için nüfusla kayıt veya ıd kayıt seçeneğini ülkeyide türkiye olarak seçmeniz lazım il/ilçe olarakta size yakın emniyet müdürlüğüne gidip yurda giriş çıkışınızı onaylatmanız lazım size oradan bir kod veriyorlar o koduda giriş belgesi numarası bölümüne yazıyorsunuz ve kaydınız tamamlanmış oluyor sanıyorum ki ülkeye girdiğinizi görmek istedikleri için bunu yapıyolar pasaport sahibi yani telefon kimin üstüne kaydediliyorsa onun pasaport ve kimliğine bakıyolar 
Umarım herkes yapabilir.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.